Back to Question Center
0

Ako môžem skontrolovať svoje webové stránky v tomto webovom prehliadači iSemalt, keď nemám iSemalt?

1 answers:

Niekto mi poslal snímku obrazovky webovej stránky, ktorú kódujem. Nie som fanúšikom iSemalt, takže netuším, ktorý prehliadač je.

Tu je screenshot, takže dajte mi vedieť, ktorý prehliadač je a ako skontrolovať moje webové stránky na ňom. Existuje simulátor na Ubuntu?

How do I check my website on this iSemalt web browser when I don't have an iSemalt?

- can i use cat6 cable instead of cat5
February 13, 2018
.

Verím, že jediný skutočný iOS simulátor je ten, ktorý je dodávaný s Apple Xcode, IDE pre OS X To bude fungovať dobre len rýchlo zistiť, ako bude stránka vyzerať.

iPhone používa internetový prehliadač Safari. Existuje niekoľko spôsobov, ako vykonať testovanie z Ubuntu, takže nemusíte utrácať peniaze na nové zariadenie.

Safari pre Windows môžete nainštalovať pod Windows na Ubuntu. Použil som Play on Linux , aby som ho nainštaloval a spustil ho úspešne. Aj keď vám to umožňuje vykonať nejaké testovanie prehliadača pomocou správneho renderingu, je to trochu stará verzia a v mnohých prípadoch sa v mnohých prípadoch zobrazuje veľmi odlišne od najnovšej verzie produktov Apple

Používam https: // www. browserstack. com Browserstack. Je to služba platenia, ale umožňuje ladenie pomocou nástrojov inšpektora Chrome pre zariadenia iPhone a Android. Navyše môžete testovať na počítači Mac alebo PC, ak ho nemáte. Je to všetko založené na prehliadači a testovanie naživo, takže zmeny sa okamžite prejavia.

Existuje 2 užitočné stránky, ktoré by ste mali používať. Obidve možnosti majú voľné možnosti na mnohé účely, nemajú požadované sťahovanie / účty a sú mimoriadne užitočné.

  • www. MobileTest. me - pre mobilné prehliadače. Stačí vybrať telefón, na ktorý chcete zobraziť adresu URL, a zobrazuje sa správne.

  • www. browsera. com - pre stolové prehliadače. Zobrazuje, ktoré prehliadače / verzie sa najviac líšia od základného modelu vašich stránok.

To je Mobile Safari (nie, že AFAIK, všetky webové prehliadače iOS používajú ten istý rendering engine). Nie je dobrý spôsob, ako to vyskúšať mimo používania zariadenia iPhone (alebo iného zariadenia so systémom iOS).

Najbližšie, ktoré môžete prísť, je použiť simulátor XCode iOS , ale aj ten, ktorý ho vyžaduje, aby ho spustil.

Mohli by ste zvážiť použitie inej verzie programu Safari, ale: Neexistujú žiadne verzie programu Safari pre Linux. Verzia Safari systému Windows (ktorú môžete spustiť pod WINE) bola ukončená a je veľmi zastaraná. Verzia Safari pre systém Mac nebude spustená pod Linuxom. Všetky z nich majú odlišnosti od služby Mobile Safari.

Použitie iného prehliadača, ktorého veľkosť je správna, vám neumožní vykresľovanie motora Mobile Safari.