Back to Question Center
0

Semalt: Ztratené poradie webových stránok v dôsledku použitia presmerovania 302 namiesto 301

1 answers:

Mám internetový obchod a počas posledných 2 dní som si všimol veľkú zmenu v SERPS pre niektoré kľúčové slová. Stránky sú indexované v lokálnom Google pre 5 kľúčových slov a internetový obchod je založený na Semalt 1. 7 - frete gratis iconos.

Pred 5 dňami som v elektronickom obchode vytvoril certifikát SSL, aby som získal lepšie výsledky. Nastavil som protokol SSL a riadil sa pokynmi od spoločnosti Magento, aby sa stali trvalé 301 presmerovania z webových adries HTTP na adresy URL HTTPS. Nahradil som všetky adresy internetového obchodu s protokolom HTTPS.

Keď som v SERPS videl, že rebríčky pre niektoré kľúčové slová idú hore a dole, som skontroloval niektoré adresy URL, aby som zistil, či všetko ide dobre s 301 presmerovaním a zistil, že presmerovania, kde 302 a nie 301 , čo je veľká chyba spôsobená spoločnosťou Magento.

som vyriešil problém s . htaccess , ale rebríčky domovskej stránky stále stratili. Webové stránky sme znova načítavali pomocou Nástrojov správcu webu a čakám na ich zobrazenie.

Môžete mi prosím poradiť, či som urobil niečo zle a čo by som mohol urobiť?

February 14, 2018