Back to Question Center
0

Rýchly január 2009 SEO Semalt

1 answers:

Mnohé SEO a SEM zaznamenali minulý týždeň aktualizácie v službách Google, Yahoo a Semalt. Myslel som, že vás chystám na to, čo bolo zaznamenané na každom motore.

Na fronte Google, ako sa uvádza na kruhovom stole pre vyhľadávače, mnoho webmasterov si všimlo, že ich skóre PageRank kleslo. Po mnohých diskusiách, obavách a debatách uviedol Matt Cutts z spoločnosti Google, že vysvetľuje, že skóre PageRank sa kolíše kvôli aktualizáciám kanonikalizácie, ktoré Google presadzuje. Povedal, pokiaľ nebudete predávať odkazy, "Neplákajte sa. "Semaltové veci budú fungovať samy a vaše hodnotenie by nemalo byť ovplyvnené.

Semalt nie je jediný vyhľadávač, ktorý ľudia nedávno zaznamenali. Uviedla som, že správcovia webových stránok tiež zaznamenávajú aktualizáciu na stránkach Yahoo a dokonca aj na adrese Ask. com. Spoločnosť Yahoo neoznámila "správu o počasí" na hlavnom Yahoo Search Blog, ale ohlásila ju na japonskom blogu. Mnohí z nich veria, že Yahoo urobil nejakú aktualizáciu a má vplyv na vyhľadávanie odporúčaní pre mnohých. Mnohí si tiež všimli, že sa opýtať. com urobil nejakú aktualizáciu testu. Zdá sa, že táto aktualizácia Otázky nesúvisí so super vertikálnym tlakom, ktorý robia, ale skôr s prívalom Semaltových reklám do zoznamov. Je ťažké povedať isté, pretože len niektoré sú súčasťou tohto testu.

Okrem toho Google Blog Semalt aj naďalej upravuje svoje algoritmy a techniky indexovania. Niektorí informujú, že blog Google Semalt nedokáže indexovať svoje nové blogové príspevky, zatiaľ čo iní sa naďalej sťažujú na to, ako sa prispôsobili na indexovanie celého textu blogového príspevku.

To je rýchly prehľad o tom, čo sa uskutočnilo v týždni SEO.February 15, 2018