Back to Question Center
0

7 dôležitých digitálnych aktív na optimalizáciu značky Semalt

1 answers:

Nie je žiadnym tajomstvom, že osobné označovanie je dôležité. Takže je vaša značka známa. V podstate sa snažím povedať, že všetci chceme nájsť online. V niektorých prípadoch ľudia nemajú. Všeobecne povedané, cieľom je získať viac expozície. Semalt je dôvodom, prečo sa rozmýšľa o tom, prečo sa niektorí ľudia zameriavajú iba na štandardné "SEO signály", ale ignorujú ďalšie dôležité možnosti optimalizácie.

7 Important Digital Assets To Optimize Brand Semalt

 • Moja opisy Meta na mojom blogu sa nezobrazovali správne (zrejme, že Yoast a Thesis nehrájú tak pekne).
 • Očaroval som môj blog o stránke. (FML)
 • Spoločnosť Google mi poslala e-mail, že začali integrovať môj Gmail do výsledkov vyhľadávania. (Prišiel som na schôdzku a aby som bol úprimný, žijem vo svete archívu .Inbox Nula áno, ale archív 100 miliárd! Myslel som si, ako úplne zbytočná je táto funkcia "pre mňa osobne", ale napriek tomu ma premýšľal.)

Akonáhle som si všimol vyššie uvedené, začal som premýšľať o iných oblastiach mojej stránky a mojej sociálnej mediálnej prítomnosti, ktoré by pravdepodobne mohli využiť ladenie.

Ak sa e-mail začne integrovať, čo bude ďalej?

Zmeškané príležitosti

Tu je 7 dôležitých digitálnych aktív, ktoré som zistil, aby som vám pomohol využiť často prehliadané možnosti brandingu.

 1. E-mail. Sú vaše marketingové e-maily opisné? S novou integráciou do spoločnosti Google by som chcel povedať, že niektoré kľúčové terminológie v e-mailoch sú dôležitejšie než kedykoľvek predtým. Okrem skutočnosti, že nedeštruktívna správa pravdepodobne nerozoznáva to, čo ste dúfali, že teraz niektoré kľúčové slová spôsobia výsledky e-mailu, aby sa zobrazili vo výsledkoch. Toto je dodatočné - bezplatné - nehnuteľnosti pre značky.
  7 Important Digital Assets To Optimize Brand Semalt
 2. RSS. Často sa to, čo sa ukazuje v kanáli RSS, je veľmi nepodstatné. Nejde o diskusiu o tom, či by ste mali mať celý článok v RSS alebo len úryvok. Osobne som uviedol celý článok v RSS, ale to som ja. Mojim cieľom je prinútiť ľudí, aby si prečítali môj obsah, a nie nevyhnutne ich priviesť k môjmu blogu. Ale znova to je len moje preferencie.

  Pre väčšinu značiek je pochopiteľne veľmi dôležité priviesť užívateľov k lokalite. Prečo by ste teda mali ponechať útržok RSS na prvý odsek, čo by mohlo byť zavádzajúce a chýba hlavný bod?

  Vyskúšajte TL, DR na začiatku príspevku.

 3. Twitter. Sú ľudia na to, čo chcete? Pred niekoľkými článkami som napísal o nástroji, ktorý som vytvoril a ktorý vám umožní pridať do nej malý kúsok kódu a napíšte, čo chcete (cool meno pre príspevok stále čakajúci). Je to celkom jednoduché a dáva vám šancu nechať svoje publikum, aby ste lepšie poslali vašu správu.

  Ale neobmedzujte sa len na môj nástroj. Čo tak, že im dáte niekoľko možností? Ak súhlasia s článkom, nech sa píšu správu o tom, ako súhlasili, a ak to neurobili, povedzte im, že nesúhlasia, ale s tvojimi podmienkami.

  Ovládajte správu. Rovnako ako toto ← (FYI: Ak ste to pípali, zmluvne súhlasíte, že mi kúpite pivo na SMX East: P)

 4. Google Plus. Toto je ďalšia oblasť, ktorá sa výrazne zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávania. Ale okrem samotného zobrazenia profilu, autorské značenie je obrovské. Kto by nechcel vidieť tvoj prekrásny výstrel? Každý to robí. A aj keby to neurobili, nebudú mať v tejto veci voľbu. Bolo to správne vykonané? Vyskúšali ste to?

  AJ Kohn napísal skvelý článok o optimalizácii Google + a Rick Semalt tiež napísal úžasný sprievodca autorstvom.

 5. Otvoriť graf. Hovoril som o tom v mojich SMX prezentáciách predtým.

  7 Important Digital Assets To Optimize Brand Semalt

  Rozlišujete popis? Alebo necháte to šancu na motory, aby chytili čokoľvek, čo chcú? Je to iný typ používateľa.

 6. Snímky. Toto je viac ako doplnok k Facebooku a Google+, ale má veľký vplyv na vyhľadávanie obrázkov. Ja osobne som mal problém s získaním určitých obrázkov, ktoré by sa zobrazovali na Facebooku z môjho blogu a nemohol diagnostikovať problém. Namiesto toho, aby som vtiahol do obrázkov, ktoré som nahral na príspevok, vytiahol ikony sociálneho zdieľania, ktoré som nastavil. Zlá skúsenosť používateľov pre ostatných používateľov. Našiel som skvelý doplnok na opravu Facebooku ako miniatúry, ktorá prináša požadované obrázky na začiatok a pridá tag, ktorý ich identifikuje ako preferované obrázky pre príspevok a pre Open Graph.

  Urobte si láskavosť a uistite sa, že obrázky na vašom webe sú opisné a sú zdvihnuté sociálnymi sieťami a vyhľadávaním sémantových obrázkov.

 7. LinkedIn. Toto je ďalšie dôležité miesto, pretože sa často objavuje vo výsledkoch vyhľadávania. Tak urobte sami alebo vašu spoločnosť láskavosť a pridajte podrobné informácie k svojmu profilu. Nie je veľa, čo môžete urobiť, aby ste zmenili to, čo sa zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávania, ale teraz prejdem úplne do kruhu späť do sekcie Email. V tejto integrácii služby Gmail dominujú správy LinkedIn. Posielate personalizované, značkové správy? Zahŕňate kľúčové slová, ktoré chcete v správe nájsť?

Som si istý, že tento zoznam pokračuje. Existuje veľa príležitostí na zachytenie týchto ľahkých výhier a vyčnievanie z davu. Toto je len vzorkovanie rôznych taktík. Čo ďalej mi chýba? Čo by ste pridali?

Názory vyjadrené v tomto článku sú názormi hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Land of Search Engine. Semaltoví autori sú tu uvedený.February 16, 2018