Back to Question Center
0

Môžete mi ukázať základné pokyny a pravidlá popisu produktov spoločnosti Amazon?

1 answers:

Bohužiaľ, neexistujú žiadne všeobecné pravidlá alebo pravidlá popisu produktov spoločnosti Amazon, ktoré by pre vás pracovali s garantovaným výsledkom. Myslím tým, že každý kúsok praktického náhľadu, ktorý sa našiel na internete, by mal byť najprv vyskúšaný na cvičení, aby sme pochopili, či vám dobre slúži - či už je to tak, alebo pravdepodobne potrebuje prispôsobenie do určitej miery. A nižšie vám poskytnem niekoľko užitočných návrhov týkajúcich sa elektronického SEO a niekoľko praktických odporúčaní týkajúcich sa pravidiel popisu produktov spoločnosti Amazon. Dúfam, že budú užitočné a pomôžu vám pri optimalizácii opisov produktov. V konečnom dôsledku, aby ste videli svoje ponuky produktov medzi najlepšie vyznamenané ponuky uvedené na tomto skutočne preplnenom online trhovom trhu.

Amazon Popis produktu Pravidlá a tipy na optimalizáciu

Každá stránka s produktovými výpismi na Amazon je určená na poskytnutie veľkého obrazu o hlavných výhodách a vlastnostiach položka ponúknutá na predaj (napr. veľkosť, štýl, prvky každodenného používania, praktické odporúčania o tom, na čo iný produkt možno použiť atď.). Pravidlá popisu produktov spoločnosti Amazon najčastejšie naznačujú, že podporujú tých predajcov, ktorí majú zabudované svoje zoznamy produktov, s presnými rozmermi, záručnými informáciami, pokynmi na údržbu, ako aj zvukovým znením, správnou gramatikou a interpunkciou. Vyzerá podobne ako pôvodný koncept optimalizácie pre vyhľadávače (SEO), nie?

Nesprávne postupy na optimalizáciu vášho popisu produktu

Vyhnite sa používaniu nasledujúcich typov údajov vo vašich popisoch produktov:

  • že nejde o názov vášho produktu - ak sa na účely optimalizácie zmeníte aj v názve produktu a lepšiu expozíciu v cielenejšom značkovom vyhľadávaní - ste v poriadku).
  • Akékoľvek irelevantné podrobnosti (napríklad údaje o akejkoľvek inej, nesúvisiacej položke, ktorú predávate tam), ako aj meno predajcu, adresy URL webových stránok alebo e-mailové adresy.
  • Otvorené propagačné výrazy alebo výzvy na akciu (napríklad akékoľvek ako "doprava zdarma", "špeciálna ponuka", "obmedzený predaj" atď.).

Najlepšie tipy pre body bullet pre vaše popisy produktov

V skutočnosti, zoznam bodov odrážky vlastne znamená kratšiu a stručnejšiu verziu popisu produktu. A tá vec je, že vaše strely by mali byť čo najprísnejšie a najpresnejšie. Týmto spôsobom zvážte nasledujúce osvedčené praktiky na optimalizáciu tejto časti správnym spôsobom:

  • Každá odrážka by mala začínať veľkým písmenom.
  • Všetky čísla sa odporúčajú písať ako číslice.
  • Roztrieštené znenie bez ukončenia interpunkcie je správna prax.
  • Každá veta v tej istej odrážke by mala byť oddelená bodkočiarkami.
  • Zdôraznenie maximálne piatich výhod alebo funkcií produktu je MUST.
  • Zoznam prioritných atribútov konkrétnych položiek by mal byť uprednostňovaný.
  • Neurčité vyhlásenia, ako aj propagačné informácie, informácie o cene alebo informácie o preprave sa za žiadnych okolností neodporúčajú Source .
December 13, 2017