Back to Question Center
0

Ako vytvoriť početné spätné odkazy naraz?

1 answers:

V súčasnosti každý vie, že spätné odkazy nie sú vytvorené rovnako. Prepojenie budov bolo jednoduchou technikou optimalizácie pre vyhľadávače skôr, ako spoločnosť Google založila svoju aktualizáciu Penguin. V súčasnosti, ak napíšete veľa článkov a odošlete ich na rôzne články na podanie článkov, buď vám nedôjde k žiadnym výsledkom,. A nezabudnite, nikto nevie, čo Google urobí ďalej. Zakaždým, keď sa pokúšate algoritmus vyhľadávania hier, musíte byť pripravení na sankcie.

Nie je však dôvod prestať robiť čokoľvek na získanie odkazu. Namiesto toho sa musíte naučiť, ako vytvoriť kvalitné prichádzajúce odkazy správnym spôsobom.

Neverte nikomu, kto tvrdí, že link building je mŕtvy. Spätné odkazy zostávajú primárnym poradím. Avšak len ekologické a rovnako získané odkazy môžu priniesť výsledok.

Tento príspevok je navrhnutý tak, aby sa s vami podelil o niektoré užitočné tipy, ako vytvoriť odkazy škálovateľným spôsobom.

Ako vytvoriť zdravý základ budovania odkazov?

Predstavme si, že vytvoríte nový obsah a chcete ho propagovať na stránke s výsledkami vyhľadávania Google. Keďže viete, že vylepšené vysoké PR vyplývajú z odkazov z webových stránok s kvalitou, nebude mať zmysel vytvárať prichádzajúce odkazy čo najrýchlejšie? Nie je rozumné stavať veľa krátkych prichádzajúcich odkazov na nový obsah. Takéto aktivity budú pre spoločnosť Google podozrivé. Lepším riešením je pomôcť spoločnosti Google nájsť a indexovať váš obsah. Bude to trvať nejaký čas, ale bude mať väčšiu hodnotu pre vaše stránky. Akonáhle bude váš obsah indexovaný, môžete získať organické džúsy a zlepšiť svoje hodnotenie.

Ako pomôcť spoločnosti Google nájsť a indexovať váš obsah?

Ak chcete urýchliť proces indexovania obsahu, môžete použiť nástroj Alexa. Webové prehľadávače nepretržite analyzujú túto stránku. Keď zadáte adresu URL domény na nástroj Alexa, automaticky pridá vašu novú optimalizovanú stránku do databázy. Keď vyhľadávacie prehľadávače opätovne analyzujú vaše stránky, váš originálny obsah bude analyzovaný aj spoločnosťou Google.

Ďalším efektívnym spôsobom, ako pritiahnuť Google roboty do vášho obsahu, je vytvoriť infografiku riadenej údajmi. Mohlo by to fungovať pre vás, pretože sociálne médiá pomáhajú s rýchlejším indexovaním a viditeľnosťou. Preto, ak sa váš nový obsah stal populárnym na platformách sociálnych médií, dáva signál spoločnosti Google, že používatelia zistia vašu kvalitu obsahu a odkazy v hodnote. Znamená to, že v okamihu, kedy začnete vytvárať externé odkazy okolo tohto kvalitného obsahu, sa akýkoľvek odkaz na webové stránky stane ekologickým.

Musíte sa však uistiť, že zdieľate relevantné a užitočné pre obsah čitateľov, pretože každý nový článok, príspevok alebo odkaz by mali poskytnúť potenciálnym zákazníkom ďalšiu hodnotu.

Tradičné zastarané prepojenie sa spravidla nestará o koncového používateľa. Avšak, aby ste získali kvalitnú šťavu z odkazov a vyzerali prirodzene v očiach vyhľadávačov, musíte sa zamerať na to, čo vaše cieľové publikum chce. Vaši čitatelia by nemali ľutovať, že sa riadia navrhovaným odkazom Source .

December 22, 2017