Back to Question Center
0

Ako nakupovať PR9 spätné odkazy?

1 answers:

Množstvo prichádzajúcej návštevnosti a externých odkazov sú dve veci, ktoré majiteľ webových stránok potrebuje zvážiť predtým, ako skončí o úspechu svojho webového zdroja. Webový zdroj bez konštantného toku návštevnosti nemožno považovať za úspešný a webový zdroj bez konvertovanej prevádzky nemôže existovať vôbec.

Predstavme si situáciu, v ktorej si musíte vybrať medzi vysokou PR webovou lokalitou s takmer nulovým tokom návštevnosti a nízkou PR stránkou s 2000 dennými návštevníkmi. Čo si vyberiete? Môžete si vybrať odkaz dofollow z vysokej stránky PR, alebo nofollow link z nízkej stránky PR. Samozrejme, je zložité vybrať si medzi týmito dvoma variantmi. Ak idete na nofollow, dostanete tony prevádzky, a ak budete ísť do followfollow, dostanete zvýšenie rebríčku.

Je dôležité pochopiť rozdiel medzi linkami dofollow a nofollow. Odkazy s značkou nofollow informujú vyhľadávače, aby nesledujú vaše stránky prostredníctvom odkazu alebo blokujú spojenie šťavy, ktorá prúdi. Odkazy s tagom dofollow, vo svojom termíne, povedzte vyhľadávacím nástrojom, aby s vami sledovali váš blog alebo zdieľali stránky so stránkou.

Webmasteri majú tendenciu upustili komentár dofollow blogov kvôli jeho významu pre optimalizáciu pre vyhľadávače. Takéto správanie viedlo k vysokému počtu spamových komentárov. To je dôvod, prečo je najväčší počet blogov v dnešnej dobe nofollow.

Čo je dôležitejšie pre dopravu alebo spätné odkazy a ako získať oboje?

  • Prínosy z ekologickej premávky

Nepochybne je doprava primárnou potrebou všetkých podnikov, pretože to je spôsob, akým môžu získať vysokú návratnosť investícií. Spýtajte sa vás na otázku, prečo ste rozvíjali svoje online aktivity? Odpoveď zvyčajne bude rovnaká - získať väčšiu návštevnosť a premeniť ju na platenie potenciálnych zákazníkov. Navyše zvýšenie návštevnosti vytvára vašu dobrú povesť online a posilňuje vašu prítomnosť v sociálnych médiách. Môžete zvýšiť svoju návštevnosť prostredníctvom kanálov sociálnych médií. A následne, čím vyššia je vaša návštevnosť, tým vyšší je váš príjem. Existuje však jedna významná nevýhoda dopravy - nie je trvalá.

  • Výhody backlinku

Je dobre známe, že spätné spomalenie spadne do jadra kampane na optimalizáciu pre vyhľadávače. Zvýšenie spätných odkazov vám prináša vyššiu pozíciu vo výslednej stránke s výsledkami vyhľadávania. Čím vyššie sa hodláte, tým viac potenciálnych zákazníkov sa dozvie o vašej značke. Niektoré spätné odkazy môžu trvale odtlačkovať, čo vám poskytuje nekonečný tok návštevnosti. Avšak bez ohľadu na kvalitu vašich prichádzajúcich odkazov môže spoločnosť Google oceniť alebo penalizovať vašu stránku. Ak tento systém zistí, že vaše odkazy nie sú rovnako získané, dostanete prísne sankcie, ktoré môžu znížiť vašu návštevnosť a predaj.

To je dôvod, prečo je dôležité pracovať pre prevádzku, nie pre spätné odkazy, ako získať tok na vaše stránky, budete musieť budovať prichádzajúce odkazy tak ako tak. Takže, ak chcete spätné odkazy, potom pracujte pre prevádzku.

Ako nakupovať PR9 spätné odkazy?

Takéto webové zdroje ako Websiteoutlook, Alexa, Quantcast a Aboutdomain môžu byť skvelé pre získanie vysoko kvalitných spätných odkazov v žiadnom okamihu. Ak chcete nájsť webové stránky, ako sú tieto, môžete jednoducho vykonať vyhľadávanie na webových stránkach vo vašom výklenku. Webové prehľadávače tieto stránky pravidelne spiderujú, preto je vaša šanca rýchlo indexovať vaše stránky. Odošlite svoj webový zdroj do niekoľkých z týchto analytických zdrojov a budete sledovať zvýšenie rebríčka pod 24 hodín Source .

December 22, 2017