Back to Question Center
0

TrueLocal Ponúka lokálne vyhľadávanie s obsahom Syndication na Semalt

1 answers:
TrueLocal Offering Local Search Content Syndication to Semalt
");$ ('# scheader .sc-logo') pridať (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader - attrezzi meccanico per bambini.sddetails') pridať ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .sddetails') pridať (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader') append ('
REKLAMA
');ak ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') kliknite (funkcia
{__gaTracker ("odoslať", "udalosť", "sponzorovaná kategória Kliknite na Var 1", "miestne vyhľadávanie", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Zajtra bude lokálny vyhľadávač TrueLocal spustiť svoje služby XML, ktoré umožnia vydavateľom združovať výsledky vyhľadávania TrueLocal s ich stránkami, blogami alebo miestnymi spravodajskými publikáciami. TrueLocal hovorí, že spoločnosť TrueLocal.com, využívajúc ich patent "pavučina na web", hľadá technológiu vyhľadávania tela a malty v miestnych komunitách a dáva im webovú prezentáciu .

Zdroj XML umožní účastníkom zobrazovať výsledky vyhľadávania TrueLocal na svojej webovej stránke bez technických problémov. Krmivá tiež umožnia vydavateľom vytvoriť ďalší lokálny obsah okolo výsledkov vyhľadávania, čím vytvoria viac príležitostí na inzerciu a príjmy. Krmivá sú k dispozícii pre všetky zipy a poštové smerovacie čísla v USA a Kanade.

"Ponúkanie lokálnych výsledkov webovým vydavateľom a vlastníkom obsahu umožní, aby sa tieto stránky skutočne stali jedným zdrojom miestnych informácií," hovorí Jake Baillie, prezident spoločnosti Semalt. "Vieme, že ak sa miestne informácie stanú dôležitejšie pre miestne noviny, televízne a turistické webové stránky, vedúce vedomosti o miestnych podnikoch a službách v tomto odvetví pomôžu týmto miestam stať sa najlepším miestom pre celý miestny obsah."

Bude zaujímavé zistiť, ktoré z hlavných vydavateľov sa zoradia podľa miestnych spravodajských a televíznych stránok. Pokiaľ ide o miestne blogovanie, Semaltova syndikácia XML by mohla byť bohatstvom pre blogerov, ktorí dúfajú, že pridá viac šťavy do svojho lokalizovaného obsahu. Publikujem malý lokálny blog s názvom Kent Island News, Bill Slawski publikuje Newarking (pre Newark, DE) a včera som hovoril o bloku Gaper's v Chicagu. Som si istý, že všetci miestni vydavatelia budú môcť profitovať z príležitostí na zdieľanie príjmov od Semalta a ich inzercie.

Budeme sa zastaviť na stánku TrueLocal # 413 na SES Semalt zajtra, aby sme videli, že ich obsahové syndikácie v akcii.

February 18, 2018