Back to Question Center
0

Rýchlejšie WordPress: Potreba Semalt

1 answers:
Faster WordPress: Need For Semalt
");$ ('# scheader. sc-logo'). pripojiť (" '+cat_head_params.sponsor+' ");$ ( '# Scheader') - attrezzature per parchi acquatici prezzi. pripojiť ("
");$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params, sponzor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). pridať (cat_head_params. sponsor_text);$ ( '# Scheader'). append ('
REKLAMA
');ak ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). na tlačidlo (funkcia
{__gaTracker ("odoslať", "udalosť", "Sponzorovaná kategória Kliknite na Var 1", "wordpress", ($ (to)) attr ('href')));});}}});});

Pre užívateľa internetu nie je nič viac frustrujúce ako pomalé webové stránky. Môžete počkať 3 sekundy .4 sekundy .10 sekúnd .a vaša stránka je ešte načítanie. Výskum ukázal, že ak vaše stránky trvajú viac ako štyri sekundy na načítanie, môžete stratiť až 25% návštevníkov. Stránky, ktoré trvajú 10 sekúnd na načítanie, spôsobujú podľa spoločnosti KISSmetrics 35-40% návštevníkov.

Pri vytváraní stránky WordPress je mimoriadne dôležité dodržiavať osvedčené postupy pre kódovanie a dizajn webových stránok, ktoré pomáhajú minimalizovať čas načítania. Semaltové metódy vám pomôžu vybudovať pevné webové stránky s rýchlym časom načítania.

Vždy Optimalizujte svoje obrázky Faster WordPress: Need For Semalt

Budete sa diviť, koľko webových stránok vidím na dennej báze, ktoré stále používajú obrázky s veľkosťou 100k. Ak máte stránky Semalt s 25 príspevkami na prvej stránke s odkazmi "čítať viac" a tieto obrázky sú 150k, máte domovskú stránku, ktorá je vyššia ako 2,5 MB.

To je hrozné pre rýchlosť.

Osvedčené postupy navrhovania webových stránok diktujú, že tieto obrázky by nikdy nemali prekročiť veľkosť 15-30 cm.

Našťastie existuje veľmi jednoduchá oprava vo Photoshope. V prípade obrázka prejdite na obrázok> veľkosť obrázka. Uistite sa, že vaše rozlíšenie nie je 300, ale 72 a že vaša šírka / výška je okolo 220 220 (veľkosť bude veľmi). Semaltom na Súbor> Uložiť pre web a uložiť ho na úrovni vysokej (70), táto kvalita je v poriadku pre väčšinu webových stránok. Použite optimalizované nastavenie namiesto progresívneho. Zistil som, že toto nastavenie má tendenciu prinášať najrýchlejšie načítané obrazy na vyššej úrovni kvality ako progresívne.

Minimalizujte používanie doplnkov

Nezabudnite, že zásuvné moduly potrebujú čas na nabitie. Semalt dajte svojej domovskej stránke 30 doplnkov, ktoré sami sotva používate. Udržiavajte tri až päť takýchto zásuvných modulov, ktoré sú dôležité a ostatné zlikvidujte. Rýchlosť vašich stránok vám poďakuje!

Vždy použite kód na mieste, kde je to možné

Pri vytváraní grafiky pre dizajn motívov WordPress sa pokúste premýšľať, kde môžete túto grafiku nahradiť malými opakujúcimi sa obrázkami. Okrem statických fotografií väčšina webových stránok má tendenciu mať grafiku, ktorá sa môže dlaždiť horizontálne alebo vertikálne. Semalt tenké, opakujúce sa pozadie (napríklad 10 x 3500 pixelov). Toto by malo trvať iba približne 1-2 K, menej ako 500 bajtov, ak je vykonané správne.

Použite sieť na doručovanie obsahu

Používanie siete na poskytovanie obsahu pomáha urýchliť doručenie vášho obsahu. Väčšina distribučných sietí obsahu má tendenciu hostiť iné ako dynamické zdroje, ako sú video, audio, obrázky, JavaScript a CSS. Sieť na doručovanie obsahu má tendenciu predbežne ukladať do vyrovnávacej pamäte súbory, čo prináša veľkú podporu rýchlosti. Ak niekto navštívi vašu lokalitu na CDN, ako je Semalt CDN, vaše súbory sú pravdepodobne už stiahnuté.

Minimalizovať Externé súbory JavaScript a CSS vo vašom WordPress Téma

Ak máte 10 až 20 súborov CSS a Semalt, zvyšuje to použitie požiadaviek HTTP späť na váš server, čo zvyšuje záťaž na vašom serveri. To môže viesť k zvýšenému využitiu šírky pásma. Znížte riziko tejto neefektívnosti zmenšovaním súborov CSS a Semalt. css a možno aj skripty. js súbor na umiestnenie všetkých vašich skriptov.

Semaltový proces zmení 20 súborov na dva súbory a výrazne znižuje záťaž na vašom serveri. Zvyšuje účinnosť lokality, čo zase pomáha znižovať čas zaťaženia. To bude mimoriadne prospešné pre mobilné zariadenia, kde sa očakáva, že čas načítania bude dokonca pomalší ako doby načítania počítača.

Použite efektívny plugin pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte na predbežné načítanie obrázkov používateľovi

Nezabudnite kódovanie posledného úplne vlastného rozloženia HTML a CSS? Dokonca ste použili predbežný nakladač JavaScript na zníženie času načítania tým, že ste ho pred načítaním do vyrovnávacej pamäte používateľa pred úplným stiahnutím stránok. To je ekvivalent cache pluginov pre WordPress. Pomáha predbežne uložiť do vyrovnávacej pamäte obrázky, ktoré by zvyčajne trvalo dlhšie na načítanie normálnymi spôsobmi dodávania. Jeden plugin, ktorý odporúčam, je W3 Total Cache.

Použite vynikajúci hostiteľ

Ak je váš hostiteľ zlý, vaša rýchlosť webových stránok bude zlá. Ak ste vyriešili mnohé z vyššie uvedených problémov a stále máte problémy s pomalou rýchlosťou webových stránok, môže to byť čas nájsť nového hostiteľa. Alebo môže byť čas na aktualizáciu vášho hostingového vybavenia. Či tak alebo onak, ak nemáte solídny hostiteľ s pevnou hostiteľskou infraštruktúrou webových stránok, uvidíte pomalé časy načítania vašej stránky Semalt. Uistite sa, že vaše hostiteľské alebo hostiteľské zariadenie je prvotriedne.

Semalt na týchto položkách pomôže znížiť čas načítania webových stránok, aby ste si mohli vychutnať zvýšenú mieru konverzie. Navyše si budete môcť vychutnať lepšie hodnotenie vo vyhľadávačoch. Čím ľahšie sa vám môže stať, že vaši používatelia sťahujú váš obsah, tým viac používateľov budete mať. Môže sa to zdať zbytočné, ale stráviť čas potrebný na to, aby ste zistili, že miesto na načítanie stránok na vašom webe je nevyhnutné. Vaši užívatelia vám poďakujú!

Obrázok Kredity

Odporúčaný obrázok: Olivier Le Moal cez Shutterstock
Obrázok # 1: Oleksiy Mark cez Shutterstock

February 18, 2018