Back to Question Center
0

Je možné vytvoriť trvalé spätné odkazy zadarmo?

1 answers:

Ak čítate tento článok, potom s najväčšou pravdepodobnosťou by ste chceli generovať väčšiu návštevnosť vášho webového zdroja, blogu, článku atď.Tento článok je špeciálne určený pre tých, ktorí by chceli získať trvalé spätné odkazy bez toho, aby museli minúť cent. Avšak mali by ste vedieť, že získavanie vysokých PR spätných odkazov zadarmo, bude mať trpezlivosť a tvrdá práca. Ak by ste mohli získať relevantné a vysoké PR spätné odkazy bez akejkoľvek námahy, potom by ste nemuseli tento obsah kus, že?

Po prvé povedzme niekoľko slov o spätných prepojeniach a ich význame pre generovanie dopravy. Všeobecne povedané, spätné odkazy sú to, čo sa vyskytuje, ak jeden webový zdroj odkazuje na iný. Funguje to úplne jednoduché. Najskôr roboty Google analyzujú zdroj, do ktorého je umiestnený prichádzajúci odkaz. Hodnotia význam a kvalitu obsahu, ktorý je založený na tomto zdroji. Okrem toho vyhľadávače venujú pozornosť webovej stránke PageAuthority a PageRank, ako aj množstvo a kvalitu prichádzajúcej prevádzky. Po vykonaní tohto výskumu sa vyhľadávacie prehľadávače rýchlo pozrievajú na prepojený webový zdroj, aby zabezpečili, že odkaz je relevantný a dôveryhodný. Za predpokladu, že tieto údaje spoločnosť Google zaznamenáva, zvýši počet pripojených webových stránok pri ďalšom prekročení.

Preto viac spätných odkazov znamená väčšiu návštevnosť a následne vyššiu pozíciu webových stránok. Vo svojom termíne premávka znamená nových zákazníkov, ktorí prinesú peniaze do vášho online obchodu. Takže môžeme povedať, že spätné odkazy vám prinášajú peniaze a vysokú návratnosť investícií.

Je rozumné nakupovať trvalé spätné odkazy?

Veľa webmasterov sa rozhodne kúpiť spätné odkazy s cieľom urýchliť proces zlepšovania značky. Avšak, musíte byť odborník na to kúpiť presne tie spätné odkazy, ktoré môžu priniesť hodnotu na vaše stránky. V opačnom prípade sa nemôžete vrátiť ani dokonca zhoršiť situáciu.

Existuje veľa podvodných SEO špecialistov na webe, ktorí sľubujú vybudovať tzv. "High PR" alebo "high value" spätné odkazy. Nákup takýchto odkazov, stačí prepadnúť vaše peniaze. Pretože aj keď sú spätné odkazy z webového zdroja s vysokou stránkovou hodnosťou, to nič neznamená, ak nie sú pre váš web relevantné. Okrem toho spoločnosť Google dokáže ľahko odhaliť zakúpené odkazy a penalizovať kupujúceho aj predávajúceho.

Nie je pochýb o tom, že niektoré zo služieb, ktoré dostanú vaše odkazy sú veľmi kvalitné. Môžu stavať toľko spätných odkazov na vaše, ako si môžete dovoliť zaplatiť. Existuje však jeden zaujímavý jav, hneď ako prestanete platiť za svoje služby, odkazy, ktoré boli postavené na vaše stránky, budú odstránené. To je dôvod, prečo platené spätné odkazy nie sú najlepší spôsob, ako získať návštevnosť z vyhľadávačov.

Aké sú ďalšie spôsoby získavania trvalých odkazov?

Môžete vytvárať spätné odkazy na vlastnú päsť, nadviazať dobré obchodné vzťahy s výklenkom súvisiace webové zdroje. Alebo ak ste ponáhľali, môžete si najať zamestnancov na plný úväzok SEO na vytvorenie spätných odkazov správnym spôsobom. Bude vás to stáť oveľa viac ako tieto spätné prepojenia, ktoré si môžete pozrieť na iných stránkach, ale vaše webové stránky budú mať na prvej stránke SERP oveľa dlhšie Source .

December 22, 2017