Back to Question Center
0

Ktoré zdroje mi môžu pomôcť najlepšie s spätnými odkazmi služby DoFollow?

1 answers:

Hľadáte pre webové stránky alebo blogy, ktoré by boli najlepšie pre spätné odkazy DoFollow, pravdepodobne budete myslieť na komentovanie blogu, posielanie hostí, podanie adresára a firemného zápisu atď.Samozrejme, nájdete tu dosť dobré riešenia pre vysokokvalitné budovanie odkazov. Ale ide o to, sú nejaké konečné riešenia, ktoré by boli najlepšie z najlepších pre spätné odkazy DoFollow najmä? Mám pre vás niektoré miesta s funkciami.

Ale predtým, ako prehodnotíme každú z nich, začnime trochu inštruktážou. Koniec koncov, prečo by ste ich mali mať na svojich webových stránkach alebo blogoch? Vykonajte to najlepšie, ak chcete získať spätné odkazy spoločnosti DoFollow, aké výhody môžeme od nich očakávať?

Najlepšie prínosy spätných odkazov DoFollow

  • zvýšené vyhľadávanie Dopravné riadené priamo na vaše stránky alebo stránky blogu;
  • silnejšia doménová autorita, ktorá neustále zvyšuje výkonnosť vášho projektu;
  • zvýši cenu za kliknutie služby AdSense (cena za kliknutie);
  • podnietiť váš pokračujúci pokrok v Google PageRank;
  • zlepšíte vaše súčasné poradie vo vyhľadávačoch a odôvodníte ďalšiu propagáciu.

Existuje asi tucet špičkových miest, o ktorých sa očakáva, že sa vám najviac hodia do spätných odkazov DoFollow. Spomedzi ostatných by som chcel načrtnúť tieto online zdroje ako pravdepodobne ideálne miesta na začatie kickassu pre budovanie odkazov s atribútom DoFollow. Nižšie začínam s Google Plus, YouTube, LinkedIn, aby som skončil s dotykovým bodom Blogger. Takže sa dostať k veci!

Google Plus

Google Plus

Ako jedna z najpopulárnejších webových stránok v sociálnych médiách by Google Plus mala byť tiež známa ako skvelá sociálna platforma pre efektívnu propagáciu pre vaše webové stránky alebo blog. Verte mi, alebo nie, ale z niektorých dôvodov sa táto štandardná služba svetového vyhľadávacieho giganta často podceňuje mnohými nováčikmi webmasterov a majiteľov stránok. Napriek tomu odporúčam, aby ste si vyskúšali svoj osobný účet - vychutnať si kvalitné spätné odkazy doFollow s vysokou autoritou len za pár minút.

YouTube

Tento neuveriteľne populárny video hosting môže byť použitý na získanie niekoľkých spätných odkazov - stačí si vytvoriť vlastný kanál a vyplniť sekciu "o". Týmto spôsobom však môžete mať iba spätné odkazy NoFollow. Ak chcete získať oveľa cennejšie spätné odkazy s DoFollow, budete musieť skontrolovať pokročilé nastavenia kanálov. Týmto spôsobom kliknite na "pridružené webové stránky" a jednoducho umiestnite webovú adresu svojho webu. Ak chcete, aby trik fungoval správne, musíte najprv vykonať postup overenia vo vašich nástrojoch Google pre správcov webu.

LinkedIn

Je to nielen skvelé miesto na formovanie širokej siete profesionálnych a obchodných vzťahov, ale vynikajúca príležitosť mať pár spätných odkazov s vysokou právomocou - a môžu sa preukázať záujemcov z celého sveta. A nechcete to nechať ujsť, že? Ak chcete vytvoriť ďalší spätný odkaz s atribútom DoFollow na LinkedIn - stačí vytvoriť osobný profil, stráviť dve minúty na vyplnenie potrebných častí a zdieľať napríklad odkaz na príspevok na blogu, recenzie produktu atď.Takto sa pravdepodobne akýkoľvek odkaz, ktorý zdieľate, stane cenným. Pôsobivé, čo?

Blogger dot COM

Táto blogovacia platforma nie je taká slávna, ale naozaj trvám na tom, aby ste ju za každých okolností skontrolovali. Tu je, ako môžete získať spätnú väzbu s DoFollow tam - stačí spustiť svoj nový podporný blog na Blogger dot com, a zaplatiť nejaký čas na vyplnenie so zvukovým obsahom Source . Prepojte svoje hlavné obchodné webové stránky alebo blog - a skončíte!

December 22, 2017