Back to Question Center
0

Aké sú spôsoby vytvárania spätných odkazov na vytváranie návštevnosti v oblasti elektronického obchodovania?

1 answers:

Keď sa na vaše stránky správne implementujú všetky techniky optimalizácie pre vyhľadávače, pomôže to vašej firme zaradiť vyššie na stránku s výsledkami vyhľadávania a poskytnúť stály tok cielenej návštevnosti. Využíva optimalizáciu pre vyhľadávače veľmi cenné pre webové stránky elektronického obchodu. Ak sa to robí v komplexe so sociálnym marketingom médií, e-mailovým marketingom a inými propagačnými kampaňami, robí akýkoľvek on-line obchod prosperujúci.

SEO vo svojej základnej podobe možno rozdeliť na off-a on-page optimalizáciu. Optimalizácia na stránke odkazuje na všetky techniky na pracovisku, ktoré slúžia na zlepšenie používateľského zážitku s webovým zdrojom. Navyše pomáha vyhľadávacím nástrojom pochopiť, aké sú vaše stránky, ktoré im umožnia zobraziť ich pre príslušný dopyt používateľa. Optimalizácia mimo stránky slúži na to, aby vyhľadávacie stroje vybrali presne vašu webovú stránku ako najrelevantnejšiu pre používateľovu otázku. Hlavná časť tohto riešenia pochádza z spätných odkazov. Potrebujete získať kvalitné spätné odkazy z iných webových zdrojov súvisiacich s nikami, aby ste vaše stránky mohli vidieť pre svoje cieľové publikum.

Spätné odkazy v ich termíne sú rozdelené na dofollow a nofollow. Dofollow spätné odkazy sú tie, ktoré prispievajú k vašej webovej stránke SEO. Takéto odkazy slúžia ako hlasy z iných zdrojov.

Alternatívne, nofollow spätné odkazy sú odkazy, keď osoba dáva spätné odkazy, ktoré neprenáša žiadnu hodnotu na prepojené stránky. Ak chcete vytvoriť odkaz nofollow, autor jednoducho potrebuje pridať ďalší text do HTML odkazu. Ak chcete skontrolovať kód HTML, môžete tiež zistiť, či je odkaz nasledujúci alebo nie. Napríklad najväčší počet odkazov zo stránok YouTube, Facebook, blogy a fóra je takmer vždy nerealizovaný. Stále existujú skvelé pre autoritu vašej značky, ale nemôže vám dať žiadnu podporu v rebríčku vyhľadávačov.

Ako určiť hodnotu prichádzajúcich odkazov?

Existuje niekoľko významných faktorov, ktoré je potrebné zohľadniť pri určovaní hodnoty a vplyvu spätných odkazov.

Prediskutujeme niektoré dôležité determinanty kvality spätného pripojenia:

  • Externé odkazy z webových stránok s vysokou kvalitou sú užitočnejšie na optimalizáciu webových stránok ako tie, ktoré pochádzajú z irelevantných a nekvalitných stránok;
  • Odkazy z jedinečných domén prinášajú väčšiu hodnotu vašim webovým stránkam ako odkazy zo stránok, ktoré s vami už boli prepojené.
  • Používatelia súhlasia s odkazmi na obsah lepšie, ako sú irelevantní pre tieto témy.
  • Spojenie s relevantnými a optimalizovanými ukotvujúcimi textmi prináša väčšiu hodnotu zameranú na kľúčové slovo, najmä ak znie ako vaša značka.

Ako vytvoriť dopravné spätné odkazy?

Najjednoduchší spôsob, ako získať organické spätné odkazy na vaše stránky e-commerce, je vytvoriť skvelý a presvedčivý obsah v písomnej forme videa alebo zvukový formulár, ktorý používatelia zdieľajú podľa svojho želania.

  • Vytvorte si recenzie produktov

Ďalšou jednoduchou, ale užitočnou linkovou technikou je osloviť bloggerov, aby vytvorili dobré recenzie vašich produktov. Bude prirodzene získať odkaz späť na vaše stránky Source .

December 22, 2017