Back to Question Center
0

Aký je najlepší spôsob, ako získať spätné odkazy DoFollow až do roku 2019?

1 answers:

Pokiaľ ide o SEO, možno nájsť niekoľko najbežnejších postupov a niektorých termínov, ktoré už roky fungujú. Samozrejme, moderná oblasť optimalizácie pre vyhľadávače sa neustále vyvíja a snaží sa prispôsobiť sa postupne aktualizovanému a revidovanému algoritmu vyhľadávania Google.Napriek tomu existujú niektoré triky a postupy, ktoré v posledných rokoch získali overenú účinnosť - myslím, že je odôvodnené očakávať, že si zachovajú svoju pôvodnú silu, prinajmenšom v dohľadnej budúcnosti. A máte pravdu - je dosť dobrý spôsob, ako získať spätné odkazy DoFollow až do roku 2019. Nižšie vám ukážem všetko, čo blog komentuje ako profesionál, aby ste si zaslúžili tie zaslúžené spätné odkazy s DoFollowom. Takže začnime.

Komentár k blogu

Očakáva sa, že tento dobre známy nástroj na budovanie vzťahov bude rovnako užitočný aj pre spätné odkazy doFollow v roku 2019. Tu je to, čo by ste mali vedieť použiť túto úžasnú metódu pre budovanie odkazov.

Krok 1: Tvarovanie správnej nadácie

Najprv odporúčam začať s hlavnými cieľovými kľúčovými slovami a kľúčovými frázami. Nezabudnite, že správne vybrať kľúčové slová je najdôležitejšia vec, vďaka ktorej je váš obsah viditeľný pre vyhľadávanie online. Áno, písanie skvelého obsahu s najvyššími spätnými odkazmi na PR je super. Ale všetko by nemalo zmysel, pokiaľ skutoční používatelia vyhľadávajú vás s najdôležitejšími relevantnými kľúčovými slovami.

Krok 2: Použitie špecifických blogových príspevkov na získanie spätného odkazu

Keď máte správne kľúčové slová, začnite komentovať niektoré konkrétne blogy relevantné pre vašu hlavnú tému alebo trhovou medzerou. Týmto spôsobom odporúčam používať plugin CommentLuv, veľmi pohodlný blogový systém, ktorý je dobre známy medzi SEO a profesionálnym webmasterom. A verím, že táto úžasná metóda bude stále platná aj pre budovanie DoFollow spätných odkazov aj v roku 2019. Všetko funguje takmer samovoľne, takže s týmto malým pomocníkom nemusíte mať žiadne komplikácie.

Krok 3: Uchovávanie poznámok Originálne

A tu vstupujeme do veľmi delikátneho križovatky. Myslím, že by ste mali byť upozornení - vec je, že bloggerovia dokážu ľahko pochopiť, že ste len trieť komentáre, aby ste si zaslúžili spätné odkazy s DoFollow. To je dôvod, prečo sa lvový podiel vašich nedávnych komentárov môže taktiež vyčerpať. Ak chcete zabrániť takému nešťastnému priebehu udalostí, odporúčam, aby ste všetky svoje pripomienky ponechali skutočné. Myslím tu, mali by ste vždy mať dvojitú kontrolu pre každý komentár blogu predtým, ako sa naživo. Stačí dbať na to, aby ste strávili trochu viac času na to, aby ste mali všetko na svojom mieste - prečítajte si dôkladne články a odoberajte iba rozumné pripomienky, ktoré nielenže dávajú dokonalý zmysel, ale môžu priniesť skutočnú hodnotu čitateľom.

Bottom Line

Robte to tak, nikdy nepreháňajte tým, že budete trepať príliš veľa blogových komentárov pre spätné odkazy, ak nechcete zvýrazniť červenú vlajku so samotným vyhľadávacím nástrojom Google. Vyhýbajte sa podozrivému pri akýchkoľvek neprirodzených alebo spamových aktivitách. Nakoniec nezabudnite, že existuje niekoľko ďalších metód, ako napríklad odosielanie do adresárov článku alebo získavanie spätných odkazov na fórach. Tieto pomerne užitočné metódy budovania odkazov by sa dali odôvodnene očakávať, že budú udržiavať svoju účinnosť pri vytváraní cenných spätných odkazov DoFollow dokonca až do roku 2019 Source .

December 22, 2017