Back to Question Center
0

Bude to ľahké získať spätné odkazy v roku 2018?

1 answers:

Odkazy na budovu vždy zohrali prvoradú úlohu pri optimalizácii vyhľadávačov. Metódy budovania odkazov sa však každý rok zmenili. Najväčší sa objavil v roku 2013, keď spoločnosť Google vytvorila svoju aktualizáciu Penguin. Táto aktualizácia ukázala všetky body, zvyšovala hodnotu kvality prichádzajúcich odkazov a devalvovala všetky spamové odkazy.

V dnešnej dobe je budovanie odkazov veľmi kontroverznou otázkou. Jeden špecialista tvrdí, že hodnota externých odkazov klesla, zatiaľ čo iní argumentujú, že jeho dôležitosť sa v priebehu rokov neustále zvyšuje. Tieto nedorozumenia sú spôsobené znehodnocovaním odkazov spamu a neustálymi aktualizáciami Google, ktoré menia priority v tejto sfére.


Avšak bez ohľadu na to, čo ste počuli o prepojení budovy, to stále priamo ovplyvňuje vaše hodnotenie rebríčku. Žiadna webová lokalita sa nedá zaradiť na vysokú úroveň SERP bez kvality a relevantných prichádzajúcich odkazov.

V súčasnosti končí rok 2017 a my sme v predvečer 2018 vianočných sviatkov. Spoločnosť Google stále bojuje proti technikám vytvárania nevyžiadanej pošty a prideľuje relevantné prichádzajúce odkazy. Techniky spájania odkazov na spam sa dostali do zabudnutia. Stále viac webmasterov sa rozhodne investovať do tvorby kvalitného obsahu a budovania odkazov. Spôsobuje vysokú konkurenciu v tejto oblasti.

Nemôžeme sa len pýtať, aké budú nové zmeny, ktoré môžeme zažiť v oblasti budovania odkazov v roku 2018. Ako prosperujúci majiteľ webových stránok musíte byť vedomí toho, čo bude fungovať a čo nie.

V tomto článku nájdete niektoré spôsoby, ktoré vám budú v budúcnosti zabezpečené, aby ste zostali na špičke vyhľadávača optimalizácia hry.

Ako ľahko získať spätné odkazy v roku 2018?

Žijeme v úplne automatizovanom svete, kde ručne vytvorené veci majú vysokú hodnotu, a to najmä v oblasti budovania odkazov. Uistite sa, že odkazujete na svojich lídrov trhu na trhu, aby získali viac kvalitných spätných odkazov. Nepoužívajte na automatizáciu e-mailov, pretože ich adresát priťahuje ako spam.

Okrem toho nepatria pre automatizované budovanie softvéru, pretože to môže negatívne ovplyvniť vaše pozície na stránkach a reputáciu značky. Dôrazne odporúčam odkazovať na profesionálnych SEO expertov, ktorí môžu ručne vytvárať odkazy na vaše stránky.

Jedná sa o obľúbenú techniku ​​na ovládanie obsahu, ktorú používajú SEO špecialisti na získanie odkazov na webový zdroj. Je založená na nájdení kvalitného obsahu vo vašom výklenku, ktorý je už považovaný za dôveryhodný zdroj a hľadanie príležitostí na vytvorenie lepšieho obsahu v rámci tej istej správy.

Musíte sledovať nové publikácie obsahu vo vašom trhu výklenku, aby vaše odkazy vonku. Ak je tento obsah publikovaný na renomovanom webovom zdroji, s najväčšou pravdepodobnosťou už má vysokú hodnosť. To je dôvod, prečo je pre vás vynikajúcou príležitosťou získať prepojenie šťavy zo zdroja autority. Vytvorením obsahu založeného na výskume môžete prekonať pôvodný obsah a získať dobrú odpoveď Source .

December 22, 2017