Back to Question Center
0

Ako môžem zvýšiť svoj zoznam spätných odkazov na SEO zo zdrojov autority?

1 answers:

SEO backlinks list je chrbticou každej úspešnej online propagácie webových stránok. Áno, kvalitné spätné odkazy sú dostatočne silné na to, aby vašu celkovú kampaň v optimalizácii pre vyhľadávače nasmerovali na určite novú úroveň. Samozrejme, kvalitné prepojenie budov bude vždy vyžadovať veľkú oddanosť a náročnú prácu - nikdy sa nedá dokončiť napríklad za dva týždne. Vytváranie zoznamu spätných odkazov s organickou kvalitou zo zdrojov autority je proces, ktorý trvá a časovo náročný, ale za každých okolností sa vždy vyplatí.

seo backlinks list

Pred akýmkoľvek iným, každý spätný odkaz je bežne vytvorený v prípade, že niektorý relevantný externý zdroj bude prepojený s vašimi webovými stránkami. V dôsledku toho sú veľmi často spätné odkazy známe ako externé spätné odkazy. Ako zvýšiť svoje SEO s backlinks zoznamu vysokej organickej kvality? Samozrejme, nemusíte pracovať 24 hodín denne a sedem dní v týždni, aby ste získali počiatočný pozitívny výsledok. V skutočnosti bude mať dostatok spätných odkazov na SEO asi 20-40 odkazov pochádzajúcich z tých správnych zdrojov. Myslím tým, že dokonca aj 5 prirodzených spätných odkazov prichádzajúcich z relevantnej webovej stránky s vysokou hodnotou PA (page authority), PR (page rank) a DA (doménová autorita) by bolo určite lepšie ako napríklad 50 spätných odkazov nízkej alebo dokonca strednej kvality. Preto, vzhľadom na SEO spätné odkazy zoznamu na vaše webové stránky, kvalita záleží.

Nie je potrebné hovoriť, že snažiť sa oklamať so spoločnosťou Google tým, že má súbor zdanlivo organických platených spätných odkazov, môže ľahko skončiť s niektorými skutočne nežiaducimi výsledkami. Po prvé, pri zistení prípadných podozrivých (príliš rýchlych krokov budovania odkazov) alebo potenciálne narušujúcich aktivít (ako napríklad používanie prepojovacích fariem, kolesov na výmenu odkazov alebo platených spätných odkazov predávaných hromadne) by spoločnosť Google požiadala o počiatočné sankčné hodnotenie. Zvyčajne začína najnovším pokrokom dosiahnutým v hodnotení a môže ľahko skončiť s webovou stránkou úplne zakázanou z výsledkov vyhľadávania.

Aby ste predišli týmto nepriaznivým výsledkom, dovoľte mi, aby som vám ukázal niektoré osvedčené strategické schémy na vytvorenie kvalitného organického spätného odkazu. Pokiaľ ide o mňa, bol som rád, že môžem vytvoriť zoznam blogov s odkazmi na SEO pomocou nasledujúcich techník: hosťovanie príspevkov, inteligentné komentáre, aktívne zdieľanie príspevkov a správna práca na súvisiacich webových fórach. Nižšie ich chcem skontrolovať, stručne. seo backlinks

hosťujúci účtovanie

Pokiaľ ide o mňa, hosťujúci účtovanie je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako kvalitné link building. Všetko, čo tu potrebujete, je investovanie nejakého času do písania jedinečného obsahu, ktorý dáva hodnotu ľuďom. Týmto spôsobom môžete ľahko získať pár silných organických spätných odkazov napísaním príslušného hosť príspevku a získať spätné odkazy smerujúce na vaše webové stránky na oplátku.

Smart Komentáre

Vyskúšajte inteligentné pripomienkovanie, ktoré by bolo užitočné pre ľudí, aby vaše komentáre mali lepšie šance na úspešné absolvovanie moderovania a schvaľovania. Majte však na pamäti, že veľké vyhľadávače ako Google, Yahoo a Bing nenávidia žiadne nevyžiadané spätné odkazy a pripomienky. Takže buďte opatrní a uistite sa, že ste neprekročili komentáre.

Aktívny zdieľanie

Aktívny zdieľanie je tiež skvelý spôsob, ako kvalitné spätné odkazy. Stačí zdieľať príspevok na jednom z popredných sociálnych webových stránok (alebo stránok fóra). Ak tak urobíte, získate nielen ďalšie spätné odkazy, ale generujete viac návštevnosti a konverzií - a to na sociálne platformy, ako aj na hlavné webové stránky alebo blogy Source .

December 22, 2017