Back to Question Center
0

Ako môžem vytvoriť kvalitné spätné odkazy správnym spôsobom?

1 answers:

Musíte vytvoriť kvalitné spätné odkazy, pretože sú nepochybne medzi hlavnými stavebnými blogami, ktoré robia celý základ dobrej SEO. Samozrejme, existuje mnoho rôznych faktorov, ktoré spoločnosť Google používa na to, aby rozhodla o každej webovej stránke na internete. A každý deň sa publikuje množstvo myšlienok skvelých obsahových príspevkov, avšak bez podpory organických spätných odkazov sa celý proces nestane ničím.

Takže pred všetkým ostatným by ste nikdy nemali strácať čas a úsilie, len aby ste mali čo najviac odkazov. To nebude fungovať. Okrem toho by ste mohli spôsobiť problémy s hodnotením vašich webových stránok pomocou sankcií spoločnosti Google. Preto by ste sa radšej mali sústrediť na kvalitu, skôr než na holé množstvo. Tu je, ako môžete vytvoriť kvalitné spätné odkazy správnym spôsobom - jednoducho podľa najlepších postupov používaných poprednými SEO agentúrami a poskytovateľmi optimalizácie. Nižšie je niekoľko rozumných stratégií budovania odkazov, ktoré som testoval na svoj vlastný blog.

build quality backlinks

Vyjdite pre hosťa Blog Publikovanie

Hosťujúci účtovanie vo vašom výklenku je jedným z najväčších spôsobov, ako vytvoriť kvalitné spätné odkazy na vaše webové stránky. Okrem toho táto stratégia budovania odkazov často využívajú mnohé agentúry pre digitálny marketing a poskytovateľov SEO. Všetko, čo potrebujete na získanie voľnej expozície priamo pred širším publikom, je len investovať nejaký čas do písania kvalitných príspevkov hosťa a jednoducho spýtať spätné odkazy na vaše webové stránky na oplátku. Týmto spôsobom sa blogovanie hostí môže stať príležitosťou pre zlatú banku nielen na vytváranie kvalitných spätných odkazov, ale aj na zobrazenie vašich silných odborných znalostí v danej téme, a tým pasívne zlepšenie autority domény webových stránok súčasne.

Zaobchádzanie s sociálne Bookmarking stránky

Sociálne bookmarking je tiež rozumná stratégia získať veľa ďalších spätných odkazov. V skutočnosti sa zaoberanie so sociálnymi bookmarkingovými zdrojmi často vzťahuje na off-page Search Engine Optimization. To je dôvod, prečo to bežne používajú profesionáli SEO na zvýšenie návštevnosti a vytváranie kvalitných spätných odkazov - to všetko v jednom. Ide o to, že sociálne webové stránky (ako Digg, Reddit, Delicious, Stumbleupon atď. ) sú nepretržite prehľadávané a indexované spoločnosťou Google a ostatnými veľkými vyhľadávačmi. Odovzdanie webových stránok na sociálne bookmarking stránky znamená, že váš obsah a odkazy sú pravdepodobnejšie, že sa nájdu a indexujú s vyššou rýchlosťou.

Webové stránky na zdieľanie dokumentov sú ďalším spôsobom, ako vytvoriť kvalitné spätné odkazy bezpečne a bez výdavkov na dolár. Odporúčam navštíviť Docstoc a Scribd, pretože som ich našiel skvelé pre budovanie odkazov - všetko, čo tu potrebujete, je nahrať vaše relevantné blogové spisy konvertované do formátu PDF. Môžete tiež ísť pre článok marketingové adresáre, pretože veľmi dlho táto stratégia bola jedným z najefektívnejších spôsobov, ako vybudovať kvalitné spätné odkazy s pevnou autoritou.

Všimnite si však, že nie každý adresár je dosť dobrý, aby ste trávili svoj čas tam. Stačí skontrolovať, či je to čisto relevantné pre váš predmet a či má správne miesto alebo cieľové publikum. Ak tak urobíte, nezabudnite mať svoj kotvový text, ktorý by mal odkazovať na vašu hlavnú webovú stránku alebo blog. Majte na pamäti, že bez dobre optimalizovanej kotvy je hodnota vašich spätných odkazov s najväčšou pravdepodobnosťou neplatná Source .

December 22, 2017