Back to Question Center
0

Aké sú spôsoby, ako získať viac kvalitných a organických spätných odkazov na webových stránkach EDU?

1 answers:

EDU spätné odkazy sú tie, ktoré získali na webových zdrojoch s rozšírením EDU. Sú založené na stratégii siete a líšia sa ich hodnotou a dôverou. EDU je obmedzená TLD a organizácie musia byť akreditovaná postsekundárna vzdelávacia inštitúcia, aby o ňom postulovali. K najväčšiemu počtu majiteľov webových stránok,. edu a. gov spätné odkazy slúžia ako domény s vysokou prioritou kvality. Avšak v odvetví optimalizácie pre vyhľadávače odkazov z týchto domén znamená oveľa viac. Zatiaľ čo mnoho webmasterov stále diskutuje o tom, že Google má osobitný postoj k edu. stránky spätné odkazy, môžeme s istotou tvrdiť, že stránky na. edu domény majú kvalitu, dôveru a autoritu, ktorú každý tvorca odkazov hľadá.

edu backlinks

Avšak pristátie. edu spätné odkazy bez odkazovania na podvodné techniky spamu alebo obnovenie profilov fóra môžu byť dosť zložité. V tomto článku nájdete niektoré stratégie, ktoré môžete použiť na získanie. edu spätné odkazy.

Ako. edu môže spätné odkazy prispieť optimalizácia pre vyhľadávače?

Než začneme hovoriť o spôsoboch, ako dostať. edu spätné odkazy na webové stránky, mali by sme sa bližšie pozrieť na hodnotu a výkon. edu spätné odkazy majú.

Pravdepodobne ste počuli, že webmasteri teoretizujú, že spoločnosť Google hodnotí. edu spätné odkazy len preto, že pochádzajú. edu domén. Môže to však byť dôkazom ich autority. Niektorí zástupcovia vyhľadávačov to tvrdia. edu domény nemajú dôveryhodnosť dodatočne od spoločnosti Google. Z tohto dôvodu je zbytočné tvrdo pracovať na získavaní spätných odkazov z týchto domén. Lepším variantom je vytváranie presvedčivého a výskumného obsahu, ktorý bude používateľom zdieľaný ekologicky.

V skutočnosti skutočná hodnota a právomoc v roku 2003. edu spätné odkazy pochádzajú z rovnakého zdroja ako akékoľvek iné renomované stránky na webe. Spoločnosť Google vysoko hodnotí tieto domény, pretože už dlhší čas existujú a majú mnoho kvalitných a relevantných webových zdrojov, ktoré k nim smerujú. Kvôli týmto skutočnostiam sa mnohé z týchto webových stránok považujú za autoritatívne zo strany vyhľadávacích nástrojov a to, kde existuje moc v budovaní spätných odkazov z nich.

Spôsoby, ako nájsť. edu spätné odkazy príležitosti

Ak chcete vytvoriť tento silný backlink, mali by ste najprv nájsť vhodné a relevantné pre vaše miesto na trhu. edu domén. Zoznam domén, ktoré získate, závisí od postupov používania odkazov, ktoré používate. V úvodnej fáze môžete implementovať niektoré rozšírené modifikátory vyhľadávania, ktoré vytvoria základný zoznam cieľových lokalít. Napríklad použitie konkrétneho modifikátora, ako napríklad "site:. edu "vám poskytne relevantnejšie výsledky vyhľadávania. Navyše môžete použiť tieto modifikátory, aby ste získali ešte presnejšiu odpoveď na svoj dotaz a nájsť ciele pre vašu nika. Stojí za to poznamenať, že budovanie. edu spätné odkazy, mali by ste premýšľať nad relevanciou a hodnotou vášho cieľového publika. Musíte sa sústrediť na konkrétne miesta, ktoré by mali zmysel a pridanú hodnotu k vašej doméne. Podľa týchto pokynov získate skutočne silné spätné odkazy.

backlinks

Taktiky, ktoré môžete použiť na to, aby ste boli silní. edu spätné odkazy

  • Miestne prepojenie budov

Najjednoduchší a najjednoduchší spôsob, ako získať kvalitné spätné odkazy, je začať miestnym výskumom. Ak je lokalita, na ktorú budujete odkazy, miestna, môžete sa začať snažiť dostať do kontaktu s miestnymi vzdelávacími spoločnosťami, školami atď. Počas tohto výskumu venujte pozornosť takýmto častiam na lokálnych webových stránkach ako "miestne zdroje" a "miestne firmy". "Je to vaša príležitosť byť zaradený do zoznamu.

Ďalší efektívny spôsob, ako získať kvalitu. edu backlinks je ponúkať zľavy na poskytovanie univerzít a škôl so svojimi zamestnancami za špeciálnu zľavu cenu. Vzhľadom na to, že spoločnosť Google penalizuje tých, ktorí vykonávajú aktivity spojené s nákupom odkazov, nemali by ste si vymieňať zľavy na odkazy. Namiesto toho môžete vytvoriť vzájomne prospešné vzťahy so zástupcami škôl a vysokých škôl a s najväčšou pravdepodobnosťou budú radi odkazovať na vašu stránku Source .

December 22, 2017