Back to Question Center
0

Semalt: Prečo veľké SEO relácie sa nestávajú cez noc

1 answers:

Medzi ľuďmi, ktorí nerozumejú, sa šíri spoločný mýtusSEO, že SEO agentúry môžu urobiť cez noc úspech. Agentúry môžu sľúbiť, že vás uvedú na úvodnú stránku spoločnosti Googlevýsledky vyhľadávania okamžite. Avšak tu je ťažká pravda: bez ohľadu na to, akú veľkú agentúru SEO je, nemôže vám zaručiť rýchly výsledok.

Ľudia často robia chybu, keď si myslí, že vyhľadávačoptimalizácia (SEO) premení svoju webovú stránku cez noc - ressources humaines et communication pdf. Samozrejme, je pravda, že SEO má potenciál ovplyvniť vaše stránky, ale v roku 2009v dlhodobom horizonte. Najviac SEO nadšencov len zriedka povedať, že jediný spôsob, ako využiť všetky výhody SEO je byť trpezlivý a pochopiťkomplex faktorov, ktoré zabezpečujú efektívnosť SEO.

Manažér úspechu zákazníka spoločnosti Semalt ,Digitálne služby Igor Gamanenko vysvetľuje najdôležitejšie SEO pravdy, ktoré by ste mali vedieť.

SEO je komplexný

Existuje veľa faktorov, ktoré vstúpia do hry predtým, ako vaše stránky budúzískajte vysokú pozíciu na stránkach s výsledkami vyhľadávania Google, ktoré sú známe aj ako SERP. Koniec koncov, Google má viac ako 200 rebríčku signálov,ktoré sa stále menia. Tým, že pracujete dôsledne na každom z nich, budete skočiť cez viaceré obruče a experimentovať s nimičo vám prináša skvelé výsledky a čo nie.

Jedna z vecí, ktorá robí vysokú pozíciu na stránkach s výsledkami Googleje ťažké, že spoločnosť Google neustále upravuje svoje algoritmy bez oznámenia zmien. Keď spoločnosť Google modifikuje svoje algoritmy, zriedkaoznámiť to verejnosti. V dôsledku toho SEO odborníci sa pýtajú, čo sa bude hodiť dobre a čo nebude.

Akonáhle sa algoritmus zmení, najlepší SEO odborníci zhromaždiaúdaje z mnohých lokalít, ktoré analyzujú, čo sa zmenilo..Keď analyzujú údaje, robia dôverné rozhodnutia o tom, čo sa zmeniloa ako reagovať na tieto zmeny.

SEO je ako veda, tak umenie

Učenie SEO rebríčku si vyžaduje veľa prácea tvrdo študovať. Tu musíte spustiť audit webových stránok a vytvoriť obsah vhodný pre Google. Tieto dva faktory sú piliermi, ktoré robia SEOkomplexné však neexistuje žiadna skratka k prosperujúcemu digitálnemu svetu.

SEO je dlhodobý beh

Domovská stránka Google je neustále sa pohybujúci cieľ.To znamená, že neexistuje záruka, že vaši konkurenti získajú vysokú pozíciu alebo nie. Teraz už chápete, prečo je SEO komplexná a trváčas na prácu na ňom. Tak ako by sme mali stanoviť realistické ciele na získanie dôveryhodných, dlhodobých výsledkov?

Keď ste začali len pozerať na SEO ako dlhodobý cieľ,máte už začiatok. Ak chcete vytvoriť lepší základ, majte na pamäti, že SEO funguje iba na základe dlhodobých cieľov.Ak chcete, aby bolo efektívne, prepojte svoje úsilie na zvýšenie návštevnosti vašich stránok a dosiahnutie väčšieho objemu predaja v určitom časovom období.

SEO vyžaduje investície

Veľké SEO vyžaduje intenzívne investície vášho času azdroje. Keď zadáte čas, úsilie a prinesiete zdroje, dostanete ku koncu dňa zložený návrat.

ciele SEO sa menia

Keďže SEO je hnacím faktorom rastu podnikania,neexistuje žiadny spôsob, ako vytvoríte statický plán. Ak chcete udržať na hladine, pravidelne prehodnocujte svoju SEO. Pre lepšie výsledky zvážteprehodnocuje ho štvrťročne.

Ak ste si najali renomovanú spoločnosť SEO, budú továs informujú, že nemôžu priniesť výsledky cez noc. Akonáhle ste stanovili pravidlá angažovanosti, udržiavajte otvorenú líniu komunikácieo očakávaniach a výsledkoch, aby sa predišlo nedorozumeniam. Hoci SEO nie je jednodňový proces, je to niečo, z čoho by ste mali investovaťvýsledky stojí za to. Keď nastavíte reálne očakávania a pochopíte, ako funguje, ste na správnej ceste k získaniunajlepšie výnosy z investícií do SEO.

November 23, 2017