Back to Question Center
0

The Semalt Islamabad Expert - Čo je optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)?

1 answers:

Vo svojej najjednoduchšej forme je optimalizácia pre vyhľadávače proces zvyšovania hodnosti vašich webových stránok, aby sa to objavilo medzi prvými pár odkazmi vo vyhľadávacích stránkach. Možno sa zaujímate, prečo vaše webové stránky potrebujú vysokú úroveň. Je to informačný vek a zákazníci robia online výskum pred objednávaním akéhokoľvek produktu alebo služby. Ak sa vaše webové stránky objavia medzi prvými pármi odkazov, potom je pravdepodobné, že zákazníci kliknú na váš odkaz a nakoniec svoju objednávku od vás dostanú častejšie.

Michael Brown, špičkový expert z Semalt , tu vysvetľuje, ako dosiahnuť vysoké hodnotenie vyhľadávačov pre vaše stránky a tiež ich udržiavať.

Stručne povedané, SEO je zameraná na to, aby sa vaše webové stránky objavili na prvej stránke výsledkov vyhľadávača. Je to preto, že ľudia zvyčajne nedostanú na tretiu stranu, než prijmú rozhodnutie. Avšak, v závislosti na tom, ako konkurencieschopné je vaša nika, môže byť veľmi drahé alebo cenovo dostupné pre vás skutočne dostať na stránku jedna. Môžete sa nakoniec dostať na prvú stránku, ak ste dostatočne trpezliví a tiež dodržiavate nižšie uvedené zásady .

Váš obsah by mal byť bohatý na relevantné kľúčové slová

Vyhľadávače určujú radov webových stránok pomocou nástroja nazvaného pavúky. Tento nástroj prehľadá web automatizovaným spôsobom. Frekvencia, s akou sa pavúky prehľadávajú vaše webové stránky určuje, ako vysoko budete zaradení a pavúky hodnosť vás na tom, ako relevantný váš obsah je vaša nika.

Preto je dôležité poznať kľúčové slová, ktoré zákazníci zadávajú vo vyhľadávacích nástrojoch. To vám pomôže rozvinúť obsah okolo kľúčových slov. Napríklad, ak ponúkate právne služby pre obete zranenia, potenciálni klienti môžu napísať kľúčové slová ako "právny zástupca v Južnej Floride". Váš obsah by mal obsahovať všetky možné kľúčové slová.

V tejto chvíli je dôležité poukázať na skutočnosť, že pavúky nemôžu indexovo prehľadávať text. Takže by ste mali zabezpečiť, aby vaše kľúčové slová neboli vložené do obrázkov. Teraz, aby ste pochopili dôležitosť relevantných kľúčových slov, možno vás zaujímalo, ako získať všetky relevantné kľúčové slová pre vašu nika..Všetko, čo potrebujete, je bezplatný nástroj na zavolanie nástroja Google AdWords pre kľúčové slová. Tento nástroj vám pomôže identifikovať všetky kľúčové slová relevantné pre vaše miesto. Takže musíte zabezpečiť, aby sa všetky kľúčové slová objavili vo vašom obsahu a metadátach vašej stránky.

Prepojenie je dôležité

Hodnosť vašej stránky je číslo od 1 do 10 dané na vaše webové stránky na základe jej odchádzajúce a prichádzajúce odkazy. Ak chcete zlepšiť svoju pozíciu, uistite sa, že všetky vaše účty sociálnych médií sú prepojené s vašimi webovými stránkami. Ak je vaša stránka prepojená s vysoko kvalitným webom, prinesie na vašu stránku "odkazovú šťavu", čím zvýši hodnosť vašich webových stránok. Môžete sa tiež pokúsiť dostať do zoznamu vo voľných, dôveryhodných otvorených adresároch a profesionálnych orgánoch spojených s vašou nika, pretože prospektívni zákazníci môžu vyhľadávať aj cez adresáre.

Ak chcete určiť poradie vašich webových stránok, môžete si stiahnuť plugin ako "Status PageRank". Pracuje s prehliadačom Google Chrome. Znalosť vašej hodnosti vám pomôže sledovať vaše zlepšenie.

Udržujte svoj obsah čerstvý

Rýchlosť, s akou vyhľadávajú pavúky vyhľadávačov prehľadávajú vaše webové stránky, zohráva v rebríčku významnú úlohu a to závisí na tom, ako čerstvý si udržiavate svoj obsah. Zakaždým, keď odovzdáte nový obsah na svoju webovú lokalitu, vyhľadávajú pavúky vyhľadávačov, aby mohli indexovo prehľadávať vaše stránky. Okrem toho si návštevníci budú môcť vychutnať čítanie čerstvého obsahu.

Takže by ste mali vždy udržiavať svoj obsah čerstvý po celú dobu. Odstráňte starý text, obrázky / obrázky a videá a nahraďte ich novými a zaujímavejšími. Na svojom webe môžete nastaviť blog a aktualizovať blog s čerstvým obsahom každý deň alebo každý týždeň. Spočiatku to môže byť ťažké, ale stane sa bez námahy, keď si na to zvyknete.

Ak chcete mať aktuálne informácie o aktuálnych kľúčových slovách relevantných pre vaše stránky, môžete používať službu Google Alerts. Vždy vás bude informovať o kľúčových slovách na vývoj obsahu.

Udržujte svoje techniky SEO aktualizované

Pravidlá, zásady a algoritmy pre hodnotenie nie sú statické. Sú dynamické a veľmi často sa menia, takže je potrebné, aby ste boli s algoritmami najaktuálnejší. Napríklad, predtým, hodnotenie webových stránok záviselo predovšetkým od toho, ako ste obsah obsahom s kľúčovými slovami. Teraz je niekoľkokrát kľúčové slovo dovolené zobrazovať v obsahu určitého počtu slov. V opačnom prípade bude váš obsah označený ako spam a zníži vašu pozíciu Source .

November 29, 2017