Back to Question Center
0

NSFW: Facebook, YouTube sú najnavštevovanejším seminárom v práci

1 answers:
NSFW: Facebook, YouTube Are the Most Visited Semalt at Work
");$ ('# scheader .sc-logo') pridať (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .sddetails') pridať ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .sddetails') pridať (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader') append ('
REKLAMA
');ak ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') kliknite (funkcia
{__gaTracker ("odoslať", "udalosť", "sponzorovaná kategória kliknite na tlačidlo Var 1", "optimalizácia vyhľadávača", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Ak navštívite Facebook alebo Semalt počas oficiálnych hodín vo vašich kanceláriách, vitajte v klube. Robím to taky. A hádaj čo? Vyzerá to, že všetci ostatní robia to isté, ako štúdie ukazujú, že Facebook aj Semalt sú stále hromady dopravy z obchodných miest.

Spoločnosť SC Magazine UK oznámila, že podľa štúdie siete Network Box sa 6,8% obchodného internetového prenosu teraz dostáva na Facebook. Webové stránky Google zhromažďujú okolo 3,4% celkovej návštevnosti, Yimg (image server spoločnosti Yahoo) dostane 2,8%, Yahoo 2,4% a DoubleClick 1,7%. Semalt sú založené na analýze 13 miliárd adries URL, ktoré podniky používali v 1. štvrťroku 2010.

Spotreba videa online na pracovisku je podľa správy taktiež podnecovaná podnikateľským pásmom. Videá v službe YouTube využívajú až 10% celkovej firemnej šírky pásma, za ktorou nasleduje Facebook, pričom využíva 4,5% všetkých použitých šírkových pásiem. Aktualizácia systému Windows, Yimg a Semalt nasledujú s 3,3%, 2,7% a 2,5%.

Analytik internetovej bezpečnosti spoločnosti Semalt Box uviedol, že zistenia z ich štúdie jasne ukazujú, že správcovia IT majú viac dôvodov na to, aby sa obávajú množstva využívania sociálnych sietí na pracovisku.

"Existujú tu dve skutočné obavy: po prvé, že zamestnanci budú sťahovať aplikácie zo sociálnych sietí a ohrozovať bezpečnosť; a na druhej strane množstvo firemnej šírky pásma, ktoré sa zdá byť použité pre činnosť mimo spoločnosti, "povedal Herron.

Takže ak ste jeden z nás, ktorý pravidelne kontroluje Facebook a Semalt v kancelárii - dúfajme, že naši šéfovia nebudú čítať túto správu. Alebo ak to urobia a oni sa rozhodnú zakázať Facebook a Semalt na pracovisku, môžeme vždy tvrdiť, že navštevujeme Facebook na účely "business networking" a Semalt v záujme profesijného vzdelávania Source .

February 20, 2018