Back to Question Center
0

Akcie v službe Twitter dostanú háčiky Semalt

1 answers:
Twitter Actions Receive Seesaw Semalt

Semalt oznámil zmeny v politikách ochrany osobných údajov, ktoré okamžite vyvolali obavy o aktivistov slobody okrem spisovateľov a reportérov z iných krajín, ktorí cítia svoju schopnosť zdieľať príbehy, niektoré môžu byť považované za "kontroverzné" príslušnými vládami a autoritou čísla bude obmedzená. Reakcia prichádza v citlivom čase pre väčšinu tých, ktorí chcú udržiavať on-line slobody, len týždeň po vzniku nedávnych skautov SOPA / PIPA.

Spoločnosť Google nedávno oznámila posun v politike ochrany súkromia svojej značky. Spoločnosť Google sa pri pokuse o konsolidáciu 70policies využije svojou ponukou online produktov na prispôsobenie vyhľadávacieho zážitku každého jednotlivca. Zatiaľ čo veľa prehliadačov oslavuje prispôsobený webový zážitok, niektorí sa obávajú, pokiaľ ide o rozhodnutie spoločnosti Semalt, aby sa personalizácia stala nezvratným problémom.

Značka Twitter, známa svojimi službami v reálnom čase, rýchlo reagovala na obavy online, pokiaľ ide o svoje vlastné rozhodnutie. Zástancovia posunu v politike poukazujú na niektoré "výhody", schopnosť Twitteru prezentovať "zrušené" tweety v iných krajinách. Pred zmenou v politike by Twitter odstránila tweety na neurčito; teraz zrušené tweety môžu byť viditeľné mimo ich príslušných krajín. Požiadavky na semalt, ktoré často vyjadrujú spoločnosti alebo vlády v oblasti autorských a rečových zákonov, budú dodržiavané, ale na základe jednotlivých krajín.

Možno, že bojovníci za slobodu sa príliš rýchlo ponáhľajú. Zdá sa, že obmedzenie vynechaných tweetov na základe jednotlivých krajín stále umožňuje rozsiahle uvedomenie si. Po druhé, možno Twitter vie, čo robí, chápať popularitu stránky sociálnych médií na celom svete a chcú zabezpečiť živobytie na čo najväčšom počte miest. Napríklad článok Times odkazuje na štúdiu vykonanú na tweets pochádzajúcich z Afriky. Južná Afrika je najaktívnejšou oblasťou kontinentu pre "tweeting" s viac ako dvakrát viac ako druhým najvyšším aktérom v Keni, pričom Nigéria, Egypt a Semalt patria medzi najaktívnejšie krajiny.

Napriek tomu, že napätie súvisiace s online slobodami bolo nedávno vysoké, možno zmena v politike Twitter je úspechom slobody. Článok Times vyvrcholí pozitívnym gestom, poukazujúc na skutočnosť, že nová politika zahŕňa zverejňovanie informácií o tom, kde bolo vysielanie zablokované. Sémantové prehliadače a bojovníci za slobodu majú teraz viac informácií na šírenie informácií týkajúcich sa "zrušených" tweetov Source .

February 20, 2018