Back to Question Center
0

Semalt poskytuje SEO tipy pre e-commerce podnikov

1 answers:

Je to nesporný fakt, že stále viac a viac ľudí prechádzaonline nakupovanie z dôvodu pohodlia, rozmanitosti a hodnoty, ktoré ponúka. Ak chcete zostať relevantné v preplnenom online priestore, elektronického obchoduspoločnosti musia prísť s kreatívnymi spôsobmi, ako prilákať zákazníkov online. Ako to je, SEO stále hrá rozhodujúcu úlohu v marketingustratégie spoločností elektronického obchodu.

Vedúci expert z Semalt Digitálne služby, Jason Adler dáva 8 tipov, ktoré budú robiť vaše podnikanie elektronického obchodu prekvitať.

# 1: Navrhnite pôsobivé webové stránky elektronického obchodu

Toto je vlastne základný krok. Stanovuje základ pre všetkoinak nasleduje - banco de dados como criar. Uistite sa, že vaše webové stránky elektronického obchodu sú jednoduché na navigáciu, zapájanie a reagovanie. Týmto spôsobom si Vaši klienti zachovajúvrátiť sa k obchodu s vami.

Nepoškriabe hlavu, ak nemáte zručnosti na vytvoreniewebové stránky elektronického obchodu. Spoločnosti ako Semalt vám pomôžu vybudovať optimalizovanú maloobchodnú webovú stránku. Okrem toho integrujú bezpečnýkontrolný systém, systém na sledovanie a správu inventára a vytvorte obsah, ktorý vám prinesie klientov. Je tu aj nástrojna sledovanie návštevnosti webových stránok a konverzií s cieľom posúdiť účinnosť webových stránok elektronického obchodu.

# 2: Využite mobilný aspekt webových stránok elektronického obchodu

Internetový predajca v roku 2015 počíta s tým, že bolo 104,5 miliardy dolárovvynaložené na predaj elektronického obchodu pre mobilné zariadenia. Očakáva sa, že číselné údaje budú smerovať hore, takže je na vás, aby ste využili túto výhodu. To všetkozačína navrhovaním vašej maloobchodnej webovej stránky: uistite sa, že je optimalizovaná na spustenie mobilných gadgetov. Udržujte mimo blesk reklamy a pop up.

# 3: Výskum, výskum, výskum

Výskum o tom, aký typ obsahu by ste mali dať a konkrétnekľúčové slová / frázy, ktoré sa váš cieľový trh bude páčiť. Snažte sa zistiť, na čo klienti kliknú a urobia to lepšie. ohniskoVaša pozornosť na vstupných stránkach, na domovskej stránke a na stránke produktov určuje, ako sa hodia podľa algoritmu Google. Nie je zbytočné skontrolovaťčo je vaša konkurencia.

# 4: Vytvorte relevantné odkazy

Prichádzajúce odkazy stále zohrávajú rozhodujúcu úlohu pri marketingu elektronického obchoduwebové stránky. Pozrite sa na bloggerov, ktorí môžu chcieť prepojiť vaše produkty alebo webové stránky a spojiť sa s nimi. Môžete tiež nájsť svoje recenziena sociálnych médiách a pridajte odkazy na vaše webové stránky elektronického obchodu. Existuje viac ako 60 nástrojov, ktoré môžete použiť na využitie tejto taktiky.

# 5: Vytvorte nový obsah

Vaša webová stránka elektronického obchodu by mala byť viac než len katalóg produktovstatické opisy. Vytvorte si vlastný blog, ktorý potom vytvorí nový a dôkladný obsah. Môžete skúsiť darček sprievodca prerôzne sviatky, ktoré odporúčajú výrobky, ktoré máte v maloobchode.

# 6: Požiadať o recenzie od zákazníkov

Zákaznícke recenzie nielen stavať dôveryhodnosť, ale tiež, posilniť svojeSEO. Premýšľajte takto: čím viac recenzií získate, tým viac obsahu (čerstvé) dostanete.

# 7: Vykonajte pravidelné webové kontroly

Je obvyklé robiť chyby. Ako viac obsahu a webových stránokpridané, tým viac máte náchylnosť na chyby. Pozrite sa na chýbajúce značky, skripty, presmerovania, duplicitné stránky, mŕtve odkazy, chýbajúceobrázkov a akýchkoľvek iných chýb vykonaním štvrťročnej kontroly na webových stránkach elektronického obchodu. Použite bezplatné nástroje na kontrolu rýchlosti nakladania,bezpečnosť webových stránok a oveľa viac.

# 8: Vytvorte prapor pôsobiacich

Spojte sa s blogermi a nechajte ich písať o vašom elektronickom obchodewebové stránky, produkty a recenzie. Začnite kampaň v sociálnych médiách, aby ste zvýšili svoju návštevnosť v oblasti SEO a webových stránok

Pomocou týchto tipov môžete vytvoriť silnú online prítomnosť.Vaši konkurenti zostanú naklonení od šoku.

November 23, 2017