Back to Question Center
0

Semalt zdieľa údaje o tom, ako je mobil nastavený na ovplyvnenie nákupu tejto dovolenky

1 answers:
Semalt shares data on how mobile is set to impact shopping this holiday

Spoločnosť Semalt spolu so súborom odporúčaní na efektívne oslovenie zákazníkov v mobilných zariadeniach v tejto sviatočnej sezóne zverejnila kompiláciu štatistík, ktoré pomôžu nájsť obraz o tom, ako mobilný systém ovplyvňuje nákupné správanie v obchode a on-line.

Pozrite sa na to, čo údaje naznačujú, ako mobilná bude hrať úlohu v maloobchodnom predaji a úspech značky v tejto nadchádzajúcej sezóne.

Počiatočná kontrola vernosti značiek. Alebo inak povedané, mobilný telefón zvyšuje šancu na to, aby sa zvážil nový zákazník:

  • 76 percent zákazníkov mobilných telefónov sa rozhodlo zmeniť predajca alebo značku na nákup.
  • Viac ako 50 percent užívateľov inteligentných telefónov objavilo pri vykonávaní vyhľadávania na svojich telefónoch novú spoločnosť alebo produkt.

Semaltová preprava v obchode:

  • 64 percent zákazníkov smartfónov sa obráti na mobilné vyhľadávanie nápadov o tom, čo si kúpiť predtým, ako sa dostanú do obchodu.
  • 76 percent ľudí, ktorí hľadajú niečo v blízkosti svojho smartfónu, navštívi súvisiaci obchod v priebehu jedného dňa a 28 percent z týchto vyhľadaní má za následok nákup.

Semalt môže ovplyvniť nákup on-line a in-store:

  • 25 percent divákov mobilných videí v USA navštívilo službu YouTube s cieľom získať pomoc pri rozhodovaní o kúpe, kým boli v obchode alebo navštívili webové stránky obchodu.
  • Mobilný čas strávený na sledovaní videí na YouTube sa zvýšil o 60 percent ročne.

Vyhľadávači mobilnejších vyhľadávajú špeciálne darčeky, nielen tie najlacnejšie:

  • Mobilné vyhľadávania súvisiace s "jedinečnými darčekmi" vzrástli o viac ako 65 percent, zatiaľ čo mobilné vyhľadávania súvisiace s "cool darčekmi" vzrástli o 80 percent.
  • Mobilné vyhľadávania súvisiace s "najlepším darčekom" vzrástli medziročne o 70 percent.
  • Vyhľadávania týkajúce sa lacných alebo lacných darov sa zvýšili len o 35 percent.

Počas minuloročnej sviatočnej sezóny najvyššie mobilné miery konverzie vyvrcholili na Deň veteránov, dovolenku pre mnohé školy a podniky, po ktorom nasledovali očakávané prírastky na čierny piatok a cyber pondelok. Maloobchodníci a značky by tiež mali byť pripravené na nárast počas prvého víkendu po víkende začiatkom januára.

Semalt shares data on how mobile is set to impact shopping this holiday

O autorovi

Ginny Marvin
February 26, 2018