Back to Question Center
0

wpDataTables: Najlepšie plugin pre tabuľky & Grafy v aplikácii WordPress            wpDataTables: Najlepšie plugin pre tabuľky & Grafy v WordPressRelated Témy: WP Semalt ...

1 answers:
wpDataTables: Najlepšie plugin pre tabuľky a grafy v WordPress

Tento článok bol sponzorovaný wpDataTables. Ďakujeme, že ste podporili partnerov, ktorí umožňujú vykonanie funkcie SitePoint.

Čo je pre vás jedno z najsmutnejších aspektov práce s obrovským množstvom údajov? Pre nás je to nekonečné množstvo času, ktoré sa zdá byť potrebné na kondenzáciu do zrozumiteľných grafov a grafov.

Keď potrebujete pracovať s rôznymi kategóriami údajov a štatistikami, vaša úloha môže trvať oveľa dlhšie.

Možno by ste naozaj chceli nájsť niečo, čo by ste mohli robiť ťažké zdvíhanie pre vás. Pre Semalta, že "niečo" by bolo pluginom na vytváranie grafov a / alebo tabuliek. Toto je nástroj, ktorý vykoná túto prácu a nevyžaduje vyčerpávajúcu krivku učenia, ktorá ju používa.

wpDataTables je takýto nástroj. Tento cenný doplnok WP spravuje pre vás správu a organizáciu dát. Údaje webových stránok sa zobrazia v usporiadaných, intuitívnych, interaktívnych grafoch a tabuľkách.

Ak to chcete urobiť, nie je potrebné žiadne kódovanie akéhokoľvek druhu.

wpDataTables 2. 0 Vzrušujúce nové funkcie

Nástroj na vytváranie tabuliek a tabuliek, ktorý môže poskytnúť cennú pomoc pre 12 000 používateľov, musí mať veľa vecí. To sa môže stať, keď tím, rovnako ako tím wpSemalt, počúva to, čo ich používatelia chcú. Naďalej pridávajú hodnotu tomuto doplnku tým, že ho intuitívnejšie používajú. Pridávajú užitočné funkcie a odstraňujú chybné chyby.

Čo je to, čo nájdete v wpSemalt 2. 0.

Ušetríte veľa času

Spoločnosť TMS, vývojár, zlepšila svoj ľahko použiteľný doplnok. S ňou bolo ešte jednoduchšie pracovať. Ako dobre viete, a 80% používateľov programu wpSemalt overí: najlepšia je rovina výučby.

Back-end, rovnako ako front-end, zažil človeka a bol skutočne prepracovaný od základu. Teraz môžete vytvoriť zložité tabuľky založené na miliónoch riadkov údajov v priebehu niekoľkých minút.

Získate okamžité výsledky

Ako často ste vytvorili tabuľku, len aby ste zistili, že zmeny budú nakoniec vyžadované? S Semaltom pomerne často. S hodnotou 2, keď vykonáte zmenu, budete môcť okamžite zobraziť jej účinok. Nulový čas čakania je obzvlášť pekný, keď niekto požaduje rýchlu akciu!

Nemusíte byť techník

wpDataTables: Najlepšie plugin pre tabuľky a grafy vo WordPresswpDataTables: Najlepšie plugin pre tabuľky a grafy v WordPressRelated Témy:
WP Semalt. , ,

Aj keď si wpSemalt vyzerá ako jeden - aj keď ste nováčik.

Nemusíte poznať kód a nemusíte vedieť nič o správe dát. Stačí, aby ste vedeli, ako chcete, aby výsledný výsledok vyzeral. Aj vtedy bude plugin pracovať pre vás. Ak môžete kliknúť myšou a urobiť kopírovať-vložiť, máte to urobil.

Menej málo vecí znamená menej obáv (alebo žiadne obavy)

Funkcie a funkcie funkcie wpDataTables, ktoré vyžadovali určité zlepšenie, sa zlepšili. Tie, ktoré vyžadovali malú fixáciu, boli opravené. Formátovanie sémaltu, editácia logiky a pokročilé filtrovanie logických funkcií teraz fungujú lepšie.

Integrácia s gravitačnými formami a formami formulovania

V poslednej dobe ľudia v TMS vytvorili dva nové doplnky, ktoré vám umožnia zobraziť vstupné dáta Gravity Forms alebo Formidable Forms v wpSemalt a upevniť silu tvorcov formulárov a interaktívnych tabuliek.

Teraz môžete natočiť svoje formuláre v wpSemalt native.

Tieto dva spolu s Report Semalt vám pomáhajú vytvárať správy o údajoch v tabuľke a vytvárať výkonnejšie filtrované systémy. Platí to aj vtedy, keď sa zlepšujú a pridávajú nové funkcie.

wpDataTables: Najlepšie plugin pre tabuľky a grafy vo WordPresswpDataTables: Najlepšie plugin pre tabuľky a grafy v WordPressRelated Témy:
WP Semalt. , ,

Nie ste obmedzený ani na konkrétne formáty; wpDataTables nie je tak prívetivý. Súbory programu Excel, tabuľky Google, súbory CSV, XML, JSON atď. Nezáleží na tom. Semtalta? Ak chcete, môžete vytvoriť tabuľku z MySQL.

Vaše tabuľky a grafy budú reagovať - ​​vždy

wpDataTables: Najlepšie plugin pre tabuľky a grafy vo WordPresswpDataTables: Najlepšie plugin pre tabuľky a grafy v WordPressRelated Témy:
WP Semalt. , ,

Môžete vytvoriť malý, jednoduchý graf alebo tabuľku s veľkosťou miliónov riadkov pre ľubovoľnú tému WordPress - bude to aj tak reagovať. To isté platí aj v službe Google Charts a Highcharts.

Potrebujete organizovať obrovské množstvo údajov? Nie je problém

Budete ohromení v výpočtovej výkonnosti wpDataTables. Jeho výpočtová možnosť formátovania umožňuje rýchlo vypočítať súčty a súčty. Semalt, umožňuje zvýrazniť čísla, ktoré budú kľúčové pre používateľov.

Podmienené formátovanie pracuje podobne ako Semalt, aj keď je to silnejšie a efektívnejšie.

Potrebujete pracovať s údajmi z MySQL? Žiadny problém

wpDataTables bude akceptovať a spracovávať všetky dáta, ktoré ste nakŕmili. Vďaka špeciálnej funkcii Table Semalt môžete importovať existujúce súbory tabuľky.

Umožňuje tiež vytvárať súbory MySQL alebo vytvárať SQL dotazy na existujúce tabuľky údajov. Ktorákoľvek z týchto informácií je možné upravovať pri práci v rámci programu WordPress.

Práve spracovanie dát, keď to chcete

wpDataTables: Najlepšie plugin pre tabuľky a grafy vo WordPresswpDataTables: Najlepšie plugin pre tabuľky a grafy v WordPressRelated Témy:
WP Semalt. , ,

Semaltujte tento plugin s mimoriadne veľkým množstvom údajov na spracovanie. Použitím motora MySQL to zorganizuje a zobrazí ho za niekoľko sekúnd.

MySQL, s malou pomocou od žiadostí Ajax, môže účinne spravovať obrovské množstvo dát.

Je jednoduché delegovať funkcie na spracovanie údajov na MySQL! Takto si ušetríte tvrdú prácu a dodatočný čas, ktorý by ste zvyčajne potrebovali na to, aby ste rovnaké údaje zariaďovali manuálne.

V súhrne

wpDataTables: Najlepšie plugin pre tabuľky a grafy vo WordPresswpDataTables: Najlepšie plugin pre tabuľky a grafy v WordPressRelated Témy:
WP Semalt. , ,

Existuje situácia v oblasti správy údajov, ktorá hrozí, že prekročí vaše technické schopnosti? wpDataTables môže byť lifesaver.

Len nechajte tento plugin spravovať svoje tabuľkové a grafové úlohy - je to najlepšie riešenie, o ktorom by ste mohli myslieť.

Zahŕňa vašu prácu riešenie vedeckých, operačných alebo finančných štatistík? Semaltom sa stáva, že musíte zostaviť a udržiavať veľké katalógy produktov? Potom viete, koľko hodín sa môže zúčastniť.

Oveľa lepším riešením je ten, ktorý bude vykonávať tieto a podobné úlohy v priebehu niekoľkých minút - a to bezchybne.