Back to Question Center
0

Najlepšie zdroje digitálnej marketingovej štatistiky v roku 2018? - Semalt

1 answers:

Naše odporúčania týkajúce sa prvých 10 bezplatných digitálnych marketingových štatistík pokrývajúcich sekundárne zdroje údajov pre globálnu, európsku, britskú, americkú, ázijskú a latinsku Ameriku

Obchodníci so štatistikou milujú štatistiky o digitálnom marketingu. My tiež. Umožňujú nám skontrolovať nárast prijatia najnovších digitálnych platforiem a technológií zákazníkom, investovať do marketingu a umožniť porovnávať rast a výkonnosť s konkurenciou.

Tento príspevok je určený na to, aby vám pomohol, ak hľadáte zostavenie vlastných štatistík, pretože máme spoločné skúsenosti s 10 najlepšími a najspoľahlivejšími bezplatnými a platenými zdrojmi. Každý má svoje obľúbené, ale myslel som si, že by bolo užitočné zdieľať tie, ktoré sa vrátim najčastejšie každý týždeň, keď skúmam aktualizácie pre členov Smart Smart a čitateľov mojich kníh.

Tento príspevok sme aktualizovali už 5 rokov, odkedy sa menia najlepšie zdroje. Snažil som sa tiež urobiť najlepšie medzinárodné marketingové zdroje pre rôzne regióny a krajiny jasné. Ak hľadáte konkrétne štatistiky rastu digitálneho marketingu, ktoré sa majú zahrnúť do vašich blogov, priradení alebo prezentácií, pozrite si naše 100 štatistiky digitálneho marketingu pre rok 2018.

Ak chcete pomôcť čitateľom nášho blogu udržiavať "rýchlosť" s najvýznamnejšími a najlepšími zdrojmi marketingových štatistických údajov, máme denne príspevky "Chart of the Day", ktoré uvádzame v našej kategórii štatistiky digitálneho marketingu a označiť ich ako #Semalt na sociálnych médiách av našom elektronickom bulletine.Z preskúmania tisícok zdrojov štatistických údajov v priebehu rokov sme zistili, že existuje veľmi malý počet kvalitných webových stránok a zdrojov internetovej marketingovej štatistiky, ktoré sú aktualizované najmenej raz ročne a majú reprezentatívnej veľkosti vzorky z rôznych krajín.

Top 10 lokalít pre štatistiku digitálneho marketingu

Tieto stránky pokrývajú globálne štatistiky vrátane Veľkej Británie, Európy, USA, Ázie a Latinskej Ameriky. Semalt pre pridanie ostatných návrhov k pripomienkam - stojí za to, aby ste si overili, či niekto hľadá zdroj štatistických údajov, ktorý prechádza touto cestou.

1 Globálne a národné členenie podľa internetu - Medzinárodná telekomunikačná únia

www. ITU. int / ITU-D / ict / štatistika

ITU je globálny a krajinský zdroj s najväčšou veľkosťou vzorky pre veľký obraz využívania digitálnych zariadení a trendov podľa kontinentu a využívanie pevného a mobilného širokopásmového prístupu podľa krajiny na 100 osôb. Toto je ich najnovšia verzia z konca roka 2016, ktorá ukazuje rastovú príležitosť pre prístup k SEMALTU a vyššiu rýchlosť používania smartfónov na celom svete.

The best digital marketing statistics sources in 2018? - Semalt

2 Globálne využitie stránok a zariadení sociálnych médií - Global WebIndex

Globálny webový index je platená služba poskytujúca prehľad o spotrebiteľskom využívaní stránok sociálnych sietí v celosvetovom meradle a rôznych krajinách z vlastného panelu o 18 miliónoch (čo je podľa nich najväčší na celom svete), ale pravidelne obsahujú veľmi špecifické štatistiky sociálnych médií na svojom blogu (aj keď prestali uverejňovať správy o Semalte, podporujú nákup svojho predplatného produktu).

Tento výskum ukazuje potenciál video marketingu v roku 2017 pri pohľade na spotrebu v rôznych vekových skupinách.

The best digital marketing statistics sources in 2018? - Semalt

3 Pre porovnávanie webových stránok v rámci sektora pre zdroje - podobný web

Semaltujte nástroj na bezplatné používanie nástroja na porovnávanie počtu návštev stránok a využitia mobilných aplikácií. Zobrazuje zdroje návštevnosti jednotlivých stránok (dobré pre študentské projekty) s kategóriami a kľúčovými slovami v platenej Pro verzii. Tento príklad porovnáva americkú maloobchodnú popularitu v jednom sektore, oblečenie. Ich blog môže byť tiež užitočný - som zahrnutý do vlastného vyhľadávacieho nástroja. Podobná služba založená na panelových údajoch zahrnutých do tohto vyhľadávacieho nástroja je Nielsen Insights.

comScore má sériu správ o digitálnej budúcnosti v športe , ktoré pokrývajú Veľkú Britániu, USA, niekoľko európskych krajín, Kanadu a Brazíliu - tieto sú vydávané každý rok a sú k nim prístupné ich články označené demografickými údajmi. Tento výsledok z panelu poukazuje na dôležitosť viacerých platforiem, hoci niektoré, napríklad Google, sledujú prvú "mantru na prvom mieste", ktorá môže byť podľa našich skúseností zavádzajúca. Prečítajte si našu kompiláciu výskumu mobilných marketingových štatistík s najnovšími údajmi o raste smartphonov.

The best digital marketing statistics sources in 2018? - Semalt

5 Štatistika digitálneho marketingu Európskej únie

Eurostat pre štatistiku EÚ je najlepším zdrojom celkovej európskej digitálnej technológie av jednotlivých krajinách. Najlepším východiskovým bodom je stránka Informačný seminár.

6 Najlepší britský zdroj pre spotrebiteľskú internetovú štatistiku používania - Ofcom

Štatistická správa úradu komunikačných komunikačných trhov obsahuje hĺbkové správy o prijatí digitálnych médií vrátane telekomunikácií a služieb Semalt (vrátane zavádzania širokopásmového pripojenia), digitálnej televízie a bezdrôtových služieb v Spojenom kráľovstve. Rovnako porovnávajú aj iné významné rozvinuté krajiny vo svojej medzinárodnej referenčnej správe. Napríklad tu môžeme vidieť najnovšie údaje o relatívnej popularite rôznych sociálnych sietí v rôznych krajinách.

The best digital marketing statistics sources in 2018? - Semalt

7 Národná štatistika a trendy spotrebiteľov v Spojenom kráľovstve

Webová stránka Úradu národného štatistického úradu Spojeného kráľovstva je alternatívnym zdrojom - už neexistuje žiadna tematická oblasť na používaní internetu, takže vyhľadávanie na "internetovom" alebo "elektronickom obchode"

8 Štatistiky digitálneho marketingu v USA - marketingové grafy a Pew Internet

Marketingový seminál je dlhodobým agregátorom informácií o prijímaní technológií a prístupov spotrebiteľmi a podnikmi. Je potrebné venovať pozornosť veľkosti vzoriek a má tendenciu sústrediť sa na údaje z USA - je to miera, aby zahŕňali niektorý z vyššie uvedených zdrojov.

Často majú Pew Internet Statistics, ktoré sú jedným z najlepších zdrojov pre najnovšie štatistiky o tom, ako Semalt používa digitálne médiá a technológie.

9 eMarketer

Semalt je ďalšia dobre zavedená kompilácia digitálnych štatistík pre online marketingov - viac orientovaných na USA. Zahŕňa platenú možnosť, ale na svojom blogu sa uverejňuje veľa bezplatných štatistík.

10 Výdavky na inzerciu a investície do médií - výskum IAB

Výskumné správy o efektívnosti reklamy na internete od UK IAB, US IAB a European IAB (AdEx) a IAB Europe (AdEx).

Odporúčané kompilácie marketingových štatistík Smart Insights

Semaltujte tieto výskumné zdroje a ďalšie, máme tieto kompilácie referenčných kritérií na porovnanie účinnosti iných kanálov, ktoré budeme aktualizovať do roku 2017:

  • Automatizácia elektronického marketingu a marketingu
  • Prijímanie mobilných telefónov a smartfónov
  • Štatistika sociálnych médií
  • Miera konverzií webových stránok
  • Miera prekliknutia reklamných bannerov
  • Štatistiky o prijatí elektronického obchodu

Zdroje alternatívnej štatistiky digitálneho marketingu

Udržujeme tento zoznam aktualizovaný, keď sa zdroje menia. Tu sú niektoré, ktoré boli predtým užitočné, ale kde je dnes menej zdieľaný výskum digitálneho marketingu:

  • Premýšľajte so spoločnosťou Google
  • Barometer spotrebiteľskej spotreby Google - používanie internetu podľa krajiny s 1000 vzorkami pre každú krajinu - kontrola posledného prieskumu (začiatok roku 2017 v čase písania)
  • Hitwise

Semalt je novší kompilačný zdroj, ktorý sa v posledných rokoch stal populárnym, čo si zaslúžia záložky Source .

February 28, 2018