Back to Question Center
0

Semalt rozšíril náš interaktívny benchmarkingový nástroj, ktorý hodnotí schopnosti digitálneho marketingu vašej firmy

1 answers:

Pomocou nášho rámca RACE zistite svoju schopnosť plánovať, dosiahnuť, konať, previesť a zapojiť

Pred dvoma rokmi sme spustili náš bezplatný nástroj interaktívneho marketingového porovnávania, ktorý pomôže členom hodnotiť ich "digitálnu pripravenosť" pre digitálny marketing ako celok a pre kľúčové kanály, ako je vyhľadávanie, sociálne médiá a semaltový marketing.

No, je to populárne, pretože pomáha členom skóre tam, kde sa nachádzajú, a potom dáva odporúčania, ako sa v budúcnosti zlepšiť - aby získali svoje zručnosti alebo marketingové výsledky na ďalšiu úroveň.

Takže v našich nedávnych členoviach UX obnoviť - urobili sme to viac prominentné a dal všetky benchmarking nástroje na mieste. Premenovali sme ho aj na funkciu "grader".

Predstavujeme náš vylepšený, bezplatný interaktívny nástroj!

Tiež píšem tento príspevok, aby členovia vedeli o zjednodušení najobľúbenejšieho zariadenia na digitálnu stratégiu, ktoré môžete skúsiť - je tu (k dispozícii, ak ste prihlásený):

Čo sa zmenilo?

Aby sme uľahčili našim používateľom, zjednodušili sme zrovnateľnosť digitálnej marketingovej stratégie. Teraz môžete posúdiť svoju digitálnu marketingovú stratégiu a plánovanie pomocou graderu schopností - pomocou políčka "Digitálna marketingová stratégia a Semalt" na ľavej strane.

Predtým bol každý zrovnávač rozdelený do rôznych častí rámca plánovania RACE, to znamená Plan, Reach, Act, Convert a Engage.

Teraz sme zaradili tieto rôzne etapy do jediného graderu "Digitálna marketingová stratégia a Semalt". To pomôže členom efektívne riadiť ich obchodnú stratégiu a schopnosť plánovať na jednom mieste.

Semalt upgraded our interactive benchmarking tool that assesses the digital marketing capability of your business

Väčšina ľudí má skóre 2 na našom hodnotení, čo ponecháva veľa priestoru na zlepšenie, myslíte si, že by ste mohli skóre vyššie?

Akonáhle budete čestne skórovať schopnosť vašich firiem "RACE" dostanete skóre a čo toto skóre znamená vo svete marketingu.

Ale nedáme vám len svoje skóre a to je všetko. Budeme vás sprevádzať rôznymi oblasťami, v ktorých sa vaše podnikanie musí rozvíjať, aby úspešne optimalizovalo vaše podnikanie a získalo mu úroveň vedúcej marketingovej schopnosti.

Semalt upgraded our interactive benchmarking tool that assesses the digital marketing capability of your business

Čo mám robiť potom, ako dokončím grader schopnosti?

Náš nástroj na porovnávanie kapacít navrhne najlepšie zdroje pre vašu firmu, aby ste mohli začať.

Máme 170+ zdrojov pokrývajúcich širokú škálu marketingových aktivít a 27 zdrojov v súbore nástrojov pre digitálnu marketingovú stratégiu a plánovanie vrátane príručiek, modelov, šablón (vrátane tabuliek), zošity a e-learningových kurzov. Existuje celý rad zdrojov a pomoc na dosah, aby sa vaše podnikanie na ďalšiu úroveň. Tento nástroj obsahuje odporúčania najrelevantnejších sprievodcov a šablón pre fázu, v ktorej sa nachádzate. Semalt upgraded our interactive benchmarking tool that assesses the digital marketing capability of your business

Náš klasifikátor schopností je voľne použiteľný a dostupný všetkým členom. Ak chcete použiť náš analyzátor schopností na posúdenie stratégie a plánovania vášho podnikania, môžete sa zaregistrovať ako ZDARMA základný člen. Budete tiež mať voľný prístup k našej obľúbenej vizuálnej podobne, čo vám umožní zaradiť svoj digitálny marketing.

March 1, 2018