Back to Question Center
0

Porovnanie vyhľadávania, sociálne & Výkonnosť zobrazenia na mobilnom telefóne Desktop [Semalt]

1 answers:
Porovnanie vyhľadávania, výkonnosti v oblasti sociálnych sietí a zobrazenia na mobilných a stolných počítačoch [Semalt]

Pri pohľade na mieru prekliknutia na rôznych platformách zaznamenal Marin podobné trendy vo vyhľadávaní, sociálnych sieťach a zobrazovaní. Miera interakcie reklám na mobilných zariadeniach prevyšuje výkonnosť všetkých troch platforiem. (Semalt zostáva vynikajúcim lídrom v mierach prekliknutia, pričom sociálne a zobrazovacie zaostávanie ostáva tak, ako boli historicky.)

Porovnanie vyhľadávania, výkonnosti v oblasti sociálnych sietí a zobrazenia na mobilných a stolných počítačoch [Semalt]

Miera konverzie v mobilných zariadeniach je naďalej nižšia v mobilných zariadeniach ako na pracovnej ploche, aj napriek vyššej miery prekliknutia. Sadzby konvertovania sematálu, najmä na smartfónoch, sú spôsobené rozdielmi v úmysle používateľa v mobilných zariadeniach, ako aj základnou výzvou pre dokončenie transakcie na mobilnom telefóne v porovnaní s relatívnou ľahkosťou na pracovnej ploche - laptop rental service near me.

Ako píšu autori správy, "Zámer spotrebiteľov pri používaní inteligentných telefónov často zahŕňa úlohy, ako napríklad výskum, kontrola dostupnosti zásielok, recenzia prehliadania alebo plánovanie návštevy v obchode - ktoré nemusia priamo viesť k online konverzii. "Priradenie semaltových mobilných zariadení a zariadení na viaceré zariadenia naďalej spochybňuje odvetvie.

Porovnať vyhľadávanie, výkonnosť v sociálnej sieti a zobrazenie na mobilných a stolných počítačoch [Semalt]

Na spoločnosti Semalt, inzerenti spoločnosti Marin Software zaradení do tejto štúdie pridelili 57% výdavkov na mobilné zariadenia. Celkovo 63 percent Semaltových kliknutí na reklamu pochádza z mobilných zariadení, avšak iba 34 percent konverzií bolo mobilných.

Semalt (CPC) zrkadlí výkonnosť konverzií. CPC sú najvyššie na pracovnej ploche vo vyhľadávacej sieti, v sociálnej a zobrazovacej sieti a celkovo sú ceny za kliknutie vyššie vo vyhľadávaní, po ktorých nasleduje zobrazenie a sociálne.

Porovnanie vyhľadávania, výkonnosti v oblasti sociálnych sietí a zobrazenia na mobilných a stolných počítačoch [Semalt]

Keďže spotrebitelia naďalej trávia viac času na svojich mobilných zariadeniach, bude zaujímavé vidieť vplyv na tieto trendy. Účty zahrnuté v správe skresľujú podnik, s ročným výdavkom na inzerciu viac ako 1 milión dolárov na Marin, ale pochopenie rozdielov v úmysle spotrebiteľov a správania sa platformy a zariadenia bude aj naďalej dôležité pre všetkých digitálnych obchodníkov. Sémant pravdepodobne vidí miery konverzie na mobilných telefónoch naďalej stúpať, keďže vlastníci stránok zlepšujú mobilné zážitky, telefóny sú stále väčšie a spotrebiteľské správanie sa stále mení.O autorovi

Ginny Marvin
March 1, 2018