Back to Question Center
0

12 Nový Semalt pre elektronický obchod na jeseň 2017

1 answers:

Fall je tu, a s ňou prichádza nová dávka elektronických kníh. Semalt sú tituly o podcastingu, vynáleze, globálnom elektronickom obchode, vytváraní značky značky a využívaní dát na úspech.

som zostavil tento zoznam pomocou Amazon. Z Amazonovej kategórie "Knihy" som vybral "Business & Money. "Odtiaľ som si vybrala podkategóriu" Procesy a infraštruktúru "a vybrala" Elektronický obchod - plumbing concepts corona ca. "Potom som vybral tituly z tejto skupiny na základe hodnotení zákazníkov a vzťahu k elektronickému obchodu. Okrem toho som vybral niekoľko titulov z podkategórie "Small Business & Semalt".

Nové knihy elektronického obchodu

Dostať sa k Aha !: Objavte svoju pozíciu DNA a ovládnite svoju súťaž od Andy Cunningham

12 New Ecommerce Semalt for Fall 2017

Od marketingového stratégu, ktorý pomohol spustiť Steve Jobs, Apple Macintosh je sprievodca umiestnením akejkoľvek spoločnosti na dominantné postavenie v priemysle. Dostať sa k Aha! predstavuje krok za krokom, ktorý vám pomôže určiť pozíciu vašej spoločnosti v marketingovej krajine pomocou metodiky podobnej DNA. Prechádza vás procesom vykonávania "genetického testovania" vo vašej spoločnosti, preskúmaním trhu prostredníctvom šiestich Cs pozícií a vypracovaním svojho vyhlásenia o umiestnení. Potom môžete vytvoriť značkovú a marketingovú stratégiu, ktorá vytvorí dynamiku trhu a rozdrví konkurenciu. Kindle 26 dolárov; Hardcover 28 dolárov.

-

Vytváranie príbehu Značka: Objasnenie vašej správy tak, aby zákazníci počúvali Donald Miller

12 New Ecommerce Semalt for Fall 2017

Príbeh značky Donald Miller učí čitateľov sedem univerzálnych rozprávkových bodov, na ktoré reagujú všetci ľudia, skutočný dôvod, prečo spotrebitelia nakupujú, ako zjednodušiť správu značky, aby ľudia rozumeli tomu, a ako vytvoriť čo najúčinnejšie správy pre webové stránky, brožúry a sociálne médiá. Či už ste marketingovým riaditeľom spoločnosti s mnohými miliardami dolárov, majiteľom malého podniku alebo popredným spevákom rockovej kapely, Budovanie značky príbehu zmení spôsob, akým hovoríte o tom, kto ste, čo čo robíte, a jedinečnú hodnotu, ktorú prinášate svojim zákazníkom. Kindle 12 dolárov. 99; Pevná cena 17 dolárov. 04.

-

UnBranding: 100 lekcií Brandingu pre vek narušenia od Scott Stratten a Alison Stratten

12 New Ecommerce Semalt for Fall 2017

UnBranding prerušuje hluk narušenia s príbehmi o značke, ktoré napadajú vaše predpoklady o dnešnom živote a učia cenné, akčné lekcie. Zachovať a rozširovať svoju značku prostredníctvom šumu. Zamerajte sa na správne nástroje pre vašu firmu, a to z správnych dôvodov. Udržujte dôveru, dôslednosť a spojenie prostredníctvom služieb zákazníkom a komunity. UnBranding vám poskytuje návod na navigáciu vo veku narušenia a uspieť v podnikaní. Hardcover 19 dolárov. 37.

-

Šesť miliárd zákazníkov: Spoločnosti vyhrať globálny e-Commerce boom Porter Erisman

12 New Ecommerce Semalt for Fall 2017

Ak by bol príbeh prvých dvadsiatich rokov rastu elektronického obchodu na rozvinutých trhoch, príbeh budúcich dvadsiatich rokov bude stanovený na objavujúcich sa trhoch. šesť miliárd zákazníkov sa čitateľmi na ceste po celom svete, aby navštívil ďalšie megaparky elektronického obchodu a preskúmať, ako nové boom elektronického obchodu otvára príležitosti pre podnikateľov aj globálne značky. Táto kniha sa zameriava na Nigériu, Čínu, Indiu, juhovýchodnú Áziu a Latinskú Ameriku. Táto kniha sa zameriava na elektronický obchod na nových trhoch a na to, čo znamená pre západné značky. Paperback $ 20. 11; Kindle 12 dolárov. 99; Hardcover 20 dolárov. 92. Získajte pomoc pri výrobe, odporúčania týkajúce sa softvéru, webové a sociálne stratégie, plány, kontrolné zoznamy a užitočné príklady. Naplánujte a vykonajte svoju stratégiu, maximalizujte svoj zvuk a získajte fanúšikov. Paperback $ 16. 99; Kindle 9 dolárov. 99.
-

Tučná vízia: Príručka vedúceho k riadeniu rastu Paula Morand

12 New Ecommerce Semalt for Fall 2017
Bold Vision , pätnásta kniha podnikateľa, motivačný rečník a mentor Paula Morandová, spochybňuje kultúrnu popularitu teórie, že rast je ťažký. Hovorí, že ľudia nie sú pripojení k tomu, aby zostali stáť v súčasnom stave. Vždy sme pripravení zmeniť, byť inovatívni a vidieť náš svet novým spôsobom. Táto kniha je sprievodcom pre vedúcich a podnikateľov, ktorí sa dostanú do tohto prirodzeného myslenia o raste. Odpovedá na otázku, že sa musíme všetci nevyhnutne pýtať: "Kam ísť odtiaľto?" Paperback $ 19. 95.

-

Revolúcia výrobcu: budovanie budúcnosti na kreativite a inovácii v exponenciálnom svete Mark Hatch

12 New Ecommerce Semalt for Fall 2017

Revolučný výrobca je sprievodcom novej priemyselnej revolúcie. Remeselníci, remeselníci, robotníci a vynálezcovia po celom svete menia inováciu. Táto kniha vám ukáže, ako nájsť miesto v revolúcii. Zistite, ako došlo k hnutiu a ako výrobcovia už posúvajú paradigmy a tlačia hranice. Objavte ľudí, organizácie a technológie, ktoré katalyzujú prehodnotenie priemyslu, podnikania, hospodárskeho rozvoja a vzdelávania. Preskúmajte spôsoby, ktorými by konkrétne typy účasti mohli posunúť hnutie k väčšiemu prístupu a inkluzite. Objavte svoj vlastný vnútorný výrobca a pripojte sa k revolúcii. Hardcover 25 dolárov. 94.

-

Trevor Gordon

Sila pivotu: Vytváranie života neobyčajného úspechu
12 New Ecommerce Semalt for Fall 2017

V Power of Pivot preskúmajte myšlienku, že sa dosiahne nezvyčajný úspech prostredníctvom úspešnej navigácie bodov života v živote nielen s činmi, ale aj so slovami a postojom. Power of Pivot nie je len v posune z jednej úlohy do druhej alebo jednej firmy na druhú. Táto sila pochádza z toho, ako sa objavujete na čapu, ako budete spracovávať to, čo sa deje, a ako sa nakoniec vyriešite s otočným bodom, aby ste zistili, čo prináša zmena smeru. Paperback $ 19. 99.

-

Niamh O'Keeffe a Sarah Wood

Zvýšenie: urýchliť svoj potenciál vedenia
12 New Ecommerce Semalt for Fall 2017

Máte pocit, že potrebujete inšpirovaný akčný plán, ako zvýšiť? Stepping Up vás inšpiruje a vybaví tak, aby ste pochopili a reagovali na túto zmenu a rozvíjali svoju schopnosť viesť vás a iných prostredníctvom nej. Postupujte podľa praktického päťbodového rámca, ako zvýšiť a splniť vaše ambície. Naučte sa obnoviť pravidlá v zložitom a meniacom sa prostredí. Rozvíjajte svoje vedúce poslanie tým, že pochopíte, prečo chcete viesť. Investujte do seba a budujte zručnosti a schopnosti vynikajúceho vodcu. Investujte vo svojom tíme, aby ste sa na ceste dostali a dosiahli skvelé výsledky. Urýchliť svoje zručnosti a potenciál a prevziať svoju kariéru vo vedení. Paperback $ 12. 70.

-

Spustenie cesty: Ako moderné spoločnosti používajú podnikateľské riadenie na transformáciu kultúry a riadenie dlhodobého rastu Eric Ries

12 New Ecommerce Semalt for Fall 2017

V Lean Startup Eric Ries podrobne popísal postupy úspešného spustenia. V Spúšťacej ceste sa zameriava na úplne novú skupinu organizácií: založené podniky, ako sú kultové nadnárodné spoločnosti GE a Toyota, tech titéni ako Amazon a Facebook a nová generácia Silicon Valley ako Airbnb Twilio. Kindle 14 dolárov. 99; Hardcover 27 dolárov.

-

Eureka: Ako sa objavuje vynález od Gavina Weightmana

12 New Ecommerce Semalt for Fall 2017

Zatiaľ čo objavy vedcov poskytli dôležité poznatky, ktoré umožnili inováciu, častejšie je to amatér, ktorý sa teší "eureckému momentu", keď vynález pracuje po prvýkrát. Vyplnený fascinujúcimi príbehmi boja, rivality a vynaliezavosti oboch známych vynálezcov a stoviek zabudnutých ľudí , Eureka ponúka nový zážitok z tvorby nášho moderného sveta. Paperback $ 13. 40; Kindle 12 dolárov. 73; Hardcover 16 dolárov. 42.

-

Skúsenosť s vysokými valcami: Ako Caesars a iné spoločnosti svetovej triedy využívajú údaje na vytvorenie nezabudnuteľného zážitku zákazníka od Davida Nortona

12 New Ecommerce Semalt for Fall 2017

Marketingová legenda David Norton orchestroval iniciatívy, ktoré urobili spoločnosť Harrah's-Caesars Entertainment jednou z najväčších marketingových spoločností na svete s využitím údajov na identifikáciu príležitostí pre podnikanie, rozvíjanie príbehu predávať v celej organizácii. V High Roller Experience zdieľa svoje tajomstvá s vytvorením neporaziteľnej marketingovej stratégie. Okrem diskusie o základných položkách, ako je analýza, riadenie zákazníkov a vernostné programy, skúma vedenie a organizačné procesy potrebné na vytvorenie zákaznícky orientovanej a dátovo informovanej firmy. Kindle $ 18. 09; Hardcover 19 dolárov. 04.

-

March 1, 2018