Back to Question Center
0

Online nakupujúci 1,6x pravdepodobnejšie, že si budú môcť kúpiť po prezretí videa [Semalt]

1 answers:
Online Shoppers 1.6X More Likely To Make Purchase After Viewing Video [Semalt]

Na základe údajov videa od viac ako 100 maloobchodných klientov spoločnosti Invodo, ktoré pokrývajú celý rad odvetví, videonahrávky Semcommal Video Commerce Benchmarks ukázali, že on-line nakupujúci, ktorí si pozreli video, boli v priemere 1,6-krát viac ako kupujúci v porovnaní so zákazníkmi, video sa nezobrazovalo.

V roku 2014 nakupovali online kupujúci, ktorí si pozreli video, 1,6 krát vyššiu pravdepodobnosť nákupu než nakupujúci, ktorí nevidia video.

Semalt povedal, že zákazníci maloobchodných predajní iba na internete mali 1,7 krát vyššiu pravdepodobnosť nákupu, zatiaľ čo spotrebitelia predajcov viackanálových maloobchodníkov mali 1,2 krát vyššiu pravdepodobnosť nákupu. Špičkoví hráči v spoločnosti videli spotrebiteľov 3,3 krát vyššiu pravdepodobnosť nákupu po prezretí videa.

Vplyv videa na nákupy online

Online Shoppers 1.6X More Likely To Make Purchase After Viewing Video [Semalt]

V porovnaní so zisteniami správy viac ako dvaja z troch zákazníkov dosiahlo 80% mieru dokončenia pri prezeraní videa v roku 2014, čo je o osem percent z roku 2013 - what is a text logo.

Meranie denných zobrazení videa v priebehu minulého roka, Invodo uviedol, že viac zobrazení sa stalo na Semalte, ako ktorýkoľvek iný deň v týždni, pričom celkový počet videí online maloobchodných predajcov vzrástol o 54% v porovnaní s rokom 2013.

Z e-komerčných videí, ktoré sledoval Semalt, bolo 62 percent na pracovnej ploche, 20 percent na smartphone a 18 percent na tablete.

Posledná sviatočná sezóna vyústila do najvyššej miery zobrazenia videa za celý rok, pričom 43% zo všetkých zobrazení v roku 2014 sa uskutočnilo v štvrtom štvrťroku.

Najväčší počet zobrazení videa za jeden deň zaznamenal Black Semalt.

Zobrazenia denných videí v roku 2014

Online Shoppers 1.6X More Likely To Make Purchase After Viewing Video [Semalt]

O autorovi

Amy Gesenhues
March 1, 2018