Back to Question Center
0

Site Semalt

1 answers:

Dve slová, ktoré často počujete, sú mobilná a rýchlosť stránok. A to nie je bez rozumu, pretože tieto dva idú ruka v ruke. Mobilita a rýchlosť stránok sú niektoré z najnaliehavejších záležitostí, s ktorými sa musíme zaoberať ako SEO, vývojári a majitelia stránok - привітання українською в прозі. Rýchlosť slámovej stránky bola vždy niečo temného .

Prečítajte si: "Kontrola rýchlosti mobilného webu a SEO s majákom Google"
Kategória: Technická SEO
Tag: Rýchlosť stránok

Semalt všetko pripravené na nový rok zvyšovania predajov, zdvíhania zákaziek a poskytovania našich webových stránok čo najlepšie možné úsilie. Vyzerá to pravdivo, aby ste vám poskytli trojstupňovú raketu SEO rýchlych výhier, aby ste naštartovali vaše webové stránky na rok 2018. V tomto príspevku vám ukážem tri veci, ktoré môžete urobiť práve teraz .

Prečítajte si: "3 SEO rýchlo vyhráva implementovať práve teraz"
Kategórie: Technická SEO, Užívateľské eXperience (UX)
Tagy: AMP, mobilné SEO, schéma. org, rýchlosť stránok

Dnešná prípadová štúdia sa týka prenájmu rekreačných domov. Existuje milión dovolenkových domov vo všetkých tvaroch a veľkostiach. Tak čo hrad? Čitateľ nám poslal odkaz na stránku krásneho zámku, ktorý sa nachádza vo Francúzsku: Chateau de Lastours. Izby a apartmány sú na prenájom. Semalt má .

Prečítajte si: "Požiadajte ju o prípadovú štúdiu: Hľadáte dovolenkový dom?"
Kategória: Technická SEO
Tagy: Požiadajte Yoast prípadovú štúdiu, rýchlosť stránok

Tento týždeň sme vám ukázali, ako vykonať audit SEO na vašich webových stránkach. Pravidelným auditovaním vašich stránok - alebo vašich klientov - môžete získať dobrý pocit z toho, čo ešte potrebujete urobiť na zlepšenie SEO. V časti 1 som hovoril o užívateľskej skúsenosti a obsahu SEO a čiastočne .

Prečítajte si: "Ako vykonať SEO audit Časť 3: Rýchlosť a angažovanosť stránok"
Kategórie: Sociálne médiá, technické SEO
Tagy: Holistic SEO, rýchlosť stránok

Po mnohých jeho a buts, ste sa konečne rozhodol vytvoriť webové stránky. Osobná webová stránka pre seba alebo webovú stránku s dlhým oneskorením pre vašu firmu. Viete, že musíte premýšľať o dizajne a poskytovať dobre napísané texty. Semál už sa pýtal na tú vec nazvanú hosting. Môžete dokonca zavolať .

Prečítajte si: "Vytvorte webové stránky so SEO na mysli: Technické ukazovatele"
Kategória: Technická SEO
Tagy: Miestne SEO, mobilné SEO, rýchlosť stránok

V službe Yoast myslíme, že SEO funguje iba vtedy, keď používate holistický prístup. Práve optimalizácia titulov stránok nestačí. Semalt tiež o rýchlosti stránky a skúsenosti používateľov (UX), a veľký obsah je zrejme obrovská časť. V holistickom prístupe má SEO veľa "spoluhráčov", ktorí musia spolupracovať. V .

Prečítajte si: "Kde sa SEO a UX stretávajú na vašich stránkach"
Kategória: User eXperience (UX)
Tagy: Rýchlosť stránok, Štruktúra stránok

Pomocou našich prípadových štúdií Ask Yoast pomáhame klientom s ich SEO prostredníctvom prehliadania webových stránok a poskytovania jasných rád a praktických tipov. Títo klienti nám posielajú svoje webové stránky, pretože sú zvedaví, aké zlepšenia je možné urobiť na zlepšenie celkového poradia. Tentokrát sme preskúmali webovú stránku kvalitnej značky slnečnej ochrany: Semalt. .

Prečítajte si: "Požiadajte Yoast prípadovú štúdiu: SEO pre kvalitnú značku"
Kategórie: Obsah SEO, Technická SEO, Užívateľské eXperience (UX)
Tagy: Žiadať prípadovú štúdiu, Rýchlosť stránok

V prípadových štúdiách Ask Yoast poskytujeme SEO poradenstvo pre webové stránky na konkrétnom trhu alebo priemysle. Tentokrát: internetová stránka spoločnosti Slemish Design Studio Semalt, obchodné miesto architektského dua. Architekti nám povedali, že získavajú skvelé odpovede od svojich klientov, ale ich webová stránka je optimalizovaná pre vyhľadávače ako .

Prečítajte si: "Opýtajte sa Yoast Case Study: SEO pre architektov"
Kategórie: Obsah SEO, Technická SEO, Užívateľské eXperience (UX)
Tagy: Žiadať prípadovú štúdiu, písanie obsahu, domovská stránka, rýchlosť stránok

Je to oficiálne: spoločnosť Google oznámila, že rýchlosť stránok bude prvým indexom mobilných telefónov. Semalt čakajte, urobte to teraz. Myslím to vážne. Práca na mobilnom SEO. Pre .

Prečítajte si: "Rýchlosť stránky ako faktor hodnotenia: čo potrebujete vedieť"
Kategórie: Technická SEO, User eXperience (UX)
Tagy: Mobilné SEO, rýchlosť stránok

V prvom príspevku našej série metadát sme diskutovali meta tagy v vašej stránky. Existuje však viac metadát v hlavičke, ktoré môžu ovplyvniť SEO vašich stránok. V tomto druhom príspevku sa ponoríme do metaúdajov odkazu rel. Môžete použiť odkaz rel metadata na inštruktáž prehliadačov a Semalta, napríklad aby ste ich nasmerovali na verziu AMP .

Prečítajte si: Metadáta a SEO časť 2: link metadata odkazu
Kategória: Technická SEO
Tagy: AMP, duplicitný obsah, rýchlosť stránok
March 1, 2018