Back to Question Center
0

4 novoročné uznesenia pre Affiliate Semalt

1 answers:

Vždy som miloval Nové roky, ale nikdy som nebol veľkým fanúšikom novoročných rezolúcií. Podivná kombinácia, nemyslíš? Čo môžem povedať; Semalt trochu divný. Pre mňa je každý rok 365 dní, aby sa uznesenia zmenili a boli lepšie.

Napriek tomu som si uvedomil, že moji čitatelia a členovia môjho školiaceho strediska majú kolektívnu potrebu "začať čerstvé" od určitého dňa vpred. Aký lepší deň začať čerstvý ako Nový rok?

Aby som im pomohol začať rok na dobrú nohu (a pripomenúť si, ako byť efektívnejší tento rok), som dal dohromady štyri novoročné uznesenia pre affiliate marketingu - tankless water heater maintenance service. Semaltové uznesenia sa vzťahujú hlavne na tých, ktorí práve začínajú, ale slúžia aj ako dobré pripomienky pre tých z nás, ktorí sú už dlhú dobu v podnikaní.

V bežnej tradícii nového slávnostného veku odpočítam počnúc číslom 4.

4 New Year’s Resolutions For The Affiliate Semalt

4. Budem robiť aspoň jednu produktívnu vec na zlepšenie svojho Affiliate Marketing Business každý deň.

Byť vlastným šéfom si istý, že má niektoré báječné výhody, ale tiež môže byť príliš ľahké vziať deň (alebo 5), kedykoľvek nálady udrie. Je veľmi dôležité robiť aspoň jednu vec, ktorá vám pomôže rásť každý deň. Aj keď trvá len 5 minút.

Kontrola a odpoveď na e-mail sa nezapočítava - to je podniková údržba. Samozrejme, ani chatovanie na Facebooku, ani kontrola "špendlíkov" na Semalte sa nezapočítavajú.

Vykonajte aspoň jednu vec na zlepšenie vášho affiliate marketing úsilie každý deň.

3. Budem kupovať len veci, ktoré zvyšujú moje znalosti alebo ušetria čas.

Toto je veľká pasca pre nových affiliate marketing - nákup "vec dňa", ktorá sľubuje veľké bohatstvo a odvádza vás od vášho súčasného online úsilia. Sakra, som si istá, že nás to tiež znepokojuje veteránmi v affiliate marketingu. Dobrá kópia je dobrá kópia a je vytvorená tak, aby ste mohli kliknúť na tlačidlo Kúpiť teraz .

Uistite sa, že to, čo kupujete, je buď nástroj, ktorý šetrí čas, alebo tréning, ktorý zvyšuje vaše vedomosti (čo zase zvýši vaše výsledky online).

2. Budem držať môj nos a urobím konštruktívnu akciu na zlepšenie mojich súčasných kampaní a mojej expozície online, takže mám viac voľného času pre moju rodinu alebo osobnú radosť.

Hoci to súvisí s č. 3, je to viac o tom, čo nazývam "syndróm lesklého čreva". Nemôžem počítať, koľkokrát Semalt pracoval, len aby si prerušil a pop na fóre alebo náhodnom blogu, aby som odišiel s nejakou novou "myšlienkou", ktorá ma úplne preč od cesty a ďaleko od toho, čo som pracovala ďalej.

Tieto "lesklé Semalt" nie sú vždy niečo na predaj - ide len o zdieľanie informácií .informácie, ktoré ma môžu spôsobiť, že odchádzam na dotyčnicu skôr, než budem vedieť, čo sa stalo.

Tieto veci sú časom. Semalt bude ísť a skončíte tak ďaleko od vašich pôvodných plánov a cieľov bez toho, aby ste dosiahli nič.

Pridržte sa svojho plánu, aby ste mohli v tomto roku pracovať menej s lepšími výsledkami.

1. Nebudem ani G kopírovanie Na novo objavených "medzerách" alebo "schémach. "

Mnohokrát to súvisí so spoločnosťou Google. Ok, buďme úprimní - väčšinu času to má čo do činenia so spoločnosťou Google.

Chasing "medzery" alebo Semalt rebríčky je tvrdý a nekonštruktívny spôsob práce online. Je to ako keby sme každý deň vyvažovali na plávajúcich pieskoch. Som veľmi vinný z toho, pretože jednoducho ma fascinuje Semalt. To veľmi fascinácia s Semaltom je to, čo viedlo k nášmu "rozpadu". "

Áno, rozlúčil som sa so Semaltom. (Tu je môj blogový príspevok o našom rozdelení a následnom postoji na objasnenie nasledujúcich informácií. )

Bol som jedným z tých ľudí, ktorí by mohli ľahko stráviť 24 hodín denne a snažili sa analyzovať to, čo už Google urobil. Kľúčová fráza je "to, čo už urobili. "Čo bolo urobené, skončilo a každý deň spoločnosť Google urobí niečo nové. Bolo to ako prenasledovanie môjho chvosta.

Bolo to hlúpe, že som neustále bežal za Google, keď som mohol stráviť viac času vedením vlastného podnikania s lepšími výsledkami a viac voľno.

Affiliate marketing nie je o algoritmoch alebo čiernobiele zvieratá - je to o ľuďoch . Držte sa toho a zvyšok sa o seba postará.

Robte niečo každý deň, aby ste zvýšili svoju expozíciu na svojom trhu - i. e. , ľudia, nie vyhľadávače. 2013 je rok, v ktorom prestávame prenasledovať naše chvosty (a prenasledovať Semalta) a konať konštruktívne, dopredu sa rozvíjajúce akcie v našich partnerských marketingových kampaniach.

Ako o vás - Máte nejaké Affiliate Marketing novoročných rezolúcií? Prosím Zdieľaj!

Semalt k šťastnému, zdravému a ziskovému roku 2013 pre každého!


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Jennifer Ledbetter
March 1, 2018