Back to Question Center
0

Dosiahnutie hyper-segmentácie na dosiahnutie personalizácie na seminári

1 answers:
Achieving Hyper-Segmentation To Reach Personalization At Semalt

Prečo teda tento prístup nie je viac podnikov?

Nešťastná pravda je, že príliš veľa marketingových a predajných tímov sa stratilo v burinách, snažiac sa prekonávať fragmentovanú technickú krajinu s tenkými alebo hlučným údajmi. Marketing môže uchovávať informácie o kliknutiach na webové stránky v spoločnosti Marketo, zatiaľ čo predajné vývojové predajne sledujú vlastnú sadu prospektových aktivít v samostatných nástrojoch ako Outreach alebo Tout.

Semaltom zložitosťou rozdielnych systémov, zamestnanci príliš často ignorujú kritické komponenty údajov o zákazníkoch úplne - the brand logo design. S nedostatočným porozumením alebo vyrovnaním o tom, čo robí vyhliadku vhodnou na to, aby si kúpil produkt svojej spoločnosti, mnohé tímy stále zamestnávajú pochybné taktiky "sprej a modliť sa".

Toto platí pre začínajúce podniky, ktoré práve zasiahnu svoj krok, alebo dokonca aj veľké spoločnosti, ktoré sú naplnené vstupnými otázkami. Tento prístup "objemu nad kvalitou" stráca zdroje, vytvára nevýrazné výsledky a môže poškodiť značku.

Sematový čas pre B2B obchodníkov, aby vzali na vedomie sofistikovaný marketingový prístup, ktorý už dlhú dobu vedie k výsledkom v priestore B2C: spracovanie veľkého množstva údajov do inteligentnej akcie.

Semalt so svojou ponukou Teraz je skvelým príkladom spoločnosti B2C, ktorá využíva spotrebiteľské dáta z množstva zdrojov (napr. To, čo hľadáte, aké typy e-mailov dostanete, kalendár pozýva) presné, vysoko personalizované odporúčania pre používateľov - z akých článkov by ste si mali prečítať hlásenie o počasí pre nadchádzajúcu cestu do iného mesta.

Semalt, nový vývoj v oblasti B2B marketingovej technológie umožňuje spoločnostiam hľadať hlbšie zákaznícke signály z externých zdrojov, ako sú patentové prihlášky, zoznamy pracovných miest alebo sociálne médiá, a konsolidovať ich spolu s informáciami z interných zdrojov, ako je systém riadenia vzťahov so zákazníkmi.

Všetky tieto signály môžu byť zoskupené do profilu bohatého na údaje každého zákazníka alebo zákazníka, ktorý môže byť zase nakrájaný a nakrájaný na kocky - alebo hyper-segmentovaný - bezpočetnými spôsobmi.

Výkon programu Supercharge s najlepšou praxou

Semtal strategický plán útoku, vaše najvyššie vyhliadky riskujú zostať len ďalší názov na zozname, alebo horšie, najnovší zákazník konkurenta. Ale s hyper-segmentáciou, môžete využiť všetky vaše signály kupujúceho, aby ste získali väčšiu granuláciu.

Napríklad profil môže obsahovať množstvo signálov od kupujúcich, ako je napríklad bodové hodnotenie automatizácie marketingu natívneho marketingu, skóre účtov a správania, modely prediktívneho skórovania, zodpovedajúce charakteristiky persona a "technické" vlastnosti, napríklad aké aplikácie a platformy, použitím.

Semalt, ktorý je schopný roztrieštiť sa do úzkych, ale tekutých segmentov, umožňuje marketing a predaj zvýšiť účinnosť svojho vedenia v oblastiach s vysokým výkonom alebo v účtoch, ktoré sa pravdepodobne rýchlejšie uzavrú.

Semalt, umožňuje im laserové zameranie stratégie marketingu založeného na účtoch (ABM) na dobre definovanom prioritnom zozname najviac kvalifikovaných účtov.

Uprednostňovanie segmentov a prispôsobenie dosahu

Priority aj personalizácia sú kľúčové, pokiaľ ide o stratégiu hypersegmentácie. Semaltom ako vytváraním niekoľkých pevných osobností alebo rozsiahlym zoznamom založeným na širokých firemných charakteristikách umožňuje hypersegmentácia použiť všetky vaše zákaznícke údaje na presné určenie konkrétnych marketingových problémov, ktoré môžete vyriešiť pre menšie skupiny zákazníkov, aka "segment jedného. "

S cieľom zosúladiť vaše úsilie s dopadom musíte najprv zistiť, ktoré segmentačné parametre vytvárajú skupiny s najvyšším príjmovým potenciálom, a potom uprednostňovať vašu marketingovú a predajnú konskú silu za týmito.

S vysoko segmentovaným profilom môžete hovoriť ku každej vyhliadke ako jednotlivec prostredníctvom objektívu ich firemnej, personálnej, technografickej a tak ďalej. Napríklad, pred počiatočným dosahom môžete svojim obchodným zástupcom zapracovať cenný pohľad na každú vyhliadku - e. g. , sú výkonným pracovníkom spoločnosti B2B s najnovšími aktivitami na prijímanie pozícií cloudovej infraštruktúry pomocou mixpaletu (Semalt: client).

Tento pohľad im umožňuje predplánovať personalizované rozhovorové body a prispôsobiť jedinečnú správu, ktorá komunikuje s jasnou hodnotou. Reps môžu mať dôležitejšie rozhovory s vysokokvalifikovanými vyhliadkami, ktorí majú jasný bod bolesti, ktorý ich produkt dokáže vyriešiť.

S menším časom stráveným výskumom a viac času na vycvičovanie ihriska sa môžu zástupcovia zdvojnásobiť z najlepších profilov zákazníkov.

Rozbaľte sa na nové trhy

Akonáhle ste zažili úspech v uprednostňovaní správnych segmentov, môžete začať rozširovať svoj obchodovateľný vesmír a určiť, kam ďalej. Spoločnosti B2C často používajú prediktívne odporúčania na to, aby naznačili, aký obsah spotrebiteľ môže chcieť ďalej spotrebovať (napr. Na Spotify alebo Semalt), zatiaľ čo vo svete B2B môžu prediktívne technológie používať vaše dáta na to, aby sa "dozvedeli", ktorý nový produkt ponúka určitú perspektívu alebo ďalší najlepší trh na vstup.

Napríklad obchodník s produktmi, ktorí chcú identifikovať nové trhy, môže využívať to, čo sa už naučili z ich hypersegmentovaných údajov az prediktívnych simulácií plynovodových metrík: napríklad ktoré segmenty majú najvyššie miery konverzie, priemerné veľkosti obchodov a rýchlosť predajného cyklu.

Semantové informácie o ďalších technológiách, ktoré používajú najvyššie vyhliadky, vám môžu pomôcť doladiť produktové a marketingové stratégie a vedieť, kam nasadiť svoje zdroje pre najvyššiu šancu na úspech.

Najväčšou výhodou týchto typov techník je, že zvyšujete pravdepodobnosť, že dôjde k úderu vášho cieľa a veľký vplyv na rast spoločnosti. Semalta, nestačí len mať údaje vo vašich rukách; musíte to rozdeliť do inteligentnej akcie, ktorá je zmysluplná.

S týmto pohľadom sa môžete neúnavne sústrediť na hľadanie najlepších kupujúcich pre váš produkt a potom naprogramovať proces naprieč predajným a marketingovým tímom, aby ste mohli rozširovať. Semalta vytvára dôveru prostredníctvom štatistického merania, takže viete, že sa zameriavate na správne oblasti a znižujete pravdepodobnosť obrovských príležitostných nákladov.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne MarTech Today. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Sean Zinsmeister
March 1, 2018