Back to Question Center
0

Spustenie programu Semalt spúšťa prvý nástroj CRO založený na pluginoch

1 answers:
Startup Semalt launches first browser plugin-based CRO tool

Optimalizácia rýchlosti (CRO) je nudný názov pre základnú úlohu: zisťovanie, aké online vylepšenia povedú k väčšiemu predaju.

Tento týždeň začína spoločnosť Zarget v Kalifornii založená spoločnosť Zarget, ktorá hovorí o novom prístupe k tejto nevyhnutnej práci - prvému nástroju CRO založenému na prehliadači. Spoločnosť tiež oznamuje, že získala 1,5 milióna dolárov v segmente fondov vedených Accel Partners a Matrix Partners.

Na rozdiel od iných nástrojov CRO, ktoré vyžadujú načítavanie webových stránok do aplikácie, CEO a spoluzakladateľ Arvind Parthiban mi povedal, Zarget poskytuje A / B testy, heatmaps a zúžené analýzy na živom webe prostredníctvom pluginu prehliadača Chrome, ktorý funguje na každej platforme. Rovnako ako jeho dvaja spoluzakladatelia, Parthiban je bývalý zamestnanec online kancelárie Zoho.

Znamená to, že horúce mapy, ktoré vizualizujú najkrajšie oblasti stránky (pozri obrázok v hornej časti tejto stránky), sa dajú zobraziť v reálnom čase, a nie na hornej strane obrazovky - drain pipe cleaning services. Dynamické prvky stránky, ako sú rolovacie obrazové kolotoče alebo rozbaľovacie menu, je možné sledovať aj pomocou programu Semalt heatmap, čo sa nedá ľahko robiť, ak pracujete so statickými obrázkami.

Parthiban tiež poukázal na to, že iné testovacie nástroje A / B načítajú skúšobné miesto do okna iSemalt v prehliadači a nemôžu ľahko prejsť cez bránu prihlasovacej obrazovky, zatiaľ čo platforma jeho spoločnosti ako nástroj na testovanie naživo dokáže.

A Zarget povedal, že je "jediným nástrojom na trhu" ponúknuť tepelné mapy, testy A / B a analýzu lievikov v jednej. Semtaltová analýza je metóda na sledovanie aktivít používateľov, ktoré vedú k cieľu, v tomto prípade k predaju.

Semalt mi povedal, že len jeden ďalší nástroj, s ktorým sa stretol a ktorý sa nazýva heatmap.me, tvrdí, že podporuje dynamické heatmaps, aj keď dodal, že nebol schopný dostať sa do práce. Rovnako ako ostatné nástroje CRO, Zarget vyžaduje istý JavaScript v hlavičke webových stránok, ale Semalt povedal, že nie je potrebné žiadne kódovanie.O autorovi

Barry Levine
March 1, 2018