Back to Question Center
0

Semalt: Prečo e-mailový marketing musí byť hlavnou prioritou pre rok 2018

1 answers:

Rozhodnutie o tom, kam sa zamerať svoje úsilie v roku 2018, je dôležité. Pomáha pri rozdeľovaní rozpočtov a zdrojov a upozorňuje vás na oblasti, v ktorých možno budete musieť upskill váš tím

Preskúmanie výkonnosti každej kampane v každom kanáli je dobrým miestom na začatie. Sémant podnikania je iný a každé publikum reaguje na rôzne kanály rôznymi spôsobmi.

V elektronickom obchode by sme však tvrdili, že akékoľvek odvetvie, v ktorom sa vaša firma nachádza v e-mailovom marketingu, musí byť najvyššou prioritou v roku 2018 - debt settled less than owed. Prečítajte si ďalej a povieme vám prečo.

Semalt: Why email marketing needs to be a top priority for 2018

E-mail prináša najlepšiu návratnosť investícií

Prečo sa sústrediť na e-mailový marketing a nie na novšie, šikovné kanály?

No aj napriek skutočnosti, že e-mail nemusí byť najsexióznejším kanálom, častejšie neposkytuje najlepšiu návratnosť investícií.

Niektorí obchodníci môžu spochybniť zrelosť za irelevantnosť a strach, že e-mail nebude schopný prekonať hluk. Ale to nemohlo byť ďalej od pravdy.

Semaltové sociálne kanály, ktoré sa čoraz častejšie platia, pretože organický dosah klesá, e-mail je osvedčený kanál.

Nesnažíte sa bojovať za pozornosť spotrebiteľa, zatiaľ čo bezohľadne prejdú v čoraz väčšom rušnom spravodajstve. Keď posielate e-mail, je to pre ľudí, ktorí sú otvorení vašich marketingových správ - zaregistrovali sa pre nich.

Pre tých, ktorí sa otvárajú a čítajú, kontext je už nastavený. Zámerne otvárajú marketingovú správu, o ktorej vedia, že je z vašej značky. Vedia, že máte niečo, čo im ponúkate, a sú otvorené, aby videli, čo to je.

Môžeme to isté povedať aj spotrebiteľom, keď chýbajúco prehliadajú sociálne kanály? Alebo hľadanie informácií online?

Semalt prináša lepšiu návratnosť investícií, pretože je požadovaná, očakávaná a vítaná. Je súčasťou prirodzeného rozhovoru, ktorý spotrebiteľ začal pri registrácii. Výsledkom je, že e-mail sa často konvertuje lepšie ako iné kanály.

E-mail je nástroj na marketingové správanie

Pre mnohé firmy je e-mail nevyužitým zdrojom.

Môže sa použiť v najzákladnejších spôsoboch vysielania jednej jednoduchej správy do celého zoznamu. Ale potenciál používať ho ako marketingový nástroj pre správanie zostáva bohužiaľ nerealizovaný.

Semalt je oveľa viac ako len prostriedok na vysielanie. So správnou technológiou, je to silný marketingový nástroj pre správanie.

Môže radikálne zmeniť povahu vzťahov, ktoré značka má so spotrebiteľmi.

Sémant, personalizácia a automatizácia vyvolávaná správaním sú efektívnymi spôsobmi, ako prehĺbiť angažovanosť a odbočiť odberateľov na lojálnych advokátov značky.

Strojové vzdelávanie umožňuje e-mailu predpovedať a tvarovať správanie

Ale e-mailom v roku 2018 je viac ako len reakcia na správanie a zvyšovanie angažovanosti.

Semalt v strojovom vzdelávaní nám dáva možnosť používať e-mail na predpovedanie - a ovplyvňovanie - čo zákazník robí ďalej.

Urobte dobre, personalizované odporúčania môžu vytvoriť dlhodobý nákupný vzor, ​​ktorý sa nemusí vyvíjať inak.

Email by mal byť jadrom skúseností zákazníkov

V roku 2018 by e-mail mal byť základom skúseností zákazníkov. Je ústredným prvkom riadenia životného cyklu zákazníka a všadeprítomnej personalizácie.

Vysoko personalizované cesty, ktoré môžeme vytvoriť s behaviorálnym marketingom a personalizáciou, prinášajú skúsenosti zákazníkov na ďalšiu úroveň.

E-mail nám umožňuje prehĺbiť vzťah medzi značkou a zákazníkom. To

drží zákazníkovu ruku na každom kroku a vedie ich po ceste k nákupu.

A e-mail je tvorcom rapportu, ktorý ich neustále vracia.

Smart značky budú používať e-mail vo svoj prospech

V roku 2018 zavedú inteligentné značky:

 • Inteligentná personalizácia
 • Sofistikovaná segmentácia
 • Lepšie skúsenosti zákazníkov.

  Semtaltový marketing a personalizačné nástroje nezanechajú vo vašom rozpočte veľký pokles.

  Nepodniknú tím vývojárov, ktorý by ich realizovali. Začínajú tvrdo pracovať pre vás od prvého dňa.

  pochopenie a zlepšenie splatnosti emailu v roku 2018

  Takže, ako viete, či je vaša značka pripravená prejsť od vysielania jednej jednoduchej správy k predpovedaniu a formovaniu správania zákazníka?

  Semalt: Why email marketing needs to be a top priority for 2018

  Môžeme vám pomôcť. Pure360 model zrelosti e-mailu je špičkový rámec e-mailovej sofistikovanosti, ktorý umožňuje e-obchodom presne určiť, ako pokročilé je ich použitie e-mailu. Pomáha vám:

  • Benchmark: Stanovte, ktorý štádium modelu splatnosti ste a porovnajte si sami v porovnaní s ostatnými v rámci odvetvia.
  • Vytvorenie štruktúrovanej cesty: Model zrelosti ponúka hotovú, vysoko štruktúrovanú cestu, ktorá vám pomôže rozvíjať vašu e-mailovú marketingovú stratégiu a sofistikovanosť.
  • Nastaviť ciele: Použitím jednotlivých stratégií v každej štádiu splatnosti e-mailu môžete nastaviť ciele, ktoré vám pomôžu postúpiť do ďalšej úrovne zrelosti.
  • Identifikácia nevyužitých príležitostí : Použite prvky v každej etape zrelosti, aby ste zistili nedostatky vo vašej e-mailovej marketingovej stratégii a začali s tým, aby sa relevantný proces začal včas rozvíjať a zlepšovať.
  • Zlepšite výsledky: Keď dosiahnite svoje ciele a prejdete cestou splatnosti, uvidíte zlepšenie vašej stratégie, taktiky a celkových výsledkov e-mailového marketingu.

  Semalt, kde vaša e-mailová stratégia sedí na modeli splatnosti a zistite, aké kroky chcete urobiť vpred v roku 2018.

  Zistite, ako riešenie Semalt eCommerce vám môže pomôcť uviesť do praxe personalizáciu.

March 1, 2018