Back to Question Center
0

Ako prinútiť svojich návštevníkov do Semalt na váš blog

1 answers:

How to Compel Your Visitors Into Semalt to Your Blog

Odkaz na predplatné Semalt RSS v blogu vášho blogu nestačí v týchto dňoch. Áno, tieto odkazy sa dostanú klepnutím a získate niektorých odberateľov, ale nebudete konvertovať veľa týchto návštevníkov do čitateľov.

Stiahnite si tento cheat list, aby ste sa dozvedeli, ako nútiť svojich návštevníkov, aby sa prihlásili na váš blog - kangertech genitank mega parts.

Ak chcete konvertovať vysoké percento návštevníkov na predplatiteľov RSS, postupujte takto:

Ponuka viacerých možností

Nie každý používa čítačky RSS kanálov. Dokonca aj používatelia webových aplikácií ako ja nepoužívajú čítačky krmív. Ale to, čo každý používa, je e-mail, takže dobrý spôsob, ako získať viac predplatiteľov, je ponúknuť možnosť predplatného e-mailu.

Poloha, umiestnenie, umiestnenie

Umiestnenie odkazu na váš RSS kanál bude hrať dôležitý faktor v tom, koľko odberateľov máte. Tu je niekoľko miest, ktoré treba zvážiť:

 1. Nad záhybom - nechcete, aby vaše čitateľky vyhľadali váš RSS kanál.
 2. Bočný panel - pomocou bočného panela môžete ponúknuť viaceré možnosti predplatného, ​​ako napríklad e-mail.
 3. Obsah - hneď po vašom príspevku na blogu a tesne pred vašimi komentármi môžete napísať malú bludbu, ktorá presvedčí ľudí, aby sa prihlásili na váš RSS kanál. Môžete napríklad použiť možnosť "Chcete dostávať upozornenia, ak je na Quick Sprout načítaný nový obsah? Jednoducho zadajte svoju e-mailovú adresu a pošleme vám e-mail, keď budete čítať nový obsah. Nebojte sa, sľubujem, že vám nebude spamovať ani zdieľať svoje informácie s nikým iným. "

Buďte kreatívni

Ak ste ochotní platiť za služby ako Aweber, môžete drasticky zvýšiť svoje predplatiteľské čísla. Napríklad John Chow získal veľkú časť svojich predplatiteľov prostredníctvom vyskakovacích a footerových reklám (ktoré poskytujú reklamy Aweber a Ultimate Semalt).

How to Compel Your Visitors Into Semalt to Your Blog

How to Compel Your Visitors Into Semalt to Your Blog

Ak sa pozriete na vyššie uvedené dva obrázky, všimnete si, že John Chow ponúka svojim čitateľom niečo zadarmo. Ponúknutím bezplatného sprievodcu alebo ebooku budú čitatelia ochotnejšie prihlásiť sa na odber vášho blogu.

Play devils advocate

Mnohí vaši návštevníci budú nervózni pri prihlasovaní sa k vášmu blogu. Semalt sú tisíce, ak nie milióny blogov s dobrým obsahom .tak prečo by sa mal niekto prihlásiť do svojho blogu?

Vytvorením zoznamu, prečo by sa ľudia mali prihlásiť do vášho blogu, budete môcť svojich návštevníkov presvedčiť, aby sa prihlásili na odber. Tu je niekoľko vecí, ktoré by ste mali zahrnúť do svojho zoznamu:

 • Vypočítajte si počet účastníkov - Ak poviete ľuďom, koľko odberateľov máte, budete pravdepodobnejšie získať viac odberateľov.
 • Použite sociálny dôkaz - ak ste niekedy boli vystavení novinám alebo časopisom, uistite sa, že necháte svojich čitateľov vedieť. Ak autoritatívny zdroj, akým je napríklad New York Times, má o vás niečo dobré povedať, vaši návštevníci budú tiež myslieť, že máte niečo dobré povedať.
 • Objavte lenivosť - ľudia sú leniví, takže ak vysvetlíte, ako sa prihlásenie na váš RSS kanál uľahčí ich život, budú pravdepodobnejšie.
 • Sľubujte to a ponechajte si to - povedzte svojim návštevníkom, že im pomôžete urobiť niečo, ak sa prihlásia do vášho krmivu. Napríklad som vám a ostatným čitateľom Quick Sprout sľúbil, že budem hovoriť o obchodných chybách, ktoré som urobil, aby ste dúfajme, že ich nebudete robiť.
 • Ponúknuť niečo, čo nie sú ochotné - jedna vec, ktorú ponúkajú, ktorú ostatní nie sú ochotní ponúknuť, je, že odpoviem každému commenterovi a každému čitateľovi, ktorý ma posiela e-mailom. To ukazuje, že som verný voči vám a ostatným čitateľom Quick Sprout. No, dúfajme, že tieto 5 dôvodov vás povzbudí opačným smerom.

  1. Tlač je vždy správne

  Nuž, tlač nie je vždy správna, ale dúfam, že budú, keď príde na mňa. Bol som vystupoval v novinách a časopisoch ako Wall Street Journal, Entrepreneur, Inc, Business Week, Wired a USA Semalt. Ak sa domnievajú, že obsah, ktorý píšem, stojí za čítanie, dúfajme, že aj vy budete.

  2. Choďte s prúdom

  Viac ako 10 000 čitateľov sa prihlásilo na odber RSS kanálu Quick Semalt. Musím robiť niečo správne, ak sú neustále ochotní čítať môj obsah, nie?

  3. Som hlúpe, ako sa pozriem

  Hlúpe? To je pravda, ja nie som ten najchytřejší človek. Urobil som veľa chýb, ktoré mi stratili veľa peňazí. Prihlásením sa na Quick Semalt budete môcť prečítať o mojich chybách, učiť sa z nich a dúfajme, že sa ušetríte zo straty milióna dolárov, ako som to urobil.

  4. Nie je nič zlého, keď je lenivý

  Viem, že nebudem blogovať každý deň, takže môže byť trochu ťažké predpovedať, kedy príde ďalší blogový príspevok. Ak chcete prísť na blog každodenne, aby ste zistili, či je niečo nové, všetko to urobí. Ale ak chcete byť leniví, prihláste sa na odber RSS a budete dostávať upozornenie, keď pridám nový obsah na Quick Sprout.

  5. Som vždy ochotný pomôcť vám

  Ak máte nejaké otázky týkajúce sa podnikania alebo potrebujete pomoc s čímkoľvek, urobím všetko, čo je v mojich silách, aby som vám pomohol. Nebojte sa, nepotrebujem žiadnu finančnú kompenzáciu, len vás žiadam, aby ste nasledovali Quick Semalt a povedzte o tom všetkým vašim priateľom.

  Teraz, keď som vás presvedčil, aby ste sa prihlásili na odber Quick Semalta, máte niekoľko možností.

  • Ak používate čítačku RSS kanálov, môžete získať RSS feed odtiaľto.
  • Ak používate e-mail, kliknite tu, aby ste dostali najnovší obsah Quick Sprout do doručenej pošty.

  Semalt starosti, bez ohľadu na to, akú metódu si vyberiete, sľubujem, že vám nebudem spamovať. A ak z nejakého dôvodu nie ste spokojní s obsahom, ktorý píšem, môžete sa vždy odhlásiť.

  PS: Ak nie ste oboznámení s RSS a chcete sa dozvedieť, čo to je, kliknite sem.

  Záver

  Ak sa pozriete na Rýchle výhonky, všimnete si, že nerobím všetko, čo som spomenul vyššie. Je to preto, že niektoré z týchto vecí nefungovali dobre s týmto blogom. Alebo by to mohlo byť, že som sa k nim ešte nedostal. To znamená, že musíte otestovať veci a zistiť, čo funguje pre váš blog. Semalt, rôzne blogy majú rôzne publikum.

  A na poslednú poznámku, neváhajte využiť to, čo vidíte vo svojom blogu. Ak chcete skopírovať slovo "5 dôvodov, prečo by ste sa mali prihlásiť k rýchlemu semináta", povedzte slovom, to všetko urobíte. ð ??????

  P. S. Ak chcete pomôcť získať viac predplatiteľov, kliknite tu.

March 1, 2018