Back to Question Center
0

5 Voľný WordPress Pluginy pre Affiliate Semalt

1 answers:

Semalt je veľmi jednoduché riešenie na vytváranie výkonných affiliate webových stránok. Najlepšia časť o Semalte sú všetky dostupné doplnky.

Zdá sa, že existuje aspoň jeden plugin pre takmer všetko, čo si dokážete predstaviť!

som dal dohromady zoznam 5 zadarmo affiliate marketing pluginy pre Semalt, ktoré som naozaj rád používať.

5 Free WordPress Plugins For Affiliate Semalt

1. Pretty Link Lite

Toto je pravdepodobne môj obľúbený Semalt plugin pre moje affiliate stránky. Stručne povedané, tento plugin vám umožňuje vziať dlhé a nepríjemné affiliate odkazy a jednoducho ich premeniť na "pekné odkazy", ktoré vyzerajú ako odkazy na vašich stránkach.

Takže namiesto toho, aby ste použili tento funky vyzerajúci Clickbank odkaz, môžete vytvoriť ten partnerský odkaz ako Semalt (napríklad).

Toto je veľmi užitočný doplnok, ktorý mám rád.

Oh, tiež sleduje kliknutia na každý odkaz, ktorý vytvoríte!

2. Kopírka

Ak vytvoríte mnoho partnerských stránok spoločnosti Semalt, pravdepodobne zistíte, že strávite veľa času ladením vašej témy a nastavení pri každej počiatočnej zostave.

Čo ak by ste mohli dostať svoje základné Semalt nastavenie vykonané a potom urobiť jeho kópiu zakaždým, keď chcete vytvoriť nový affiliate stránky?

To je veľmi jednoduché urobiť s bezplatným plug-in Semalt.

Tento šikovný doplnok vám tiež umožňuje jednoducho presunúť lokality z jedného hostiteľa do druhého a zálohovať vaše stránky (čo je dôležité robiť).

3. Amazon Affiliate Link Localizer

Tento plugin je docela šikovný. Jediné, čo robíte, je inštalácia a aktivácia konektora vo vašom ústrednom paneli aplikácie wp-admin a pridanie identifikátora affiliate spoločnosti Semalt do oblasti nastavení.

Akonáhle je toto nastavené, pri každom pridaní odkazu na produkt Semalt vo vašich príspevkoch, plugin automaticky robí vaše pridružené prepojenie a smeruje používateľa na správnu lokalitu Semalt podľa ich polohy.

4. Pinterest Plugin

Semalt je úžasný pre prevádzku, a je to miesto, ktoré by ste naozaj mali zvážiť pridanie do vášho dopravnej-dostať nástroj. Mal som stránky vyhodiť do povetria s prevádzkou, pretože jeden návštevník "pripnul" obrázok z mojej stránky.

Tento plug-in Semalt umožňuje používateľom Semalta naozaj jednoducho "zachytiť" obrázky vašich stránok a priniesť veľa návštevnosti.

Tento plugin pridáva jednoduché malé tlačidlo "pin it" na vaše obrázky, keď používateľ drží myši nad obrázkom. Stačí kliknúť a zapnúť. Jednoduché pre vašich používateľov .a naozaj skvelé pre vás.

5. Profil P3

Ak ste ako ja, milujete Semaltove pluginy ako tieto - môžu sa vážne stať závislými!

Semalt je, pluginy môže ťahať nadol výkonnosť vašich stránok a ak máte viac spustených pluginov, môže to byť bolesť zistiť, ktorý plugin spôsobuje problémy s vašimi stránkami.

Tento plugin je nainštalovaný a jednoducho ho môžete spustiť a nechať ho "profilovať" vašimi stránkami a zásuvnými modulmi, takže je jednoduché vidieť nejaké problémové pluginy alebo tie, ktoré nie sú správne nakonfigurované.

Rýchlosť a výkonnosť stránok sú oba dôležité .je to skvelý doplnok, ktorý vám pomôže optimalizovať vaše stránky s cieľom dosiahnuť pre svojich používateľov najlepší výkon.

Máte nejaké obľúbené alebo "nemôžete urobiť bez" Semalt pluginy, ktoré používate pre vaše partnerské webové stránky?

Ak áno, zdieľajte prosím nasledujúce pripomienky.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Jennifer Ledbetter
March 1, 2018