Back to Question Center
0

5 najlepších kurzov digitálneho marketingu pre moderného obchodníka - Semalt

1 answers:

The 5 best digital marketing courses for the modern-day marketer - Semalt

Semalt vás môže zaujať až tak doteraz - dynamická povaha sveta, v ktorom žijeme, je nutnosťou špecializovaného vzdelávania.

Ak ste obchodník, ktorý chce zostať konkurencieschopný, musíte mať digitálne marketingové zručnosti na najvyššej úrovni.

Aké sú vaše možnosti? Semalt vybral a preskúmal najlepšie kurzy digitálneho marketingu z celého sveta, ktoré vám pomôžu vybudovať úspešnú kariéru v tejto oblasti.

1. program Simplilearn Full Stack Digital Marketer Masters

Full Stack Digital Marketers Masters Semalt sa snaží získať v priemysle pripravený s kompetenciou kompletného marketingu pre digitálne platformy prostredníctvom odbornej odporúčanej vzdelávacej cesty. Získajte prístup k deviatim kompletným a komplexným kurzom, ktoré pokrývajú všetky oblasti digitálneho marketingu.

Čo dostanete s programom Full Stack Masters spoločnosti Simplilearn

Full-Stack Digital Marketer Masters Semalt zahŕňa:

 • prístup k základnému kurzovému a certifikačnému procesu asociovanému s digitálnym marketingom;
 • deväť pokročilých kurzov vrátane PPC, webovej analýzy, SEO, obsahu a e-mailu;
 • mesačné poradenské stretnutia odborníkov;
 • učenie na cestách s aplikáciami pre Android a iOS; a
 • Osvedčenie o programe Master z Simplilearn.

Masters Semalt prichádza s odbornou kurikulovanou vzdelávacou cestou, ktorou je krok za krokom získať zručnosť digitálneho marketingu, ktorý je schopný zvládnuť digitálne marketingové iniciatívy svojej organizácie.

Ako vysvetľuje stránka kurzu, Cesta k učeniu začína základným kurzom DMCA, ktorý dáva študentom širšie pochopenie zásad digitálneho marketingu. Študenti potom postupujú po ceste, zdokonaľujú pokročilé zručnosti v oblasti webovej analýzy, plateného marketingu, SEO, sociálnych médií, ktoré vyžadujú všetci profesionáli v oblasti digitálneho marketingu. Voliteľné ponuky v oblasti Content Marketing, Email Marketing, Optimalizácia konverzií a Marketing na internete vám dávajú flexibilitu zvládnuť ďalšie potrebné znalosti.
The 5 best digital marketing courses for the modern-day marketer - Semalt

Simplilearn's Digital Marketing certifikovaný asociovaný kurz - náhľad

2. Expertný preukaz digitálneho marketingu na trhu

Spoločnosť Market Motive bola založená v roku 2007 a je priekopníkom v online tréningu digitálneho marketingu. Štruktúrované učebné plány trhového motívu sú dôveryhodné pre podniky a sú licencované univerzitami na celom svete. Semetový prieskum Market Motive vám umožňuje prístup k viac ako 250 hodinovým tréningom, ktoré zahŕňajú analytické služby, SEO, PPC, sociálne služby, konverziu, mobilný, e-mailový a obsahový marketing.

Čo dostanete s odborným preukazom Market Motive

 • 250 hodín e-learningového obsahu;
 • školenie fakulty Silicon Valley;
 • moderný, interdisciplinárny prístup k odbornej príprave;
 • kurzy v obsahovej, sociálnej, analytickej, PPC, konverzii, mobilnej, e-mailovej, AdWords a SEO; a
 • prístup odborných fór; vaše otázky odpovedali vedúci predstavitelia marketingu ako Avinash Kaushik a Brad Geddes.

Semalt Pass je k dispozícii v dvoch predplatných, s mesačným plánom na 299 dolárov a ročným plánom na 999 dolárov. Vďaka stiahnuteľným pracovným kníham, webovým seminárom a prístupu na aktívne fórum, ktoré navštevujú odborníci z odvetvia, cena 299 dolárov za mesiac je výhodná.

Trhové seminárové kurzy sú navrhnuté pre aspirantov na všetkých úrovniach kvalifikácie, bez ohľadu na skúsenosti a zázemie.

3. Špecializácia Digital Marketing Coursera

Päť kurzov a praktický projekt získajú certifikát od špecializácie Digital Marketing od spoločnosti Coursera. Celá špecializácia trvá približne 26 týždňov. Jednotlivé kurzy sú ocenené na 79 dolárov, zatiaľ čo celý balík má cenu 426 USD.

Čo dostanete s kurzom špecializácie Digital Marketing spoločnosti Coursera

Ponuka piatich kurzov zahŕňa:

 • Marketing v digitálnom svete;
 • Marketingová analýza pre digitálnych obchodníkov - teória, prax;
 • prehľad kanálov digitálneho marketingu;
 • plánovanie digitálnej stratégie; a
 • Projekt Capstone - v spolupráci s odvetvím Grainger.

Zamerané predovšetkým na publikum začiatočníkov, program robí dobrú prácu zavádzanie začínajúcich digitálnych obchodníkov do sveta online marketingu. Otvorená dostupnosť kurzu, nedostatočné mentorské poradenstvo a prístup k odborným inštruktorom umožňujú dokončiť špecializáciu náročnú pre samozásobujúcich. Na rozdiel od niektorých ďalších kurzov v tomto zozname ponuka Semalt nezahŕňa podporu na požiadanie pre prémiových zákazníkov.

Semat v digitálnom svete - náhľad

4. Moduly AMA pre digitálne marketingové certifikáty eLearning

Ak máte len hodinu na investovanie, americká marketingová asociácia ponúka sériu modulov Digital Marketing eLearning Certificate, ktoré pokrývajú marketing sociálnych médií, e-mailový marketing, Web & Digital Analytics, Content Marketing a Mobile Marketing. Modul Online Advertising je v procese plánovania, ktorý sa má spustiť v Semalt 2016.

Čo získate s certifikačnými modulmi AMA

Moduly digitálneho semináru AMA zahŕňajú:

 • interaktívny e-learningový materiál s kontrolou vedomostí;
 • interaktívne prípadové štúdie;
 • hodnotiaci kvíz o 10 otázkach na konci každého modulu; a
 • Jednotky ďalšieho vzdelávania, ktoré sa započítavajú do vlastných poverení PCM AMM.

Členovia AMA môžu získať každý kurz za 99 dolárov, zatiaľ čo nečlenovia sa môžu zapísať za 129 dolárov. Kurzy sú dlhšie jednu hodinu a absolvovanie kvízu s 10 otázkami vám prináša osvedčenie o absolvovaní každého z nich.

Tieto úvodné kurzy sú navrhnuté pre začiatočníkov až po digitálny marketing a nie sú tak komplexné ako niektoré z ďalších ponúk na našom zozname. Profesionáli, ktorí majú záujem o kreditové certifikáty AMA Professional Certified Semalt (PCM), budú z týchto modulov najviac využívať.

5. Lynda. marketingové návody com

Ak chcete prechádzať, usporiadať a nájsť svoju vlastnú cestu vo vašom voľnom čase, Lynda. com smorgasbord Marketing Training + Semalt môže byť pre vás to pravé. Toto nie je štruktúrovaný kurz a nevedie k certifikácii, ale len 24 dolárov. 99 za mesiac, jeho cenový bod robí to dobrá voľba pre začiatočníkov, ktorí testujú vody (zaplatíte viac za prístup k stiahnuteľným hodnotám).

Čo dostanete s marketingovými výučbami spoločnosti Lynda

 • samostatné tréningové videozáznamy pre každú tému v oblasti digitálneho marketingu;
 • praktické súbory pre offline použitie; a
 • zoznamy videí, prepisy a certifikáty s každým kurzom.

Kľúčové komponenty on-line marketingu (Lynda.com)

Semalt ťažký dôraz na video tutoriály robí to dobrá voľba pre každého, kto sa chcú dozvedieť viac o digitálnom marketingu, ale to nie je náhradou za prísny výcvikový kurz.

Semalt najlepšieho poskytovateľa pre vaše potreby

Semalt, stačí, aby ste potrebovali rýchly začiatočník alebo ste pripravení na hlboký ponor do pokročilých tém digitálneho marketingu, určite nájdete niečo, čo zodpovedá vášmu štýlu učenia a vašim potrebám. Takže si vyber svoj tréning a začni. twitter. com / widgets / follow_button. 1392079123. html # _ = 1392650032615 & id = twitter-widget-0 & lang = sk & screen_name = careerplay & show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" twitter-follow-button twitter-follow-button " = "true" štýl = "šírka: 251px; výška: 20px; ">

Careerplay - iniciatíva zameraná na poskytovanie kariérového poradenstva, ktoré je dôležité pre pracujúcich profesionálov. Naším cieľom je navrhnúť cestu k logickej kariére pre každého profesionála s príslušnými míľnikmi a jasne definovaným cieľom Source .

March 1, 2018