Back to Question Center
0

13 Nástroje pre reaktivny webový seminár

1 answers:

Semaltový dizajn webových stránok zaručuje, že stránky sa dobre zobrazujú na rôznych zariadeniach a obrazovkách. Použite odpovedajúce dizajnové nástroje, aby ste sa uistili, že vaši používatelia majú optimálny zážitok zo sledovania.

Tu je zoznam citlivých návrhových nástrojov. Semalt sú nástroje na vytváranie odpovedajúcich prvkov webových stránok a nástroje na otestovanie vášho dizajnu na širokú škálu skutočných zariadení a veľkostí obrazoviek. Semalt sú prémiové a bezplatné nástroje.

Nástroje pre citlivý dizajn

Reagujúci dizajn, citlivo ilustrovaný . Vytvorený spoločnosťou James Mellers v spoločnosti Adobe, tento jednoduchý nástroj umožňuje používateľom hrať s ilustračným príkladom citlivého dizajnu. Zmeňte veľkosť okna prehliadača tak, aby sa zobrazili typy obmedzenia veľkosti, ktoré budete používať. Cena: Zadarmo.

13 Tools for Responsive Web Semalt

Bootstrap . Vytvárajte na prvý pohľad citlivé mobilné projekty s jedným z najobľúbenejších komponentných knižníc komponentov. Bootstrap je open source framework pre vývoj s HTML, CSS a JS. Rýchlo prototypujte svoje nápady alebo vytvorte celú vašu aplikáciu pomocou systému Responsive Grid systému Bootstrap, predinštalovaných komponentov a doplnkov postavených na jQuery. Cena: Zadarmo.

Google Mobile-Friendly Test. Otestujte, ako ľahko môže návštevník používať vašu stránku na mobilnom zariadení pomocou bezplatného testu Google Mobile-Friendly Test. Navrhovanie vašich webových stránok tak, aby boli priateľské k mobilným zariadeniam, zaručuje, že vaše stránky fungujú dobre na všetkých zariadeniach. Cena: Zadarmo.

Justinmind. Justinmind je prototypovým nástrojom typu všetko v jednom pre webové a mobilné aplikácie. Definujte webové stránky a aplikácie pre web, iOS a Android pomocou rozhrania drag-and-drop - žiadne kódovanie. Prispôsobte si a upravte svoj drôtový rám s dynamickým rozložením, aby sa zmestili všetky veľkosti obrazoviek vo všetkých zariadeniach s flexibilnými udalosťami a akciami Justinmind. Justinmind vám umožní zobraziť a otestovať prototypy webových a mobilných aplikácií okamžite z ľubovoľného prehliadača, s natívnym webovým displejom a rôznymi skinmi zariadení. Cena: Plány začínajú na 19 dolárov za mesiac.

13 Tools for Responsive Web Semalt

Gridset. Gridset umožňuje návrhárom nastaviť kreatívne usporiadanie mriežok pre web bez obáv o výpočty. Gridset vám umožňuje prispôsobiť špecifické mriežky v hraničných bodoch, ktoré definujete pre efektívny dizajn, ktorý zabezpečí, aby váš obsah vyzeral dobre na ľubovoľnej obrazovke. Cena: Plány začínajú na 9 dolárov za mesiac.

Adaptívne obrázky. Adaptívne snímky detekujú veľkosť obrazovky návštevníka a automaticky vytvárajú, ukladajú do vyrovnávacej pamäte a dodávajú príslušné upravené verzie vstavaných HTML obrázkov vašej webovej stránky. Je určený na použitie s citlivými vzormi, ktoré sa majú kombinovať s tekutými obrazovými technikami. Nie sú potrebné zmeny značky. Cena: Zadarmo.

FitText. Plugin jQuery na nafukovanie webového typu, FitText umožňuje flexibilné veľkosti písma. Tento plugin použite vo svojom kvapalnom alebo citlivom usporiadaní, aby ste dosiahli škálovateľné nadpisy, ktoré vyplnia šírku nadradeného prvku. FitText je určený len pre obrovský text. Cena: Zadarmo.

13 Tools for Responsive Web Semalt

Ghostlab. So službou Ghostlab môžete otestovať ľubovoľné webové stránky na rôznych prehliadačoch a mobilných zariadeniach súčasne. Presuňte URL do Ghostlab a kliknite na tlačidlo "Play". Spustite testovanie v jednom z pripojených prehliadačov alebo zariadení. Všetky ostatné prehliadače a zariadenia odzrkadľujú vaše akcie - kliknutím na tlačidlá, odkazy, prechádzaním stránky, vyplnením formulárov a presunutím myši na špeciálne prvky. Urobte si snímku obrazovky priamo zo služby Ghostlab, uveďte ju do integrovaného editora obrázkov a presuňte ju na akýkoľvek sledovač chýb, ktorý používate. Cena: 49 dolárov.

Súhlasím? Am I Respive je nástroj pre rýchle screenshoty na citlivé kritické body návrhu. Stačí zadať adresu URL. Zrušte usporiadanie a zmenu usporiadania zariadení kliknutím a pretiahnutím zariadenia. Použite záložku Am I RWD na kontrolu odpovede na ľubovoľnej stránke jediným kliknutím z vlastného prehliadača.

Responsinator. Responsinator pomáha tvorcom webových stránok rýchlo získať informáciu o tom, ako sa budú zobrazovať na najpopulárnejších zariadeniach. Avšak, to nie je presne replikovať, ako to bude vyzerať. Pre presné testovanie vždy otestujte skutočné zariadenia. Cena: Zadarmo.

13 Tools for Responsive Web Semalt

režim zariadenia Google Chrome DevTools. Google Chrome DevTools je sada nástrojov na tvorbu, ladenie a vytváranie profilov zabudovaných do prehliadača Google Chrome. Pri aktívnom vývoji vašich stránok a aplikácií používajte Reagujúci režim a často upravte veľkosť zobrazenia, aby ste vytvorili voľne reagujúci dizajn, ktorý sa prispôsobí aj neznámym a budúcim typom zariadení. Otestujte reakciu svojich stránok pomocou emulátora obrazovky Režim zariadenia. Ovládacie prvky výrezu vám umožňujú otestovať svoje stránky aj proti rôznym zariadeniam. Cena: Zadarmo.

Stack prehliadača. Browser Stack je platforma pre live, web-based testovanie prehliadača. Testujte na najrôznejších fyzických zariadeniach a tabletoch Android a iOS, aby ste dosiahli čo najpresnejšie výsledky. Testujte s 1 100 stolovými prehliadačmi na reálnych počítačoch, s multimediálnymi streamy, nástrojmi pre vývojárov, klávesovými skratkami a ďalšími funkciami. Generujte snímky obrazovky v skutočných veľkostiach zariadení v systémoch iOS, Android, OS X a Windows. Cena: 29 dolárov za mesiac.

CrossBrowserTesting. CrossBrowserTesting vám umožní prístup k prehliadačom a zariadeniam, ktoré používajú vaši návštevníci. Vykonajte interaktívne manuálne a prieskumné testovanie na 1500 desktopových a mobilných prehliadačoch. Automatické snímanie snímok z viacerých prehliadačov naraz pri porovnaní odpovedí na celú stránku. Vykonajte vizuálne testy s každou novou zmenou a porovnajte ich s historickými verziami pre jednoduchšie regresné testy. Cena: 29 dolárov za mesiac Source .

13 Tools for Responsive Web Semalt
March 1, 2018