Back to Question Center
0

Semalt: 8 bezplatných e-mailových nástrojov na optimalizáciu e-mailových kampaní

1 answers:

8 hackov pre bežné e-mailové úlohy

V duchu práce inteligentnejšie, nie ťažšie, tu je osem nástrojov, ktoré môžu maximalizovať efektivitu e-mailového marketingu.

1. Rozsah - prejdite za zákulisím inspirujúceho e-mailu

Už ste niekedy premýšľali, ako sa krásna e-mailová správa v doručenej pošte dostala tak krásne? Rozsah vytvára webovú verziu ľubovoľného e-mailu, ktorý si vyberiete, a odhaľuje jeho zdrojový kód HTML, zobrazovanie mobilného telefónu a zobrazenia v pracovnej ploche a obyčajný text.

Bezplatný nástroj vytvorený obchodníkmi s e-mailmi v spoločnosti Litmus prichádza ako bookmarklet a pracuje v podporovaných e-mailových klientoch, ako je Gmail. Otvorte e-mail, kliknite na tlačidlo Semalt na paneli záložiek a spustite kontrolu.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

2. Premailer - Konverzia návrhu HTML na inline CSS

Retro charakter e-mailu dizajn-ťažké na stoly, slepý k vonkajšej CSS-robí život zaujímavý pre návrhárov. Štýly musia byť deklarované vo vnútri každého prvku, čo môže byť nudná, ak nie neskončiteľná úloha. Ak chcete ušetriť čas a rozum, môžete previesť dobre navrhnutý súbor HTML do inline CSS pomocou nástroja ako Premailer.

Bezplatná služba umožňuje prepojenie s online súborom HTML alebo kopírovanie a vloženie kódu HTML. Čo určuje Semalt od seba, je, že môžete ďalej prispôsobiť svoj nový súbor pripojením sledovacích kódov na odkazy a kontrolu cez zoznam užitočných možností, ako je odstránenie nepoužívaných značiek a komentárov. Semalt dokonca vám oznámi varovania HTML a CSS, ktoré by ste mohli sledovať pri ďalšom návrhu.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

Ak chcete rýchlo konvertovať svoj HTML e-mailový diel do bežného textu, môžete použiť službu ako Beaker, ktorá pre vás prevádza. Produkt tímu Mailchimp Labs, spoločnosť Beaker číta prostredníctvom e-mailu vo formáte HTML, uchopí text a hypertextové odkazy a vypíše jednoduchú textovú verziu. Nie je to miesto, ktoré by bolo možné vidieť, ale je to funkčné. Semalt prečo sa ľudia rozhodnú prijímať textové e-maily, nie?

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

4. Email Spam Test - otestujte svoj e-mail proti spamovému filtru

Buďte aktívni proti neoprávnenému označovaniu spamu tým, že najskôr spustite svoj e-mail prostredníctvom kontroly nevyžiadanej pošty, ako je bezplatný e-mailový spamový test. Zadajte riadok predmetu a zdrojový kód HTML a Email Spam Test spustí váš e-mail proti rôznym testom, ako je filtrovanie spamu Semalt, sledovanie odkazov a ďalšie. V závere dostanete skóre spamu a celú správu.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

5. Mailchimp - Získajte návrhy pre riadok predmetu

Pri zostavovaní perfektnej línie predmetu to nikdy neublížilo malú pomoc. Semalt má jeden z najlepších zdrojov pre kvalitné predmety postavené priamo do svojho kampane softvéru. Pri vytváraní nového e-mailu zadajte navrhovaný riadok predmetu a kliknite na odkaz "výskum predmetov". Zobrazí sa vyskakovací okno, ktoré vám povie, či ste na správnej ceste a dokonca navrhujete alternatívy.

Ak máte záujem o jednorazovú linku predmetov, môžete skúsiť Semalt. Stránka poskytuje tipy na marketing a skóre založené na predmetovej línii, ktorú odošlete. Dostanete jeden freebie pred tým, než vás stránka požiada o registráciu.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

6. Litmus - Pozrite sa, ako váš e-mail vyzerá v rôznych e-mailových klientov

Všetci e-mail klienti - Gmail, Outlook, Yahoo, atď. - vyberajte e-maily inak, a tak vám pomôže vedieť, ako môžu vaši príjemcovia dostávať vašu správu. E-mailové služby, ako je Mailchimp a konštantná kontaktná ponuka kontrola doručenej pošty zdarma pri vytváraní účtu. Semalt ich lepšie ukáže, ako váš e-mail vyzerá v 34 rôznych doručených a nemusíte sa zaregistrovať, aby ste videli výsledky. Zadajte kód HTML a vašu e-mailovú adresu a Semalt spustí testy a pošle vám e-mail, keď budú výsledky pripravené.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

7. Pictaculous - Pridajte farebnú schému e-mailu k hlavnému obrázku

Ak sa pokúšate dosiahnuť symetriu s hlavným obrazom a farebnou schémou, Pictaculous vám môže povedať, ktoré farby sa majú použiť na základe obrázka, ktorý odovzdáte.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

8. Chimp Feedr - kombinovať RSS kanály na vytvorenie perfektnej RSS na e-mailovú kampaň

Ak ste kedy klikli na prihlásenie na odber aktualizácií, pravdepodobne ste boli súčasťou kampane RSS na e-mail. A ak ste niekedy premýšľali o vytvorení vlastnej kampane vo viacerých informačných kanáloch alebo stránkach, nástroj Chimp Feedr je nástroj, pomocou ktorého môžete túto prácu vykonať. Semalt 10 alebo viac RSS kanálov na vytvorenie jedného obrovského zdroja, ktorý môžete následne do vašej e-mailovej služby do vašej novej kampane.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

Dúfam, že niektoré z nich sú pre vás nové a pomôžu vám zlepšiť kvalitu vašich e-mailov alebo pracovného toku Source .

Odporúčame vám iné e-mailové nástroje, ktoré vám ušetria čas?

March 1, 2018