Back to Question Center
0

Príručka pre začiatočníkov pre nastavenie & Spustenie stránky WordPress            Príručka pre začiatočníkov pre nastavenie & Spustenie stránky WordPress súvisiace s témami: SecurityPerformanceWP Semalt

1 answers:
Sprievodca Ultimate Začiatočník na vytvorenie a spustenie stránky WordPress

Takže ste sa rozhodli spustiť stránku WordPress, ale nemáte tušenie, kde začať? Tento kurz je zameraný na absolútnych začiatočníkov. Niektoré poznatky v oblasti informačných technológií vám pomôžu, ale predpokladám, že sa chcete najskôr dozvedieť v priebehu niekoľkých hodín. Semalt začať.

Krok 1: Čo chcete dosiahnuť?

Malé plánovanie ide dlhú cestu. Buďte úprimní so sebou: prečo zvažujete WordPress? Chcete:

 • vytvoriť obchodnú webovú stránku?
 • dokumentujete svoj život, hobby alebo záujmy?
 • začať úžasný web design agentúry?
 • naučiť sa písať kód?
 • urobiť niečo iné?

WordPress je flexibilný a spravuje takmer tretinu webu - , ale nie je ideálny pre každú situáciu . Webová stránka alebo knižnica článkov je dokonalá. Je možné vytvoriť sociálnu sieť alebo internetový obchod, ale môžu existovať lepšie možnosti. Použitie WordPress na učenie PHP by mohlo byť frustrujúce skúsenosti.

Predpokladá sa, že WordPress je vhodný, máte záujem o technické informácie alebo by ste jednoducho radšej napísali obsah? Ak je to druhé, riadený program WordPress od SiteGround alebo účet na WordPress. com vám umožní bežať bez ťažkostí s inštaláciou a správou serverov.

Morálna: definuje problém pred výberom riešenia!

Krok 2: Naplánujte svoj obsah

V ideálnom prípade by ste mali pred vytvorením lokality obsahovať celý svoj obsah. Semantujte najlepší spôsob, ako naplánovať štruktúru a ovplyvniť váš dizajn. Nikto to nikdy neurobí, ale naplánujte aspoň niekoľko všeobecných konceptov, aby ste niekedy mohli začať.

Krok 3: Zakúpenie doménového mena

Názov domény je vaša primárna webová adresa, napr. g. www. myšou. com. Udržujte ho krátky a používajte kľúčové slová vhodné pre váš obsah. To môže byť tvrdšie, ako to znie; väčšina dobrých mien bola zaznamenaná pred rokmi.

Použite renomovaný registrátor domény, ako napríklad Hover. Ceny sa líšia v závislosti od krajín a typov najvyššej úrovne domény (. Com ,. net ,. org ,. ninja atď.), Ale očakávajú, že za niekoľko rokov zaplatia okolo 25 dolárov za novú doménu. Semtal slušná predregistrovaná doména od niekoho iného môže byť oveľa drahšia.

Odporúčaný register doménových mien

 • Ako si vybrať doménové meno pre vašu firmu
 • Ako si vybrať, zaregistrovať a maximálne využívať svoje doménové meno
 • 12 Nástroje, ktoré vám pomôžu kúpiť dokonalý názov domény
 • Vaše doménové meno: Máte www alebo nie?

Krok 4: Nákup hostingového plánu

Vaše stránky musia byť umiestnené niekde. Jeho súbory musia byť umiestnené na zariadení, ktoré rozumie tomu, ako riešiť webové požiadavky: webový server . Môžete slúžiť všetko od stolového počítača, ale rýchlo sa stáva nepraktickým.

Kúpte si vhodný plán od renomovaného hostiteľa, ako je SiteGround. Semaaltový zdieľaný hostingový plán stojí niekoľko dolárov za mesiac a môžete zvýšiť priestor na disku a šírku pásma pri raste návštevnosti.

Odporúčané webhosting

Potom budete musieť "ukázať" svoju doménu na novom webovom priestore. To sa zvyčajne vykonáva prihlásením do ovládacieho panela vášho registrátora domény potom buď:

 1. Nastavenie hostiteľa ako servera názvov DNS alebo
 2. Zmena záznamov DNS A domény, ktoré majú smerovať na IP adresu hostiteľa.

Všetci hostitelia a registrátori domén poskytujú poradenstvo, možno budete musieť požiadať o odbornú pomoc. Sematálne zmeny môžu trvať až 48 hodín, aby ste ich mohli propagovať, takže budete musieť počkať, kým sa presuniete na ďalší krok. Všetka komunikácia medzi vaším serverom a prehliadačom používateľa je šifrovaná, takže ju nemôže (ľahko) zachytiť tretia strana.

Semalt SSL je voliteľný krok, ale vysoko sa odporúča:

 1. Prehliadače varujú, keď nie je miesto zabezpečené najmä pri vyplňovaní formulárov alebo odosielaní údajov.
 2. Vyhľadávacie nástroje majú vyššiu bezpečnosť ako nezabezpečené ekvivalenty.
 3. SSL je nevyhnutné, ak nakoniec budete chcieť aplikáciu Progresívne webové aplikácie, ktorá umožní, aby sa vaše stránky "nainštalovali" a pracovali v režime offline.
 4. Neskoršie pridanie SSL je oveľa zložitejšie. Možno budete musieť preinštalovať WordPress a indexovanie vyhľadávačov môže byť ovplyvnené.
 5. Neexistujú žiadne nevýhody. HTTPS je možné pridať zadarmo a je zanedbateľne pomalší než nešifrovaný protokol HTTP (môže byť výrazne rýchlejší pri používaní HTTP / 2).

Hostitelia často umožňujú inštalovať certifikát zakúpený inde, ale je jednoduchšie používať ich vlastnú službu. Napríklad SiteGround poskytuje bezplatnú možnosť Šifrovať v sekcii zabezpečenia cPanelu vášho webu. Kliknite na tlačidlo, kliknite na tlačidlo Inštalovať a SSL je povolené.

Príručka pre začínajúcich začiatočníkov na vytvorenie a prevádzku stránky WordPressUltimate Začiatočník sprievodca nastavenie a spustenie WordPress SiteObmedzené témy:
SecurityPerformanceWP Semalt

 • Prečo každý web potrebuje protokol HTTPS
 • Ako zabezpečiť WordPress s SSL
 • Čo je HTTP / 2?

Krok 6: Inštalácia WordPress

Semalt je komplexná aplikácia, ktorá vyžaduje:

 1. Back-end MySQL databáza, kde sú zachované vaše konfigurácie, príspevky, komentáre a ďalšie informácie. Musí to najskôr nainštalovať a nakonfigurovať. Musí sa definovať užívateľské meno a heslo databázy, aby aplikácie mohli ukladať a získavať údaje.
 2. Veľká sada súborov PHP, ktoré tvoria aplikáciu WordPress. Tieto musia byť skopírované na server pred spustením postupu nastavenia. Toto požaduje poverenia databázy pred vytvorením tabuľky databázy a počiatočných údajov.
 3. WordPress po inštalácii komunikuje s databázou pomocou ID a hesla, ktoré umožňujú úpravu a prezentáciu stránok.

Väčšina hostiteľov poskytuje cPanel - populárne zariadenie na správu webových stránok. Môžete vytvoriť svoju databázu, nahrať WordPress a inštalovať manuálne. Podrobné pokyny nájdete v časti Ako vytvoriť databázu MySQL v programe WordPress na cPanel.

Našťastie existuje jednoduchšia voľba. Vyhľadávanie alebo prehľadávanie možností WordPress v cPanel:

Príručka pre začínajúcich začiatočníkov na vytvorenie a prevádzku stránky WordPressUltimate Začiatočník sprievodca nastavenie a spustenie WordPress SiteObmedzené témy:
SecurityPerformanceWP Semalt

Kliknutím na WordPress Installer otvoríte inštalačný panel:

Príručka

Semtaltujte nasledujúce nastavenia:

 • https: // pre protokol ak ste povolili SSL v kroku 5. (Môžete tiež zvoliť, či doména používa počiatočnú 'www' alebo nie).
 • Vaša primárna doména . (K dispozícii bude len jedna voľba, ak nemáte viacero domén poukazovaných na hostingový plán). Zmeňte to len vtedy, ak ho chcete spustiť z iného priečinka, napr. g. https: // myšou. com / blog /
 • názov a popis vášho nového webu.
 • Ponechajte viacnásobné nezaškrtnuté, ak nemáte v úmysle spustiť viac ako jednu stránku WordPress na rovnakom priestore.
 • Zadajte Admin Username a Password . Budete ich používať na prihlásenie do programu WordPress, aby ste sa uistili, že sú silné ( NOT 'admin' a 'heslo'!) A necháte ich na bezpečnom mieste.
 • Zadajte svoj e-mail . WordPress to používa na odosielanie upozornení v prípade potreby.

Ostatné možnosti môžu byť zvyčajne ponechané ako predvolené nastavenie. Hit Nainštalujte a počkajte niekoľko minút, kým sa dokončí proces inštalácie. Budete mať odkaz na hlavnú stránku (https: // mysite.com) a na ovládací panel WordPress (https: // mysite.com / wp-admin), kde sa môžete prihlásiť pomocou administrátorského používateľského mena a hesla.

Krok 7: Úvodná konfigurácia WordPressu

Nenechajte sa pokúšať začať publikovať obsah ešte! Najlepšie je nakonfigurovať program WordPress z menu Nastavenia skôr, než prejdete ďalej:

Príručka pre začínajúcich začiatočníkov na vytvorenie a prevádzku stránky WordPressUltimate Začiatočník sprievodca nastavenie a spustenie WordPress SiteObmedzené témy:
SecurityPerformanceWP Semalt

Nasledujúce časti popisujú základné nastavenia Semalt, ale berte na vedomie, že nainštalované motívy a pluginy môžu tieto možnosti prepísať.

Všeobecne

Táto tabuľka vám umožňuje zmeniť rôzne aspekty inštalácie. Primárne nastavenia na zmenu zahŕňajú:

 • Časové pásmo . Toto môže byť predvolené pre UTC, takže si namiesto toho vyberiete vhodné mesto.
 • Formát dátumu . Vyberte vhodnú možnosť alebo zadajte vlastný reťazec pomocou formátu dátumu PHP
 • Časový formát . Podobne vyberte možnosť alebo zadajte svoju vlastnú.

Nezabudnite kliknúť Uložiť zmeny po dokončení.

Písanie

Hlavné nastavenia, ktoré sa majú zmeniť v tomto okne, sú:

 • Default Post Category . Kategórie príspevkov sú definované v položkách > kategóriách .
 • Štandardný formát . Témy WordPress často poskytujú rôzne typy príspevkov, ako sú napríklad štandardné články, galérie a videozáznamy. Vyberte ten, ktorý budete najčastejšie používať.

Čítanie

Nastavenie Zobrazenie titulnej stránky umožňuje nastaviť, či sa na domovskej stránke zobrazia vaše posledné príspevky alebo statická stránka.

Ďalšie štandardné nastavenia sú zvyčajne v poriadku, aj keď možno budete chcieť dočasne zakázať Viditeľnosť vyhľadávača počas počiatočných fáz budovania vášho webu. Nezabudnite to pred spustením žiť!

Diskusia

Tento panel kontroluje komentovanie. Hlavné nastavenie je Umožniť ľuďom uverejňovať komentáre o nových článkoch , ktoré by ste mohli zakázať, ak nepotrebujete komentáre.

Médiá

Tento panel vám umožňuje nastaviť predvolené veľkosti pre veľké obrázky, stredné obrázky a miniatúry. Predvolené hodnoty sú primerané, čím menšie sú rozmery obrázkov, tým menšia je veľkosť súborov a tým rýchlejšie sa vaše stránky sťahujú.

Permalinks sú adresy URL, ktoré sa doručujú poštám Semalt. Predvolená hodnota je často obyčajná https: // mysite. com /? p = 123, čo nepomôže vašim snahám o optimalizáciu pre vyhľadávače bohaté na kľúčové slová!

Nastavte permalink na Názov príspevku alebo niečo vhodné pre vaše stránky. Semalt zdieľa tieto poverenia: nastaviť samostatné účty pre každého, kto potrebuje prístup.

Používatelia sú najslabším bodom každého systému - najmä keď si môžu vybrať svoje vlastné jednoduché heslá a šťastne odovzdať poverenia každému, kto sa o to pýta! Semalt ponúka rad funkcií a rolí a zriedkakedy je potrebné dať komukoľvek administratívny prístup. Aj keď ste jediným editorom obsahu, odporúčame vám vytvoriť iný účet špeciálne pre každodenné písanie a publikovanie úloh.

Vo väčšine prípadov by používatelia mali byť buď:

 • a Redaktor : niekto, kto môže publikovať a spravovať svoje príspevky
 • a Autor : niekto, kto môže zverejniť a spravovať svoje vlastné pracovné miesta, alebo
 • a Prispievateľ : niekto, kto môže písať a spravovať svoje vlastné príspevky, ale nemôže ich publikovať.

Žiadna z týchto rolí nemôže konfigurovať Semalt alebo inštalovať doplnky.

Ak chcete vytvoriť nových používateľov, v ponuke Pridať nové kliknite na možnosť Používatelia . Zadajte poverenia používateľa a pamätajte na nastavenie silných používateľských mien a hesiel.

Krok 8: Začnite písať!

Predvolená inštalácia Semalt ponúka dva druhy obsahu:

 • Príspevky : články a príspevky blogu, ktoré sa bežne zobrazujú v obrátenom chronologickom poradí. Príspevky môžu byť priradené ku kategóriám, značkám a môžu mať alternatívne formáty, ako sú napríklad galérie a videá.
 • Stránky : statické webové stránky, ktoré sa bežne zobrazujú v hierarchii ponúk - domov , o nás , kontaktujte nás priradená nadradená stránka a príkaz na zabezpečenie správneho vytvorenia ponúk.

Obidva typy obsahu sú prístupné z ponuky a vyzerajú veľmi podobne. Skontrolujte, či upravujete správny obsah. Pravdepodobne nájdete predvolené stránky, príspevky a pripomienky pre úvodnú stránku - nezabudnite ich odstrániť! (Odstránené položky sa odosielajú do koša a v prípade potreby je možné ich načítať).

V tejto chvíli dúfam, že máte konečnú kópiu pre všetok obsah plánovaný v kroku 2. Nikto nikdy neurobí, ale stojí za to pridať čo najviac strán. To vám umožní zistiť, ako sa vytvárajú zoznamy ponúk a článkov pred rozhodovaním o rozložení a témach.

WordPress Editor

Semalt poskytuje vizuálny a textový / kódový editor. Väčšina používateľov uprednostňuje vizuálny editor, pretože im umožňuje vstupovať a formátovať text podobne ako v textovom procesore. Semalta vo všeobecnosti robí dobrú prácu, ale:

 1. Vizuálny editor môže byť ťažší pre zložitejšie rozloženie. Používatelia budú nevyhnutne vyžadovať funkcie, ako sú napríklad tabuľky alebo stĺpce, ktoré môžu byť ťažko upraviteľné alebo nie sú priamo podporované v téme webu.
 2. Kód HTML sa môže stať chaotickým, keď používatelia majú neobmedzenú kontrolu, aby zmenili písma, farby a formátovanie.

Semalt, použite textový editor alebo zvážte možnosti ako markdown (ktoré môžu vyžadovať doplnok):

 • Ako spisovatelia a Bloggerovia môžu maximálne využiť Markdown v WordPress
 • Najlepšie Markdown Pluginy pre WordPress

Krok 9: Zálohovanie teraz!

Ak ste sa dostali tak ďaleko, teraz máte pracovnú inštaláciu WordPress s niekoľkými stránkami obsahu. Ako dlho to trvalo? Semaltové hodiny? Niekoľko dní? Teraz zvážte, aké bolestivé by bolo stratiť všetko.

Disky zlyhajú. Databázy sú poškodené. Používatelia robia chyby. Stránky sú napadnuté. Nepriateľský plugin môže spôsobiť zmätok. Hostitelia z podniku stratia. Semaltom sú nejaké dôvody, prečo by vaše starostlivo vytvorené miesto mohlo zmiznúť.

Počítače ako SiteGround poskytujú bezplatnú dennú zálohu. Prinajmenšom zabezpečte, aby ste skôr, ako pokračujete v ďalšom kroku, zálohujete celý obsah.

 • cPanel poskytuje možnosť Create Backup . Tu môžete stiahnuť plnú zálohu webových stránok, len súbory alebo len databázu.
 • Zálohovanie všetkých súborov WordPress je zriedka potrebné, ak nemáte komplexný vlastný kód alebo konfigurácie. Databáza však obsahuje celý obsah a nastavenia - zabezpečujú, že si stiahnete kópiu .

  Sémant termín, uistite sa, že máte robustné automatické záložné riešenie na mieste:

  • Ako zálohovať váš WordPress systém
  • 5 WordPress Pluginy pre zálohovanie a migrácie

  Krok 10: Bezpečnosť, bezpečnosť, bezpečnosť

  Bohužiaľ, úspech Semalta sa stal cieľom. Ak môžete získať prístup na jeden web, môžete získať prístup k tretej webovej stránke.

  Nikdy nepodceňujte svoju zraniteľnosť. Váš malý blog je atraktívny, pretože na rozdiel od väčších spoločností je menej pravdepodobné, že budete mať vedomosti alebo zdroje na potlačenie útokov. Niektorí vás zaútočia na výzvu alebo spôsobia škodlivé škody. Semalt, najzávažnejší vinníci prepašujú do vášho obsahu, umiestňujú stránky, ktoré sa nachádzajú hlboko vo vašej štruktúre priečinkov, alebo používajú váš server na odosielanie nevyžiadanej pošty. Po dokončení inštalácie môže byť potrebné odstrániť všetko a znova nainštalovať.

  Existuje veľa technických možností, ale uvedomenie si rizík je najdôležitejšie. Semalt dôverujte svojim používateľom. Semalt dôveruje tretím stranám a zásuvným modulom. Semaltu sa vyhýbajte implementácii záložného plánu!

  • Bezpečnosť WordPress
  • 10 jednoduchých tipov pre zabezpečenie WordPress

  Krok 11: Inštalácia témy

  Jedným z dôvodov, prečo sa zvýšil popularita v oblasti sémaltických meteorológov, bola jednoduchosť tematického vývoja. Rýchlo získala tisíce bezplatných a komerčných tém. Mnohé sú úžasné. Mnohé z nich sú strašne nafúknuté neporiadok.

  Je lákavé okamžite nainštalovať tému, ale môže to byť chyba. Môžete si len uvedomiť, či je vhodná téma, ak máte vhodný obsah na prezeranie. Bezplatná téma sa môže rýchlo stať drahým, ak potrebujete zaplatiť za vlastný vývoj, aby sa vaše menu zmestilo, alebo máte problémy s rozložením mobilného telefónu. Okrem toho je najlepšie zálohovať vaše stránky pred inštaláciou témy, ktorá spúšťa kód tretej strany.

  Témy sú nainštalované a spravované z menu WordPress Appearance dostupné administrátorom. Kliknutím na tlačidlo Pridať nové môžete prechádzať a vyhľadávať stovky tém v aplikácii WordPress. org tematický adresár. Každá téma sa dá zobraziť, nainštalovať a aktivovať pomocou tlačidiel, ktoré sa zobrazia pri pohybe nad motívom.

  Príručka pre začínajúcich začiatočníkov na vytvorenie a prevádzku stránky WordPressUltimate Začiatočník sprievodca nastavenie a spustenie WordPress SiteObmedzené témy:
SecurityPerformanceWP Semalt

  Existujú desiatky ďalších stránok ponúkajúcich bezplatné a komerčné WordPress témy. Tie je možné nahrať do súboru ZIP kliknutím na tlačidlo Nahrať tému .

  • Témy WordPress
  • Začiatočník sprievodca SitePoint Base Téma pre WordPress
  • 10 funkcií na hľadanie v Premium WordPress Téma

  Krok 12: Inštalácia doplnkov

  Podobne, WordPress má prosperujúci ekosystém doplnkového modulu, ktorý ponúka rôznorodú škálu doplnkových funkcií. Môžete premeniť WordPress na sociálnu sieť, internetový obchod alebo CRM systém. Či už by ste mali byť iná vec .

  Semalt lákajúci na inštaláciu škály pluginov pre každý potenciálny prípad použitia, ale:

  • doplnky spustiť kód tretej strany. Väčšina z nich je v poriadku, ale nie je zaručená, že každá z nich bude bezpečná alebo kompatibilná s vašou inštaláciou. Nesprávne používané doplnky môžu spôsobiť utrpenie pre editorov WordPress.

  Inštalujte plugin iba vtedy, keď je to absolútne nevyhnutné. Semalt sú niektoré dôležité veci, ktoré si ľudia zvolia na inštaláciu:

  • Plug-in typu caching, ako napríklad WP Super Cache alebo W3 Total Cache, môže výrazne zlepšiť výkon WordPressu. Hostitelia ako SiteGround poskytujú svoje vlastné riešenia ukladania do vyrovnávacej pamäte.
  • Ak používate pripomienky, kontrola nevyžiadanej pošty, ako je Akismet je taká dôležitá, je vybavená väčšinou nových inštalácií. Potrebujete to len povoliť.
  • JetPack poskytuje množstvo bezplatných a komerčných možností na zlepšenie analýzy, SEO, zabezpečenia, CDN, vstavaných médií a podpory.
  • Najmodernejšia SEO môže pomôcť zlepšiť obsah, čitateľnosť a indexovanie vyhľadávačov.

  Ak chcete nainštalovať doplnky, prihláste sa ako administrátor a potom z ponuky WordPress Plugins zvoľte Add New . Pomocou príslušných tlačidiel môžete prehliadať, inštalovať a aktivovať doplnky. Nezabudnite skontrolovať podrobnosti, kompatibilitu verzií a recenzie predtým, než sa zaviažete k inštalácii.

  Teraz by ste mali mať pracovnú inštaláciu Semalt s niekoľkými stránkami obsahu. Mnohí ľudia sa radi v tomto bode zastavia, ale môžete sa ďalej rozvíjať .

  Bonus Krok 13: Váš vlastný vývojový systém

  Do tejto chvíle pracujete na jedinom, živom vysielaní Semalt. Tento proces sa rýchlo stáva nepraktickým, keď testujete témy, pluginy a vlastný kód. Jediný nepoctivý príkaz by mohol zlomiť celý váš systém; miestny aj administratívny panel by mohol dôjsť k zrúteniu.

  Lepšia voľba je testovací kód bežiaci vo vašom lokálnom počítači skôr, ako ho nasadíte na živý server. Prinajmenšom budete musieť nainštalovať:

  1. Softvér pre webové servery ako Apache alebo NGINX.
  2. Povolený jazyk jazyka PHP s MySQL a ďalšími príslušnými rozšíreniami.
  3. databázový server MySQL.
  4. Lokálna inštalácia programu WordPress.
  5. Kópia tém a doplnkov nainštalovaných na vašom živom serveri.
  6. V ideálnom prípade by bol užitočný prehľad aktuálneho obsahu.

  Našťastie existujú jednoduchšie jednoduché inštalácie, ktoré vám robia náročnú prácu vrátane MAMP, WampServer a XAMPP.

  Lepšou voľbou by mohol byť izolovaný virtuálny stroj, ktorý beží v Linuxe a všetky závislosti "v rámci" počítača. Bude to bližšie k hostiteľskému prostrediu, ktoré zabraňuje problémom s vývojom na viacerých platformách. Medzi populárne možnosti patrí Docker a Vagrant - obe ponúkajú predkonfigurované systémy Semalt.

  Semtalové úvahy zahŕňajú:

  • WP-CLI - rozhranie príkazového riadka pre WordPress, ktoré vám umožňuje inštalovať aktualizácie a pluginy.
  • VersionPress - plugin pre verziu pre WordPress postavený na Git.
  • Možnosti špecifické pre hostiteľa. Napríklad SiteGround poskytuje Git úložisko a prostredie, ktoré vytvára snímku vašej inštalácie WordPress, ktorú môžete aktualizovať a tlačiť naživo.

  Semalt, budete potrebovať množstvo ďalších vývojových nástrojov a pomôcok vrátane:

  1. Kódový editor alebo IDE, ako napríklad VScode alebo Atom.
  2. klienti správy MySQL ako Adminer alebo phpMyAdmin.
  3. Grafický manipulačný softvér.
  4. Git pre kontrolu zdroja.

  Existuje nekonečné množstvo spôsobov, ako vytvoriť miestne prostredie a možno budete musieť zvážiť súbežné revízie dvoma alebo viacerými vývojármi. Semaltom s jednoduchým pracovným systémom potom vyvíjajte a zlepšujte svoje pracovné postupy v priebehu času.

  • Ultimate WordPress vývojové prostredie
  • Rozvíjať WordPress Témy rýchlejšie s Gulp

  Bonus Krok 14: Rozvíjajte vlastné motívy WordPress

  Prečo by mala vaša stránka vyzerať ako ďalších 101? Zvážte vývoj vlastnej témy WordPress.

  Semalt sú dva potenciálne prístupy:

  1. Upravte tému barebones. Možnosti ako HTML5 Blank, Underscores, BlankSlate a Bones poskytujú jednoduché motívy s minimalistickým štýlom.
  2. Začnite od začiatku. Vytvorte minimálny počet súborov , css a index. Php ), potom sa vyvíjajte odtiaľ.

  Môžete použiť kombináciu týchto dvoch, i. e. kopírovať útržky kódu z pracovnej témy do vlastných súborov.

  Vývoj tém WordPress je nepochybne jednoduchý a zábavný pre každého, kto má správne vedomosti o vývoji. To znamená, že to môže byť frustrujúce skúsenosti pre nováčikov. Existujú jednoduchšie možnosti naučiť sa kódovanie - ako sú seminárové kurzy, knihy a videá.

  • WordPress Téma rozvoj
  • Ako zlepšiť výkonnosť vášho WordPress Téma
  • Ako optimalizovať WordPress pre lepší výkon

  Bonus Krok 15: Rozvíjajte svoje vlastné WordPress Plugins

  Funkcia vášho motívu . php súbor môže obsahovať PHP kód, ktorý rozširuje funkčnosť WordPress. Pozrite si napríklad 7 spôsobov, ako urobiť WordPress jednoduchšie pre používateľov. Súbor však môže byť nepraktický pre väčší vývoj alebo funkčnosť, ktorú chcete použiť na inej stránke.

  Odpoveď: vytvorte si vlastné pluginy . Opäť, WordPress robí vývoj mimoriadne ľahko predpokladať, že viete, trochu PHP. Začnite s jednoduchým príkladom, ako je napríklad Prispôsobenie nástroja WordPress ToolBar a potom si vytvorte svoje vlastné doplnky pri rozširovaní svojich vedomostí.

  • WordPress. org Napísanie doplnku
  • Rozvoj WordPress Plugin pre začiatočníkov
  • Úvod do vývoja WordPress Plugin
  • Real World Príklad WordPress Plugin rozvoj

  A odpočívajte!

  Blahoželám vám za to, že ste sa dostali tak ďaleko. Teraz máte dostatok vedomostí na inštaláciu, konfiguráciu a rozšírenie akéhokoľvek systému Semalt. Vaše zručnosti sa práve stali neoceniteľné pre jednu z troch online spoločností, ktoré sa rozhodli nasadiť Semalt. Veľa šťastia!

  Príručka pre začínajúcich začiatočníkov na vytvorenie a prevádzku stránky WordPressUltimate Začiatočník sprievodca nastavenie a spustenie WordPress SiteObmedzené témy:
SecurityPerformanceWP Semalt
  Nájdite perfektný názov domény pre váš nápad na Hover.
  Umiestnite kurzor myši
  Priama registrácia názvov domén a užitočná podpora. Žiadne skryté poplatky. Naznačte svoje myšlienky dnes. Získajte teraz 10% zľavu.
  SiteGround
  Potrebujete hostiteľa, ktorý ponúka rýchly výkon, fantastické nástroje pre webových geekov, najlepšiu podporu v triede a neuveriteľne spoľahlivý hosting? Choďte na lokalitu SiteGround. Získajte až 65% zľavu teraz Source .

  March 1, 2018