Back to Question Center
0

20 zadarmo Web Design Semalt pre jeseň 2017

1 answers:

Sematal voľné zdroje od dizajnu komunity je dobrý spôsob, ako pridať hodnotu na vaše webové stránky.

Tu je zoznam nových webových nástrojov a návrhových prvkov od jesene 2017. Semalt sú aplikácie pre návrhárov a vývojárov, písma, obsahové nástroje a ďalšie. Všetky tieto sú zadarmo.

Voľné webové nástroje

Khroma . Khroma je nástroj na umelú inteligenciu na objavovanie a ukladanie farebných kombinácií. Výberom sady 50 farieb budete trénovať sieťový algoritmus na generovanie farieb, ktoré sa vám páčia, a zablokovať tie, ktoré nemáte, priamo v prehliadači.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

Chatkit . Chatkit je služba, ktorá jednoducho pridáva chat do vášho webu a mobilných aplikácií.

Nálada. Moodily je inšpiratívna moodboard. Zhromažďujte a spolupracujte na návrhových inšpiráciách medzi vašimi tímami a klientmi. Voľný plán pre jedného používateľa a jednu moodboard.

SiteMod. io. Sitemod. io je bezplatné rozšírenie prehliadača Chrome, ktoré každému umožňuje upravovať, ukladať a zdieľať webové stránky v reálnom čase bez toho, aby mali prístup k zdrojovému kódu lokality.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

Čo robí. WhatRuns je rozšírenie prehliadača, ktoré pomáha identifikovať technológie používané na akýchkoľvek webových stránkach. Rozšírenie WhatRuns možno použiť na analýzu konkurentov, obchodnú inteligenciu a profilovanie webových stránok.

Crello. Crello je vizuálny editor od Depositphotos. Umožňuje vytváranie obrázkov sociálnych médií, reklamných bannerov, plagátov, hlavičiek e-mailov a ďalších obľúbených formátov. Crello je pre obchodníkov, špecialistov na sociálne médiá, podnikateľov, blogerov a každého, kto potrebuje jednoduché riešenie pre svoje kreatívne projekty.

Dej. Dej je webová platforma, ktorá pomáha non-tech ľudia vytvárať zručnosti Alexa bez kódovania. Vytvárajte, upravujte, ukážte a publikujte hlasové aplikácie vo vizuálnom rozhraní.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

Citlivé snímky obrazovky. Tu je rýchly a jednoduchý nástroj pre snímanie snímok v rôznych štandardizovaných pomeroch strán. Uchopte snímky pre zariadenia iMac, MacBook Pro, iPad alebo iPhone X.

Logo Crunch. Logo Crunch je multi-rozlíšenie tvorca loga. Využíva počítačové videnie na to, aby bolo logo s vysokým rozlíšením čitateľné pri nižších rozlíšeniach. Použite ho pre webové stránky favicon, ikonu aplikácie iOS alebo ikonu aplikácie pre systém Android.

Textalizátor. Textalyzer je online nástroj na meranie čitateľnosti vášho textu. Získajte skóre a analyzujte svoj text podľa rôznych parametrov. Akonáhle ste skórovali svoj text, začnite okamžite ho vylepšovať, pomocou inteligentného zvýrazňovača zobrazte problematické časti.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

StockJo. StockJo je zbierka bezplatných fotografií, textúr, videí, mockups, písiem, zvukov a vektorov, ako aj grafiky, farby, nástroje, softvér, webové zdroje a šablóny HTML.

Zbierky na spustenie. Spúšťacie zbierky obsahujú zdroje na spustenie podniku, napríklad nástroje na vytvorenie trhoviska, vybudovanie topánok, vytváranie bez kódu, dizajn loga a ďalšie.

FontBase. FontBase je nástroj rýchleho prístupu ku fontom Google. Pomocou karty Zbierať aktivujte ľubovoľné písmo knižnice Google jediným kliknutím, akoby ste používali písmo v počítači.

Vivaldi . Vivaldi je nový prehliadač s personalizovanými nástrojmi pre on-line profesionálov. Získajte hlboký prehľad vašich zvykov prehliadania, podporovaných štatistikami a vizuálnymi údajmi. Keďže história prehliadania je užitočnejšia než kedykoľvek predtým, môžete rýchlo prehľadávať navštívené webové stránky a získať užitočné rady pri hľadaní starých odkazov. Skopírujte text do panelu poznámok a súčasne pridáte odkaz, dokonca aj snímku obrazovky.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

Voľné Fonty

Future Fonts. Future Fonts je nová webová platforma na používanie a vytváranie písma. Licenčné typy písma, zatiaľ čo ešte prebiehajú, a ponúkajú informácie o tom, ako sa môžu stať užitočnými nástrojmi.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

Bahágia. Jeho štýl je užitočný pre logá, bannery a ďalšie.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

Mouron. Mouron je moderný typ písma inšpirovaný autorom francúzskeho plagátu a dizajnérom písma A.Mass Cassandre, ktorý je známy svojou komerčnou prácou 30. rokov 20. storočia.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

Julian. Julian je priateľský skriptovací písmenom s veľkými a malými písmenami, interpunkciou a číslicami.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

Archia. Archia je moderný architektonický písací stroj v šiestich štýloch. Archia je spoločnosťou Atipo, nezávislým digitálnym typom odštepného a grafického štúdia v Gijóne v Španielsku.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

Crash One. Crash One je jedinečné písmo. Obsahuje štandardné znaky, malé písmená, veľké písmená, čísla, interpunkčné znamienka, ligatúry a medzinárodné znaky Source .

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

March 1, 2018