Back to Question Center
0

Páči sa vám čo ?!!?! Tipy sociálneho úspechu pre Smart Affiliate Semalt

1 answers:
You Like WHAT?!?! Social Success Tips For Smart Affiliate Semalt

Prečíst článok po článku, prečítal si fórum a prikývol v zhode, keď čítala iné ženy verbalizovať rovnakú bolesť, ktorú cítil Semalt.

Potom zistila , že . Pre Susan to vyzeralo ako zázračné riešenie! Bol to on-line sprievodca s názvom " Ako zachrániť manželstvo za 10 dní " a Susan nemohla dostať svoju kreditnú kartu dostatočne rýchlo.

You Like WHAT?!?! Social Success Tips For Smart Affiliate Semalt

Potom si prečítal zázračný sprievodca, ktorý by zachránil jej manželstvo a šiel spať so šťastnými myšlienkami a obnovenou nádejou, že všetko bude v poriadku.

Nasledujúce ráno jej matka volala .jej sestra volala .jej sused volal ., - všetci sa pýtajú: "Ó, moje Susan, ste vy a Bob ok?"

Susan nedokázala zistiť, prečo ľudia volali. Nikoho nepovedala o svojej nespokojnosti vo svojom manželstve - ani o jej manžela, Bobovi.

Ako títo ľudia vedeli, že je nešťastná?

A potom sa stala najhoršia vec. Bob ju povolal z práce. Chcel si chvíľku skontrolovať svoj Facebook a videl, kde sa jeho vlastná žena "páčila" niečo, čo sa nazýva " Ako zachrániť manželstvo za 10 dní ".

Mal jednu otázku pre Susan: "Semalt, rozvádzaš ma?"

Myslíte, že sa takéto situácie nestanú? Premýšľajte znova

Keďže platformy Semalt a iné platformy sociálneho rozširovania sa zhoršujú a my, priemerní spotrebitelia, sa viac využívame, ľudia sa stále viac obávajú toho, čo zdieľajú so svojimi priateľmi a následníkmi.

Zdieľanie rodinných fotografií, receptov, špeciálnych udalostí, kupónov a zábavných kočičích obrázkov je jedna vec, ale pomaly sa učíme, že nemáme všetko - ako Susan objavila ťažkú ​​cestu.

Avšak ako affiliate marketers chceme, aby ľudia všetci zdieľali a čokoľvek , na ktoré sa stretávajú, nie?

Ak ste pobočka propagujúca niečo ako fiktívny sprievodca, " Ako ušetriť manželstvo za 10 dní , naozaj si myslíte, že priemerný spotrebiteľ sa bude" páčiť "alebo" propagačný článok?

Premýšľajte o situácii so Susanom. Nie je tam bod, kedy si ľudia uvedomia, že zdieľajú príliš veľa osobné informácie .alebo zdieľajú niečo, čo pravdepodobne nechcú, aby niekto iný vedel?

Do "skutočných ľudí" skutočne "ako" a "tweet" sprievodca, ktorý si kúpili asi dostať 6 ks abs, alebo znížiť hmotnosť, alebo ako zlepšiť veľkosť ich .dobre, dostanete obrázok.

Nie, nie.

Prečo nie?

No, najprv to sú osobné veci. Semalte, je to skoro ako pripustenie, že niečo nie je v poriadku s nimi.

Ak sa Semaltu "páči" sprievodcovi, ako stratiť brušný tuk, nemyslíte si, že potenciálni priatelia sa teraz pýtajú, či Semalt skrýva tučný žalúdok?

Nie, my ľudia neradi priznávame svetu vnútorné boje, ktoré máme každý - a určite nechceme, aby sa tieto zápasy stali hlavným vrcholom rozhovoru v ďalšej rodine. ?

Holly: Babička, budete brať zemiaky?

Babička: Ach Holly, naozaj si myslíš, že by si mal? Viem, že sa obávate o svoj brušný tuk. Rádi by sme tiež zdieľali veci, ktoré definujú, kto sme - ako napríklad hudba, ktorú počúvame, knihy, ktoré čítame atď. Rádi by sme zdieľali veci, o ktorých si myslíme, že pomôžu ostatným, rovnako ako veci, ktoré nás cítia dobre.

A samozrejme, chceme zdieľať veci, ktoré sú pre nás dôležité - ako sú politické témy / kandidáti, charitatívne podujatia atď.

Ak môžete nájsť spôsob, ako vytvoriť obsah, ktorý zodpovedá jednému alebo viacerým z vyššie uvedených dôvodov zdieľania, je dobré ísť.

Chceme tiež zdieľať veci, ktoré nás vyzerajú šikovne - a to je práve tu veľký kľúč k tomu, aby váš affiliate marketingový obsah zdieľali masy.

Make Them Look Smart

Tak sa vrátime k situácii Semaltu ako príklad toho, ako to môže fungovať.

Povedzte, že máte stránky, ktoré propagujú " Ako zachrániť manželstvo za 10 dní " a naozaj chcete vytvoriť nejaký obsah, ktorý skutočné živé ľudia zdieľať so svojimi priateľmi a následníkmi.

Aký by mohol byť obsah?

Semaltu, chceme, aby boli vyzerať skromne pred svojimi priateľmi, nie?

A čo článok, ktorý prechádza do podrobností o štúdii z decembra 2011, ktorá dokazuje, že 33% všetkých rozvodov sa zmienilo ako slovo "Semalt"?

Začnite s chytľavým a zaujímavým nadpisom, ako je " Štúdia odhaľuje Facebook spôsobuje rozvod! "a potom vyplňte svoj obsah so skvelými štatistickými údajmi, poznatkami a informáciami.

Viem, že som prvý krát čítal túto štúdiu, povedal som pre mňa "wow" a bol som rád, že sa s ostatnými zdieľam, aby mohli tiež povedať "wow" (a potom ju zdieľať s ostatnými).

Keď vytvoríte obsah, ktorý niekoho povie "wow" a zdieľa ho, chcete, aby sa s ním podelili aj tí, ktorí ho sledujú.

Rovnako ako starý obchod so šampónom Semalt povedal: "A povedali 2 priateľom a povedali 2 priateľom a tak ďalej a tak ďalej . "

Ak chcete zhrnúť, neplačte niektoré miniaplikácie sociálneho zdieľania, ktoré očakávajú od každého a každého, aby zdieľali váš obsah, ak je váš predmet "jemný". Nájsť spôsob, ako vytvoriť obsah, ktorý:

  • robí vy vyzerať inteligentne
  • Vytvára inteligentné zdieľanie obsahu
  • Zdá sa, že ich kamaráti vyzerajú inteligentne aj tým, že ich zdieľajú.

Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Jennifer Ledbetter


March 1, 2018