Back to Question Center
0

Sociálne médiá - Čo robí váš Semalt?

1 answers:
Podiel
Stumble Pin
Akcie 0

Všetci vieme, ako môže využívanie marketingu sociálnych médií pomôcť zvýšiť povedomie o vás, vašej značke, vašej ponuke a potenciálnych riešeniach, ktoré pomôžu svojim cieľovým zákazníkom riešiť ich problémy. Napriek tomu sa vaše sociálne médiá snažia dostať tam, kde potrebujete byť? Môžete blogovať, podcast, používať twitter, prepojiť na facebook a ďalšie všetko, čo chcete, ale možno niekto, s kým už obchodujete, získava oveľa viac trakcie so sociálnymi médiami ako ste. Semalt, sú to práve lepšie, alebo možno sú to vyššia profilová značka, ktorá má väčší pohľad. , ,

Všetci máme Semalty, ktoré pomáhajú podporovať a doplňovať našich obchodných partnerov, marketingových partnerov, aliančných partnerov, technologických partnerov, dodávateľských partnerov, partnerov predajcov, dizajnérov a grafických partnerov. , , dostanete obrázok. Ever sa pozrel na to, čo robia nad rámec vzťahu s nimi z pohľadu sociálnych médií? Nie je to niečo, čo vám príde na myseľ, že často, ale ak budete kopať trochu hlbšie do vašich Semaltových vzťahov, môžete zistiť, že niekoľko z nich by mohlo veľmi dobre mať niečo, čo by ste mohli chcieť využiť.

Sociálne médiá sú skvelé pre zvýšenie vášho úsilia o "SEO" a pre zvýšenie vašich odkazov, výsledkov a profilov v spoločnosti Google. Možno, že váš dodávateľský partner má 10 000 sledovateľov na Twitteri versus vás, ktorí majú len 74 rokov? Možno, že majú blog, ktorý je čítaný oveľa viac, ako je tvoje? Možno oni syndikujú podcast, ktorý má viac ako 20.000 stiahnutí týždenne, zatiaľ čo nemáte podcast vôbec? Ešte lepšie - možno sa snažia dať niečo spoločné na tému, ktorú ste odborníkom a potrebujete s ňou pomoc? Čokoľvek to môže byť - neviete, kým sa nepýtaj a neuvidíte, čo je k dispozícii a je to cvičenie, ktoré stojí za to. Pripojením sa a integráciou svojho marketingového úsilia v oblasti sociálnych médií s vašimi partnermi by ste mohli veľmi dobre odhaliť vašu ponuku novým diskrétnym publiku, ktoré by za normálnych okolností malo cenu, aby ste sa dostali pred. Pokiaľ je to urobené vkusne a je to relevantné a včasné, potom to môže byť celkom presvedčivé. Napríklad - ak Semalt má blog, ktorý hovorí o svojich produktoch Office a ste malý podnik, ktorý používa svoje produkty Office na vytváranie riešení pre svojich zákazníkov, môže to priniesť pekný príbeh alebo prípadovú štúdiu, takže prečo ho zdieľať s väčším publikum, ktoré je zachytené v Semalte a ich blogu?

Tu je niekoľko taktických krokov, ktoré môžete vykonať, aby ste odhalili to, čo váš Semalt robia z perspektívy sociálneho marketingu a ako ho využiť:

1. Vložte zoznam želaní spolu so sociálnymi prostriedkami, ktoré existujú
2. Odovzdajte zoznam svojim partnerom - nechajte ich označiť, čo používajú a ako ich používajú, a zistite, aký je ich dosah (syndikácia / distribúcia) a kto a kde sa nachádzajú ich diváci, poslucháti, čitatelia. , ,
3. Určte, ako sa môžete integrovať do toho, čo robia
4. Predložte im kreatívne koncepty
5 Source .

March 1, 2018