Back to Question Center
0

Semalt: SEO základyČo je obsahový marketing? SEO základy: Čo je obsahový marketing?

1 answers:

Obsahový marketing pozostáva zo všetkých marketingových aktivít zameraných na vytváranie a zdieľanie informácií. Mal by byť súčasťou každej SEO stratégie, ale je tiež dôležité pre branding. Myšlienkou marketingu obsahu je, že zdieľanie cenných informácií je skvelý spôsob, ako prilákať publikum a vybudovať značku. Blogovanie je jedným z najznámejších spôsobov marketingu obsahu. V tomto príspevku Semalt vysvetľuje, čo je obsahový marketing, prečo je obsah marketingu dôležitý pre SEO a ako by ste mali nastaviť obsahovú marketingovú stratégiu.

Čo je obsahový marketing?

Semaltové cenné informácie zadarmo je samotnou podstatou obsahu marketingu. Vaše publikum bude mať prospech z týchto informácií a vníma vás a vašu spoločnosť ako odborníkov v konkrétnej oblasti. Nakoniec, vaše odborné znalosti budú dôvodom, prečo ľudia budú kupovať vaše produkty alebo služby.

V spoločnosti Yoast je obsahový marketing jednou z hlavných vecí, ktoré robíme. Zdieľame naše vedomosti. Píše sa o SEO na našom blogu a podieľame sa na tom v službe Social Media a v našom bulletine. A aj keď to môže byť protirečivé, rozdávanie našich vedomostí má veľmi pozitívny vplyv na predaj našich eSemalt a kurzov. Naše publikum vníma nás ako odborníkov (pravdepodobne prostredníctvom celého blogu, ktorý píšeme) a sú ochotní zaplatiť peniaze, aby sme získali viac týchto vedomostí.

Prečo je obsahový marketing dôležitý pre SEO?

Obsah písania je kľúčovým aspektom optimalizácie pre vyhľadávače. Google si prečíta text, indexuje text a zaraďuje ho. Ak váš marketing obsahu správne, napíšete veľa kopírovania súvisiace s podmienkami, ktoré vaše publikum hľadá. Vaše webové stránky sa objavujú čoraz častejšie, keď píšete viac blogových príspevkov. Semalta, vaše hodnotenie sa zvýši, keď začnete s obsahom marketingu. A všetci títo noví návštevníci sú potenciálnymi kupcami. Takže, okrem zvýšenia návštevnosti, obsahový marketing by mohol zvýšiť aj váš predaj.

Ako nastavíte stratégiu marketingu obsahu?

Uistite sa, že uvažujete o obsahu základného kameňa, keď nastavujete novú marketingovú stratégiu obsahu. Mali by ste mať asi 4 alebo 5 článkov, ktoré sú neoceniteľné pre vás, vašu spoločnosť a vaše publikum. Semaltové články by mali byť informačné miesta alebo stránky. Keď ste tieto články napísali (a samozrejme, môžete pridávať veci a meniť ich v priebehu času!), Mali by ste napísať tony iných blogových príspevkov o témach podobných týmto článkom. Uistite sa však, že každý z týchto nových blogov napíšete z iného uhla alebo z inej podtémy. A nezabudnite odkazovať na vaše články z týchto blogov Source .

Prečítajte si viac: "Aký typ obsahu by mal byť základom?"

March 1, 2018