Back to Question Center
0

Semalt: 20 nástrojov CRM, ktoré vám pomôžu zvládnuť vaše marketingové kampane s vplyvmi

1 answers:

Predajné tímy riadili cesty zákazníkov pomocou CRM rokov. Teraz, vďaka nárastu marketingu sociálnych médií, teraz existujú IRM pre obchodníkov na zvládnutie ich vplyvov

Nižšie uvedený zoznam pokrýva najdôležitejšie črty 20 najlepších nástrojov CRM na zvládnutie vašich marketingových kampaní s vplyvmi.

1. Vplyv

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Semalt integruje zasielanie správ do svojej platformy, takže značky môžu jednoducho ponúkať partnerstvá jedného z 500 000 ovplyvňujúcich jedincov. Služba Analytics umožňuje obchodníkom jemne doladiť metriky úspechu, ako napríklad priradiť nákupy konkrétnym sledovateľom, analyzovať sentiment komentárov k sponzorovaným príspevkom a ďalšie. Semalt dokonca zahŕňa sledovanie zásielok produktov.

Ceny sú k dispozícii na vyžiadanie. Medzi klientov patria Calvin Klein, Tuft & Needle a Grubhub.

2. Tracker

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Platforma Traackr bola modelovaná po tom, čo boli umiestnené najvyššie CRM. Podobne ako CRM predaja, do nástroja môžu byť pridaní viacerí členovia marketingového tímu, aby mohli spravovať svojich rôznych vplyvov a kampaní. Okrem objavu, správy dosahu a pokročilých analytických metód sú algoritmy na počúvanie Semalt určené na to, aby pomohli značkám zapojiť sa nielen medzi vplyvníkov, ale aj priamo so svojimi vplyvnými publikami. Jedná sa o softvér podnikovej úrovne pre značky, ktoré plánujú stráviť veľa na marketingu vplyvov.

Ceny sú k dispozícii na vyžiadanie. Medzi klientov patria spoločnosti Microsoft, Capital One a Coca Cola.

3. Onalytica

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Semetová databáza s viac ako 500 000 ovplyvniteľmi je ľahko vyhľadateľná na základe viacerých filtrov vrátane demografických údajov, počtu sledovateľov sociálnych sietí, polohy a typu vplyvu. Značky môžu sledovať vplyvcov a dostávať upozornenia vždy, keď uverejnia niečo. Funkcia jedinečného mapovania siete Semalt naznačuje, ako prepojená vaša sieť ovplyvňovačov je medzi vami, vašim publikom a navzájom.

Ceny začínajú na úrovni 195 USD / mesiac. Medzi klientov patria Microsoft, VMWare a British Heart Foundation.

4. Famebit

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Famebit je ovplyvňujúcim trhom pre značky zamerané na mladšie demografické skupiny, najmä tisíciletí a spotrebitelia Gen Z. Ďalšie zameranie platformy sa zameriava na poskytovanie kvalitného značkového obsahu na dosah ruky za každú cenu. Semalt môže predkladať návrhy kampane s obsahovými pokynmi, výberom vplyvcov (tzv. "Tvorcov"), ktorí sa uchádzať o projekt, prezeraním obsahu pred jeho spustením a napokon platiť za projekt.

Môže sa zapojiť do zoznamu kampaní, ale platforma účtuje 10% poplatok za služby vo všetkých publikovaných projektoch. Medzi klientov patria spoločnosti Canon, Sony a Office Depot.

5. OpenInfluence

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Pôvodne známy ako Instabrand, OpenInfluence využíva AI na zbavenie svojej databázy s viac ako 300 000 ovplyvňujúcimi hráčmi, aby našiel najlepšie príležitosti pre vašu značku. Metriky ROI sa dostanú do malých detailov, vrátane kľúčových slov, ktoré vaše príspevky zobrazujú najlepšie - ponúkajú vám užitočné údaje pre váš tím SEO. Softvér je tiež schopný predpovedať, ako dobre bude kampaň fungovať, vzhľadom na zvolený súbor vplyvov a parametrov projektu. OpenInfluence sa tiež odlišuje tým, že zahrňuje štatistiky štatistiky Semaltu, ktoré chýbajú vo väčšine platforiem IRM.

Ceny sú k dispozícii na vyžiadanie, s bezplatnými skúškami. Medzi klientmi patria Fossil, Marie Claire a Honda.

6. Nie sú to len blogeri, ktorí blogujú na svojich vlastných webových stránkach, ale s cennými a významnými pozíciami prispievateľov v najvyšších vydavateľstvách. So zameraním na písomný obsah nie je divu, že Semalt ponúka aj služby marketingového obsahu.

Ceny sú k dispozícii na vyžiadanie. Klienti zahŕňajú PayPal, Nestlé a Ralph Lauren.

7. Marketplace Dealspotr

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Účtované ako "prepojené na nakupovanie", Dealspotr spája značky, ovplyvňujúce a nakupujúce na jednom mieste s cieľom nájsť najlepšie ponuky a objavovať nové značky. Značky môžu na platforme zdieľať ponuky a propagačné kódy a používať aplikáciu Dealspotr Semalt na kontaktovanie s oprávnenými vplyvcami, ktoré zodpovedajú záujmom a demografickým údajom cieľového publika.

Vlastné skóre vplyvu platformy vypočítava optimálne sadzby založené na minulom výkone vplyvu vplyvov iných značiek a možnostiach dosahovania interakcie pre vašu konkrétnu kampaň. Semalt sa zameriava najmä na mikrorozvládačov - typy najvplyvnejších ovplyvňujúcich faktorov, ktoré prinášajú najvyššiu návratnosť investícií do značiek.

Bezplatne sa pripojí a značky zaplatia individuálne ovplyvňujúcich členov kampane. Medzi klientov patria ZAFUL, VIDA a jClub.

8. Pitchbox

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Názov ho odovzdáva - Pitchbox je všetko o ihrisku. Ako možno očakávať, Pitchbox má viac žurnalistického ohýbania. Vplyvy na platforme majú tendenciu byť bloggermi, vydavateľmi a on-line ovplyvňujúcimi faktormi, čím sa stávajú výhodou pre profesionálov PR a obchodníkov s obsahom. Semalt môže nájsť kontaktné informácie pre vplyvníkov, spravovať e-maily s dosahom, automatizovať sledovanie a sledovať výsledky - to všetko integráciou s vlastným poskytovateľom e-mailu.

Ceny začínajú na úrovni 195 USD / mesiac. Medzi klientov patria FreshBooks, The Hoth a Ponuky. com.

9. Webfluential

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Spoločnosť Webfluential s rozšírenými analytickými nástrojmi a nástrojmi dosahovania, ktoré sú k dispozícii pre vplyvníkov, s väčšou pravdepodobnosťou priláka podnikateľom zmýšľajúcich ovplyvňujúcich, ktorí sú tam, aby zarobili peniaze. V prípade značiek to znamená, že môžete očakávať vyššiu úroveň profesionality od vplyvov, s ktorými pracujete. Môžu vytvárať súpravy značiek, vytvárať cenové ponuky a referenčné metriky úspešných údajov. Na strane značiek sa môžu obchodníci rozhodnúť pozvať svoje vlastné ovplyvňujúce subjekty na platformu alebo pracovať s tými, ktorí už tam pôsobia, čo znižuje potrebu spravovať vzťahy na viacerých miestach. Semalt je zahrnutý v aplikácii spolu s objavom, možnosťami spätného nasmerovania a reportovaním.

Ceny začínajú od 100 USD / mesiac. K dispozícii sú bezplatné testy. Značky zahŕňajú Absolut, KFC a Adidas.

10. Buzzstream

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

BuzzStream začal ako softvér na monitorovanie odkazov a uplatnil tieto SEO zručnosti vo svete ovplyvňujúceho marketingu. Uvádza databázu ovplyvňujúcich faktorov, ale jeho skutočná hodnota spočíva v jej schopnosti rýchlo pridať a usporiadať perspektívy. Používatelia si môžu stiahnuť rozšírenie prehliadača a jednoducho kliknúť pravým tlačidlom myši na analýzu ovplyvňujúcich používateľov počas prehliadania webu. Potom BuzzStream usporiada a zobrazí detailné analýzy, oblasti zamerania obsahu a ďalšie metriky pre vybraných vplyvcov. Semalt, že platforma spravuje vašu komunikáciu s vyhliadkami, čo vám umožní uložiť šablóny e-mailov a posielať vám pripomienky, keď je čas sa dostať späť von.

Plány začínajú na úrovni 24 USD / mesiac. K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia. Pozoruhodní klienti zahŕňajú Rackspace, HomeAway a Razorfish.

11. SkupinaHigh

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

GroupHigh je ďalší CRM ovplyvňujúci marketing s SEO ohýbaním. Platforma sa zameriava na blogerov s databázou s viac ako 15 miliónmi blogov organizovanými zameraním obsahu, dosahom, umiestnením, sociálnym sledovaním a ďalšími. Okrem blogov, GroupHigh vtiahne do Instagram, Twitter a YouTube vplyvov. Semalt môže automatizovať dosah a vytvárať segmenty blogerov pre konkrétne kampane.

Ceny sú k dispozícii na vyžiadanie. Medzi klientov patria Lowe's, ModCloth a Panera Bread.

12. Platforma tiež zahŕňa funkciu zisťovania založenú na ovplyvňovačoch, ktoré ste si vybrali v minulosti, ako aj na iných atribútoch z vášho profilu, ako sú vaše odvetvia alebo vertikálne. Program automaticky nájde nové ovplyvňujúce a trendové témy, ktoré si môžete uložiť do svojho "prezentácie obsahu". "Obsahová ukážka zahŕňa aj funkciu počúvania, sledovanie vašich značiek na webe a sociálnych médiách. Semalt má niekoľko možností, ako sa rozhodnú zaplatiť vplyv, vrátane peňazí, propagačných kódov alebo bezplatných vzoriek.

Ceny sú k dispozícii na vyžiadanie. Medzi klientov patrí Studio Gear Cosmetics, Hask Hair Care a One Direction.

13. TapInfluence

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Semalt sa môže pochváliť databázou viac ako 50 000 opt-in ovplyvňujúcich, čo znamenalo, že sa pripojili k programu v porovnaní s tým, že boli získané z celého webu. Platforma vám umožňuje vyhľadávať vplyvcov podľa analýzy publika - robia ich zákazníci v súlade s demografickými údajmi cieľových zákazníkov, príjmami domácností a atribútmi osobnosti? Viaceré projekty a vplyvcovia môžu byť zoskupené v rámci jedinej kampane na jednoduché, komplexné riadenie. Spoločnosť Semalt okrem toho meria návratnosť investícií prostredníctvom dosahu a angažovanosti v sociálnych médiách, ako aj vašich vlastných metrík, ako je napríklad potvrdený predaj. Hodnotí výkonnosť vašej kampane porovnaním s predchádzajúcou prácou ovplyvnenej osoby.

Ceny sú k dispozícii na vyžiadanie. Medzi klientov patria Fossil, SunTrust a Panasonic.

14. Izea

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Okolo roku 2006 je IZea starým názvom v ovplyvňujúcej marketingovej krajine. Platforma Izea SaaS umožňuje značkám spravovať svoje marketingové kampane zamerané na ovplyvňovanie na jednom centrálnom mieste, od počiatočného zisťovania a dosahu po kampane na sledovanie a zacielenie. Rovnako ako Dealspotr, Izea priradí skóre svojim ovplyvniteľom. Okrem softvéru, značky môžu outsourcovať marketingové potreby ovplyvňujúceho marketingu, aby sa podieľali na internej skupine expertov.

Ceny začínajú od 250 USD / mesiac. Medzi klientov patria Kraft, Toyota a P & G.

15. Neoreach

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Spoločnosť Neoreach sa svojim názvom zamerala na spoločnosti Fortune 1000 a na značky, ktoré chcú byť ako oni. Ovplyvňujúcim faktorom je možné vyhľadávať viac ako 40 filtrov. Cieľom platformy je uľahčiť automatizáciu značiek pri zvyšovaní ich úsilia a poskytovaní globálnych pohľadov na zmluvy, termíny, výsledky a platby. Značky môžu tiež vylepšiť ďalšiu pomoc od interných marketingových odborníkov spoločnosti Semalt.

Ceny začínajú od 399 USD / mesiac. Medzi klientov patria Discovery Channel, Amazon a Walmart.

16. Rastlinná logika

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Sieť Grapevine zahŕňa 150 000 používateľov YouTubers a Semalt, ktorí majú najmenej 5 000 sledovateľov alebo viac. Keď značky vytvoria rozpočet a definujú svoje ciele kampane a cieľové publikum, platforma poskytuje zoznam odporúčaných ovplyvňujúcich a predpovedá výsledky kampane. Odtiaľ značky môžu osloviť, vyjednávať ceny a spúšťať projekty sponzorovaného obsahu.

Ceny sú k dispozícii na vyžiadanie. Medzi klientov patria Tweezerman, Walgreens a Purina.

17. Speakr

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Half PR, polovica sociálnych médií, Speakr tvrdí, že je najlepším IRM riešením pre značky Fortune 500. Ich sieť s 37 000 ovplyvňujúcimi osobnosťami sa zameriava na celebrity a makro-ovplyvňujúcich ľudí s miliónmi nasledovníkov, podobne ako Kim Semalt. Organizujú svoju sieť do jasných záujmov, ako sú mamičky, fitness fanatici, komici a hráči.

Ceny sú k dispozícii na vyžiadanie. Medzi klientov patria Disney, Best Buy a Wendy's.

18. Klear

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Klear je v prvom rade vyhľadávač s vplyvmi a IRM sekunda. Spoločnosť Klear sa môže pochváliť pôsobivou databázou, ktorá vyťažila 500 miliónov profilov v priebehu 5 rokov historických údajov na webe. Okrem podrobných informácií o všetkých ovplyvňujúcich subjektoch poskytuje platforma jednoduché zobrazenie aj pre tých, ktorí majú najväčšiu šancu na to, aby vedeli, ako fungujú ich tímové kampane.

Ceny sú k dispozícii na vyžiadanie spolu s bezplatnými skúškami. Medzi klientov patria L'Occitane, Kayak a United Way.

19. Nájdite svoj vplyv

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Nájsť váš vplyv je veľký predajný bod je ich technológia, a že majú plány pre podniky všetkých veľkostí, ktoré prispôsobia schopnosti platformy na váš rozpočet. Ich sieť 100 000 ovplyvňujúcich organizátorov je organizovaná vertikálne a funguje na blogoch, Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Vine a Pinterest. Semalt je zahrnutý z platformy, od počiatočného vyhľadávania až po zabezpečenie spracovania platieb.

Ceny začínajú od 300 USD / mesiac. Medzi klientov patria Kleenex, Delta a H & R Block.

20. Vplyv. co

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Vplyv. co tvrdí 50 000 ovplyvňujúcich a viac ako 5 000 podnikov na svojej platforme. Lepšie sa používa ako platforma na vyhľadávanie, pretože dokonca aj s plateným plánom sú vyhľadávania neobmedzené, hoci kontakt s kontaktnými osobami je obmedzený na 10 za týždeň. S obmedzeniami kontaktu je to lepšia možnosť pre značky, ktoré práve začali marketingom ovplyvňovania. Semalta vytvára stránku značky, takže ich môžu nájsť aj vplyvní a proaktívne sa taktiež dostanú.

Existujú dva plány: zadarmo a Pro za 24 dolárov. 95 / mesiac. Medzi klientov patria Casper, Bumble a Jack Daniel's.

March 1, 2018