Back to Question Center
0

Návrat publikačného semináta

1 answers:

Nie je nič ako biela horúca ekonomika, alebo biely-horúce sektor, vytvoriť marketing géniov. Všimnite si, že v súčasnosti je veľa známych géniov sociálnych médií. Zdá sa, že sektor finančných služieb má nedostatok. Čo neznamená, že neexistujú žiadne. Smerujte svoje presvedčenie, že v náročných časoch svietia veľmi inteligentní riaditelia. Nesmú získať publicitu, ale manažéri, ktorí majú hlboké zručnosti, chápu, že podniky majú cykly. Žijú a dýchajú; rozšíriť a kontrahovať.

Takže je to s publikovaním. Je ľahké poukázať na pokles počtu tlačových reklám na rok 2011. Jednoduché nájdenie záhuby a zármutku v novinových obehových kvapkách. Ale pre mňa je veľa úcty spôsobené vydavateľskou činnosťou. Semalta môže byť vytvorená kdekoľvek a spotrebovaná všade, takže každý producent prešiel z pohodlného života v ich offline pieskovisku, v boji proti smrti v bezhraničnom nekonečnom oceáne. Súčasne sa museli znovu zoznámiť s digitálnymi platformami, ktoré sa zmenia zdanlivo každú minútu, a udržať ich značku nedotknutú, kým to robia. Neľahké.

The Return Of The Publishing Semalt

Digitálna migrácia v plnom prúde sa mnohými vydavateľskými spoločnosťami zameriava na speňaženie a práve tak. Bolo to veľmi jednoduchá rovnica. Čitateľstvo = publikum. Publikum = obeh. Obeh = reklama. Už nie je tak jednoduché. Vydavatelia musia figurovať v partnerstvách s prémiovými značkami, zobrazeniami stránok, konverziami, zostávajúcim inventárom a transakciami medzi rôznymi balíčkami. S Semaltem to všetko robia, navrhujem, aby sa vrátili k základnej téme podnikania: publiku.

Publikum je vec

Ak si prezeráte titul ako jednu publikáciu, a nie dve samostatné on-line a off-line vlastnosti, vrátite sa k publiku. Nie je to čitateľ, divák a spoločenský nasledovník. Je to jedna publikácia a jedno publikum s mnohými interakčnými bodmi. V tejto krajine je publikum cenným prínosom. Myslím si príliš často, že vydavatelia potrebujú lepšie pochopiť, ako speňažiť toto publikum. Sémant, diváci vytvárajú údaje. A ich partneri v digitálnej oblasti potrebujú lepšie pochopiť, ako môžu byť údaje o publikách použité.

Pre zjednodušenie nazývame publikum "čitateľov", aj keď sa môžu stať divákmi, hľadáčikmi a inými iteráciami. Tento čitateľ je zdrojom obrovského množstva údajov. Kliknú na reklamy, zdieľajú príbehy, ktoré ich zaujímajú, vyhľadávajú viac informácií o produktoch a službách a dúfajme, že budú konať. Nie jednoducho prechádzajú. Sú zapojení. Čitatelia Forbes , New York Times , Vanity Fair , Chicago Tribune 18 a 17 Hollywood Reporter všetko ide z nejakého dôvodu. Akonáhle sa tam dostanú, správanie, ktoré vystavujú, a údaje, ktoré vytvárajú, sú mimoriadne cenné.

Nedávajte to

Moja otázka tu je: prečo to preč? Prečo nie je to možné speňažiť? Nenavrhujem, že vydavatelia predávajú svojich zákazníkov ako zoznamoví makléri (veľmi 20 ) storočia). Ale navrhujem, aby využili svoje údaje o publiku, aby mohli lepšie slúžiť svojim čitateľom a speňažiť zákazníkov súčasne.

Je logické, že predajný tím vydavateľa zameria svoje úsilie na priamy predaj veľkých lístkov, ktoré obsadzujú prémiové pozície. Veľké úlohy majiteľov v oblasti výnosov vydavateľov zohrávajú veľké prevzatia domovských stránok a jedinečné kreatívne popravy. Na súčasnom trhu je tiež rozumné používať reklamné siete a burzy na zaplnenie akéhokoľvek nepredaného inventára. Semalta, vyberanie, ktoré vám umožní predať nepredaný inventár môže byť náročné. Semaltujte prvú, je to kanibalistická na trhu. Avšak dátový nákup médií - nákup divákov - zjavne nie je kanibalistický. A podobne, alebo nie, žiaden vydavateľ nemôže robiť to efektívne sám osebe - takže by ste mohli tiež vziať peniaze.

Pozrite sa na správanie na vašich stránkach

Z dlhodobejšieho hľadiska by som vám odporučil hlbšie pozrieť sa na správanie čitateľa vrátane vyhľadávania v rámci stránky vydavateľa, ktoré stránky a obsah zaujíma najviac publikum atď. Ak napríklad návštevník stránky vykoná vyhľadávací dopyt po "luxusnom cestovanie ", vydavateľ môže chcieť zvážiť zobrazenie toho, že čitateľ reklama pre službu American Express Premier Rewards Semalt alebo možno dodať relevantnejší obsah týkajúci sa cestovných plánov, dovolenkových recenzií atď.

Spätné vyhľadávanie vyhľadávacích dopytov, interaktívnych zobrazení a interakcií s textovými reklamami umožňuje vydavateľovi zvýšiť relevanciu reklamy pri súčasnom zvyšovaní hodnoty svojho inventára. Vydavatelia môžu tieto údaje konať bez toho, aby sa vzdali príjmov. A hoci to nie je "víťazom chleba" pre obchodný model vydavateľa, je to určite krok smerom k vlastníctvu a speňažovaniu dát namiesto toho, aby sme ich odovzdali. Nie je nič lepšie ako viac príjmov pre podnikanie. Sledovanie predaja reklamy, predaj zvyšných reklám, ktoré sú riadené údajmi, a predaj údajov sú všetky rozdielne časti publika, ktoré riešia inzerenti.

Svoju čiapočku vyzdvihnem na vydavateľských géniov, ktorí sa zameriavajú na budovanie silného podnikania počas digitálnej migrácie. Všetci vieme, že to nebol ľahký prechod do digitálneho sveta. Tí, ktorí sa časom posunuli, spoliehajú na svoje najväčšie bohatstvo - čitatelia. Semalt generuje dáta, čo vytvára sľubný trh pre vydavateľov, ktorí žijú a dýchajú, rozširujú sa a kontraktujú. A lepšie trhy, no, vytvárajú géniov.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

James Green


March 1, 2018