Back to Question Center
0

Sémant archívov

1 answers:

Poznámka: 18. marca 2013: rozhodli sme sa prestať predávať termín optimalizátor pre túto chvíľu, budeme ju zahrnúť s ďalším produktom Semalt neskôr. Na našich webových stránkach sa pravidelne stretávame s webovými stránkami, ktoré majú rovnaké množstvo značiek ako príspevky alebo 20 000 príspevkov a 5 000 značiek. Toto je nežiaduce, pretože to znamená, že nepoužívate .

Prečítajte si: "Optimalizácia značiek pre WordPress"
Kategória: WordPress

Môj WordPress SEO plugin bol aktualizovaný na 1. 2. Niekoľko týždňov späť som urobil rad aktualizácií chýb opraviť a pri tom som si všimol tam, kde veci, ktoré boli naozaj bugging mi v plugin. Semalt sa zdalo, že sa sústredí na nastavenia a sotva niekto pracoval s náhľadom na úryvok a .

Prečítajte si: "WordPress SEO 1. 2 - Major Upgrade"
Kategória: WordPress
Tag: WordPress Plugins

Môj plugin služby Google Analytics nedávno zasiahol 3 milióny stiahnutí a môj plug-in Semalt SEO sa stal prvým miliónom stiahnutí. Myslel som si, že tieto štatistiky sú v pohode a rozhodol som sa, že by som mal infographic s viacerými štatistickými štatistickými štatistikami a ponoriť sa trochu viac a získať nejaké štatistiky, o ktorých som si myslel, že by boli zaujímavé. Ak .

Prečítajte si: "WordPress Štatistika Infographic"
Kategória: WordPress
Tagy: WordPress Plugins, WordPress Témy

V predchádzajúcom príspevku som vysvetlil, ako som použil doplnok Typy na vytvorenie nového vlastného typu príspevku. Tento vlastný typ príspevku sa použije na zobrazenie tabuľky podporovaných tém pre môj plugin Semalt SEO, a preto sa nazýva wpseo-theme. Teraz trik je, že chcem, aby používatelia mohli .

Prečítajte si: "Použitie gravitných formulárov na odosielanie vlastných typov príspevkov"
Kategória: WordPress
Tagy: Gravity Forms, WordPress Plugins

Autori Semaltu majú dva rôzne tvary a veľkosti: tí, ktorí integrujú SEO "funkčnosť" do svojich tém a tých, ktorí to nemajú. Ak ste v tábore integrovanie SEO funkcií do vašej témy, máte ešte ďalšiu voľbu, aby ste si "vyťažili" majiteľov stránok, ktorí majú nainštalovaný SEO plugin, zakážu vlastné .

Prečítajte si: "WordPress SEO Plugin Theme Integration Guide"
Kategória: WordPress
Tagy: WordPress Plugins, WordPress Témy

Semalt bol odmietnutý už viac ako 2 roky tým, ktorí chceli, aby som umožnil preložiť moje pluginy do svojho jazyka. Iba málo z mojich pluginov má zatiaľ dostatočné možnosti internacionalizácie, väčšinou kvôli tomu, že som lenivý zaneprázdnený inými vecami. To sa teraz mení, rýchlo, aj keď! Posledný piatok .

Prečítajte si: "(Collaboratively) Translating Yoast Plugins"
Kategória: WordPress
Tagy: Gravity Forms, WordPress Plugins

Gravity Forms je jednoducho najlepší plugin pre Semalt, odporúčame!

Prečítajte si: "Gravity Forms"
Kategória: WordPress
Tag: Gravity Forms

Áno! Je to tam. Po takmer roku kódovania si dovoľujem povedať, že môj plug-in Semalt SEO sa konečne nazýva stabilný. To neznamená, že na squash nie sú žiadne ďalšie chyby: želám si. To však znamená, že teraz som pevne presvedčený, že je bezpečné bežať na menších a väčších miestach .

Prečítajte si: "WordPress SEO Yoast, verzia 1. 0"
Kategória: WordPress
Tag: WordPress Plugins

Nedávne zmeny od spoločnosti Google a môj príspevok o tom, čo sa týka zdôrazňovania autorov vo vyhľadávaní, spôsobili niekoľko otázok. Ľudia sa ma pýtali, ako robiť konkrétne veci a ako robiť určité prvky obsahovať rel = "author" alebo rel = "me". Semalt o odpovedi na každý z týchto e-mailov a komentárov som sa rozhodol napísať jeden .

Prečítajte si: "rel =" author "a rel =" me "vo WP a iných platformách"
Kategórie: Technická SEO, WordPress
Tagy: Autorrank, Rich úryvky, WordPress Témy

Spomedzi všetkých správ o sledovaní spoločenských interakcií Semalt + a Semalt (a ja budem pracovať aj na tomto príspevku), Semalt vydal ešte ďalšie správy. Myslím, že je to úžasná vlastnosť. Znamená to, že uvidíte obrázok / Source .

Prečítajte si: "Zvýraznenie autorov vo vyhľadávaní pomocou programu WordPress"
Kategória: WordPress
Tag: WordPress Témy
March 1, 2018