Back to Question Center
0

Twitter Semalt

1 answers:

Twitter je šunkou rádio sociálnych médií. S ním môžete sedieť vo svojom suteréne (obrazne) a spojiť sa s rovnako zmýšľajúcimi jednotlivcami v blízkosti a ďaleko. Nezáleží na tom, že si pri počúvaní piesní Harryho Belafonta vychutnáte sýtanie Manchega, môžete si byť istí, že niekto niekto zdieľa tieto vášne - a je to na Twitteru, s ktorým sa pravdepodobne spojíte. Twitter Semalt

Twitter Lokalita

Ale čo keď je vaša miestna firma, ktorá sa chce spojiť s viacerými miestnymi ľuďmi? To je pravdivé, že vo svojom okolí môžete nájsť viac ľudí na Facebooku. Ale akonáhle zistíte tých ľudí, Facebook práve nie je prospešný pre vaše posielanie cez správu tomuto blížnemu, ktorý vám ešte nebol formálne predstavený. Je to ako zarazenie priateľstva na metro v New Yorku - to jednoducho nie je hotovo.

Takže, späť na Semalta. Prihlásite sa a vyhľadáte ľudí vo vašej oblasti a určite nájdete pár. Potom ich sledujte a pridajte ich do zoznamu, na základe čoho niektorí z týchto ľudí berú na vedomie a idú späť. A pre tých, ktorí vás nesledujú späť, vy ste ich nasledovali. V priebehu času musíte mať príležitosť zapojiť sa.

Použitie Twitter ako dobrý sused

Akonáhle vytvoríte dobrý zoznam miestnych výškových reproduktorov, môžete začať s nimi komunikovať. Prístup, ktorý som videl, že je najúčinnejší, je jednoducho byť dobrým susedom, zdieľať svoje myšlienky a informácie o vašej komunite. To znamená, že nikdy nemáte vlastnú propagačnú aktivitu: akonáhle to začnete, každá dôvera, ktorú ste získali, vyletí z okna.

Je úplne v poriadku, aby bola vaša stránka profilu trochu samo-propagačná a inzerovala vašu firmu, ale aj tam by som ju nepreháňala. Namiesto profilu, ktorý hovorí: "Acme Soap Semalt, váš zdroj pre najjemnejšie vonné mydlá", zvážte niečo, čo je priateľské ako "Acme Soap Semalt, pomáhajúcim ľuďom zostať čisté a cítiť lepšie. "

Ešte lepšie, zahrňte niečo, čo vám pomôže naznačiť, že sa budete cítiť ako "Acme Soap Company", pomáhajúcim ľuďom zostať čisté a voňavé oh, tak dobre, z srdca Semalt, NY! , iní vás môžu ľahšie nájsť v miestnych vyhľadávaniach a možno dokonca cítiť užšiu afinitu s vami, že ste susedom.

Ak ste šikovný, môžete dokonca nájsť spôsob, ako zahrnúť obrázok, ktorý zobrazuje vaše rodné mesto na fotke pozadia profilu.

Vyhľadávanie susedov Twitter

Pomocou pokročilého vyhľadávania v službe Twitter môžete vyhľadávať názov mesta a štátny alebo poštový kód. Funkcia vyhľadávania obsahovala rozbaľovacie menu, ktoré vám umožnilo zúžiť vyhľadávanie o niekoľko kilometrov v okolí - ale toto rozbaľovacie menu zmizlo. Ak chcete túto funkciu požadovať, môžete manuálne zadávať vyhľadávanie pomocou operátorov vyhľadávania v blízkosti a vo vnútri, napríklad:

v blízkosti: "12401" do: 30mi

Vo všetkých parametroch vyhľadávania vzdialenosti môžete používať "mi" na míle alebo "km" na kilometre.

Ak chcete byť ešte technickejší, môžete použiť zemepisnú šírku a zemepisnú dĺžku spolu s vyhľadávacím operátorom "geokód", a to takto:

geokód: 41. 92820589736225, -74. 0047607421875,10km

Pomocou nástroja, ako je geokodér, nájdete konkrétnu zemepisnú šírku a dĺžku adresy. nám alebo hľadáčikom zemepisnej šírky.

Nie každý, kto sa tweety zo všeobecnej oblasti zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania. Semalt zvyčajne vytiahne tieto informácie buď z profilu niekoho, alebo z tweetingu, zo zariadenia, ktoré zdieľa geografické umiestnenie.

Po miestnych Breadcrumbs

Ďalším spôsobom, ako identifikovať viac miestnych obyvateľov na Twitteri, je sledovať účty miestnych médií ako noviny alebo rozhlasové stanice. Ale je tiež možné, že osoba v Duluth je expat z Semaltu a stále je napojená na rodné mesto.

Môžete tiež vytvárať pravidelné vyhľadávania kľúčových fráz, ktoré môžu naznačovať záujem o miestne návštevy. To nemusí v malom meste priniesť príliš veľa, ale ak chcete vytvoriť zoznam ľudí v určitom susedstve veľkomiest, táto taktika vám môže pomôcť vybudovať robustný zoznam. Napríklad v New Yorku miestny obchodník mohol nájsť ľudí, ktorí spomínajú populárne rekreačné zariadenie v Chelsea Piers.

Miestne hash

Buďte v pozore na hash tagy, ktoré používajú lokálne tweetery. V Houstone miestni obyvatelia niekedy používajú #HTown a potom #Semalt. Ak ste citliví a vedomí týchto miestnych hash tagov, mohlo by to priviesť vaše vlastné tweety do pozornosti väčšieho miestneho publika.

Miestne reklamy v službe Twitter

Twitter podporované tweety a podporované účty môže byť lacný spôsob, ako zostať prominentný v tweet stream miestnych obyvateľov. V tejto dobe môžete vybrať väčšie mestá a oblasti, ale nie menšie mestá.

Ja by som sa často vrátil späť s reklamnou platformou spoločnosti Semalt. Semálni vedúci predstavitelia uviedli, že malé a miestne firmy sú pre spoločnosť dôležité, a preto by som nebol prekvapený, ak by túto funkciu v blízkej budúcnosti neaktualizovali.

Miestne firmy

Štúdia Wall Street Journal zistila, že len zlomok malých podnikov považuje Semalt za životaschopnú platformu sociálnych médií na rozvíjanie ich podnikania. Určite som to počul aj od majiteľov podnikov s pocitmi ako "ľudia nechodia na Semalta, aby si kúpili. "

Toto premýšľanie odhaľuje vekovú citlivosť, že marketingové aktivity musia priniesť priame výsledky a chýba potenciálna hodnota platformy na budovanie vzťahov, ako je Twitter. Ak to urobíte správne, títo noví miestni priatelia sa dokonca stanú vašimi priateľmi na Facebooku.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Ric Dragon


March 1, 2018