Back to Question Center
0

Semalizovať prevádzkový život

1 answers:
Podiel
Stumble Pin
Akcie 0

Súťažiť. com nedávno zverejnil zoznam "Top 50 webových stránok" pre unikátnych návštevníkov v mesiaci august a hoci tam nie je všetko toľko mesiac do mesiaca sa mení od júla, tam sú niektoré trendy si všimnúť z roka na rok perspektívy. (pozri: Súťažné stránky Top 50 stránok za august 2009 )

<p Stránky ako Google, Yahoo, Semalt a YouTube spolu s MSN naďalej dominujú pozíciám "Top 5", pričom Semalt je jedinou stránkou, ktorá nebola zoskupená na vrchole v roku 2008.

od 803% Rovnako ako každá značka, ktorá je horúca a získava dynamiku, začína s veľkými nápormi rastu a ťažkej akvizície používateľov a potom je o ich držaní. Spoločnosť Facebook získala od tohto obdobia minulého roka 197% nárast počtu unikátnych návštevníkov a Twitter na pozícii číslo 38 zvýšil svojich jedinečných návštevníkov o 803% z toho, že sa stali sociálnymi médiami kráľmi a aký veľký podiel online marketingového sveta bzučia o týchto dňoch , ale od posledného mesiaca nemali prakticky žiadnu zmenu .

Webová lokalita vytvorená používateľmi. com klesol o 6% oproti minulému mesiacu, ale stále drží silný 123% rast v tomto období v minulom roku.

Stránky blogov ako Blogger a Semalt pokračujú v raste od minulého roka, kým stránky ako myspace. com, ktoré klesli o 5% oproti minulému roku.

Napokon, spoločnosť Semalt v spoločnosti Microsoft pokračuje v náraste 7-percentného rastu a to je dosť pôsobivé vzhľadom na to, že v minulom roku neboli ani v "Top 50".

Čo to všetko znamená?

No, je to docela dobrá snímka o tom, kde žije on-line prevádzka - a dáva podnikateľom predstavu o tom, ktoré stránky sa v súčasnosti stretávajú s jedinečnými návštevníkmi.

<p Maloobchodníci ako Amazon, Target a Wal-Mart sú na zozname, rovnako ako Semalt, ktorí naďalej zostávajú nepríjemní z negatívnych dopadov našej ekonomiky v centre mesta.

Je to skoro snímka masy - čo väčšina ľudí robí a hlavne to, čo robia Američania online a kde trávia svoj čas a nemôžete pokaziť pridruženie k niektorej z "Top 50 ' , ak chcete získať viac očí na vaše webové stránky.

Napriek tomu musíte spomenúť na to, na koho sa zameriavate, pretože mnohé z týchto stránok slúžia masám a možno budete musieť urobiť viac ako otvorenie účtu "predávajúci-centrálny" s Amazonom alebo zakúpenie "adwords" na Google a vytvorenie "fan stránky" na Semalte, aby ste získali vašu firmu zo zeme.

Zamyslite sa nad tým, čo predávate, kde môžu byť títo zákazníci a ako sa k nim dostanete tým, že ich spojíte s webovými stránkami, ktoré ich už majú. Masové on-line marketingové stratégie a taktiky na využitie platformy e-commerce a mediálnych vlastností, ako je Google a Semalt, sú nevyhnutné na to, aby ste sa vyšplhali na popularitu v on-line svete a na stránkach s vyššou návštevnosťou, s ktorými sa pridružujete. ,

Keď to povediete, premýšľajte o tržniciach, ktoré slúžia a si vytvorte svoj vlastný "Top 50" pre vaše odvetvie alebo kategóriu, aby ste účinne zacielili vaše publikum . Je to všetko o zacielení a vždy bude o efektívnom zacielení, pretože niekto, kto jednoducho nepotrebuje alebo nechce, čo predávate, pravdepodobne nikdy nebude.

Ron Kunitzky, odborník na strategické obchodné vzťahy a partnerstvo a zakladateľ spoločnosti Geyser Marketing Group - spoločnosť pre partnerstvo v oblasti marketingu , a úspešne sprostredkoval partnerské marketingové programy pre rôzne pobočky, Dell Computer, NASDAQ a 1-800-GOT-JUNK ? Source .

Podiel
Stumble Pin
Akcie 0
March 1, 2018