Back to Question Center
0

Semalt: Aký je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako získať štatistiky času odozvy webových služieb?

1 answers:

Implementoval som webovú službu s uzlom. js a chcú otestovať svoj čas odozvy. Nepotrebujem len skúšku s jedným pokusom o pripojenie, ale chcem štatistiky o viacerých pokusoch, povedať mi priemerný čas odozvy a možno aj veci ako štandardná odchýlka a min / max Source .

Aký je dobrý nástroj pre webové služby, ako to urobiť?

February 6, 2018

Tento blogový príspevok vyzerá ako má veľa užitočných informácií pre to, čo chcete: http: // www. Mnote. net / blog / 2011/05/18 / http_benchmark_rules

Opisuje používanie autobaku .

PING je relatívne nízka miera času odozvy z dôvodu protokolu, na ktorom je založený, ICMP. Traceroute je tiež založený na protokole ICMP.

  • ICMP má najnižšiu prioritu v každom protokole v sieti a môže byť zlikvidovaný smerovačmi a taký, ak je prítomný protokol s vyššou prioritou.
  • ICMP je tiež zakázaný na mnohých hostiteľoch, pretože bol použitý na vytvorenie útokov na odmietnutie útokov
  • Štruktúra dátového toku spoločnosti PING nie je reprezentatívna pre komplexné série dátových tokov, ktoré majú veľa asymetrickej povahy a ktoré používajú obchodné procesy, ktoré prechádzajú sieťami

PING dokáže zistiť, či sa tam odtiaľ dostanete . väčšinou . kde reakcie ICMP neboli deaktivované. Traceroute vám môže povedať, ako vyzerá cesta. Ale nemôžu vám povedať relatívny čas odozvy vášho obchodného procesu.